Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spocik fajny ale to miejsce jest fatalne.Ciągle włącza się głośna wentylacja :kwasny:

 

 

Cos mi sie wydaje, ze krecisz i zwalasz wine na miejscowke, a tak w rzeczywistosci tak halasuje i uniemozliwia odsluchy innych aut wentylatorek od Twojego wzmaka, przy czym nawet wylaczenie audio nie pomaga, trzeba dzwignia odlaczyc mu zasilanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem z Mazowsza, do Wawki mam niedaleko (chociaż jeszcze na spota się nie zdołałem zmobilizować :D) w tym temacie chciałem się wypowiedzieć na temat zestawu, jaki Dan124 i lklukasz złożyli :) Na spota nigdy nie dojechałem, ale że Daniel zaprosił do siebie, nie mogłem odmówić :) Był jeszcze Kolega lklukasz, Nubi, Szafa - pozdrawiam :) Potrzebowałem budżetowego, ale fajnie grającego 2 way, jako że zestawy z budżetowych serii znanych producentów przerabiałem kawałek czasu temu, postanowiłem zaryzykować AMA BL160 na dole + jakiś tam alu tweeterek :wink: + zwrotnica wykonana na moich oczach przez Łukasza :) Pojeździłem już kilkanaście godzin z tym zestawem (suba nie ma, żeby nie przeszkadzał w wyrobieniu opinii, dokładniejszego wsłuchania się), więc mogę coś powiedzieć o tym tworze :) Co mnie zaskoczyło ? Tweeter - jest detaliczny, zdaje się dość nisko cięty, ale gra łagodniej, jak dotychczasowe jedwabie, bardzo fajnie wokal żeński na nim idzie, dla szukających łagodnego grania na górze, słuchających głośno (ja należę do słuchających głośno muzyki) i długo, to może być bardzo dobra opcja. Po 2 h jazdy z odkręconym radiem na 80 - 90 %, nie rozbolała mnie głowa :) Woofer AMA BL160 bardzo dobrze sobie radzi, nawet nisko odcięty (ciąłem nawet przez moment na 40 Hz, teraz wyżej - 60 Hz), dość dobry dół, chociaż ja preferuję jeszcze mocniejszy fundament z wooferków, ale może brakować trochę pary ze wzmacniacza, ale będzie lepiej :wink: Średnie jak na moje mało profesjonalne ucho są w wystarczającej ilości, dużą zasługą jest zwrotnica i cięcie tweeterka. Zestaw gra bardzo równo, bardzo dobrze sklejone tweetery z wooferami. Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem, ponieważ jak na tak budżetowe elementy, chłopakom udało się wycisnąć je jak cytryny :) Całość gra o klasę wyżej, jak by sugerowała cena.

Jako, że zestaw budżetowy, pozostałe elementy mojego aktualnego CA są również budżetowe:

-radio Kenwood KDC-6544bt, wzmacniacz jaki zasila zestaw - Rockford Fosgate 40ix, czyli "całe 20 waciszy" na stronę - wystarcza w zupełności :hyhy: , jednak przez chwilę zapiąłem je pod mostki RF 300x i wtedy woofer ożył mocno (mocniejszy fundament, mocniejszy kick) i docelowo pod tym wzmacniaczem będzie zestaw pracował. Mogę tylko powiedzieć, że Koledzy zrobili kawałek dobrego grania :) Pozdrawiam pozostałych uczestników tego mini spota :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie jest chciwy, posłucha każdy, kto będzie miał takie życzenie :) i to na zacniejszych klockach :) więc po co ta uwaga z Twojej strony... ? Starego Golfa nie widział ? U nas w PL tego pełno :) Posłuchasz w Almerze i też Ci się nic nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ten zestaw w almerze Lukasza - moim zdaniem ciężko znaleźć coś o podobnych walorach brzmieniowych w w przedziale do 1000PLN (mam na myśli zestaw odseparowany - gotowiec do 1kPLN)

 

pożonglowałem swoimi płytkami i jego, przeszło od Josha Grobana czy Alchemika do hiphopu i jakichś delikatnych "łupanek" - daje radę bez dwóch zdań, jednak wiadomo, ze najlepiej brzmi na prawdziwej, dobrze zrealizowanej/nagranej muzyce (jak choćby Josh Groban czy Alchemik)

 

IMO rewelacja, a cena u Lukasza bardzo, bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w temacie o spotach więc w czym problem?

 

 

Pisz pisz :) Proszę bardzo, kiedyś w temacie, że polecam sprawdzone graty i że nie chcę się rozwinąć w temacie, a teraz jest coś nowego, to przecież wiadomo, że nie gra... Sprawdzone r6 gra, up 2,5 gra, stary papierowy Punch gra... Ehhh, bądź Kolego konsekwentny - ja spróbowałem czegoś nowego i jestem na TAK :rotfl: To budżetowy zestaw, ale bardzo udany :) Co Cię tak ruszyło ? Przecież ja tutaj nie porównuję tego do zestawów za 3 tysiące... Opisałem wrażenia, a nie konfrontuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...