Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No w końcu w domu :P

 

Dzień zaliczam do udanych :hurra:

 

Wrażenia po spocie mega pozytywne- fajni ludzie, fajnie grające auta - także kiedyś jeszcze was odwiedzę :D

 

 

Dla Wszystkich Wesołych Świąt, Super Sylwestra i Skutecznej Pogoni Za Królikiem W Nowym Roku

 

 

PS. Cober jak będziesz chciał się zabrać następnym razem to miejscówkę masz zapewnioną :wink:

 

 

 

 

Będzie GRUUUUBO :wink::ok::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się zejszło, ale ja to mówią lepiej późno niż później. Otóż 2 tygodnie temu miałem okazję zagościć w stolicy. Tu na wstępie chciałbym podziękować Łukaszowi vel Siwemu 2 za ciepłą kawkę/herbatkę. Nie obyło się bez blazowania mózgów gadkami na tematy CA i nie tylko. Bardzo miło spędzilem popołudnie.

Przy okazji miałem okazję słuchnąć zestawu opartego na wooferach Amy. Słuchałem go w Łukaszowej Almerze pod bodajże niczego sobie kompanami. W sumie w aucie przesiedziałem chwilę, starałem się wyłapać plusy i minusy systemu, zważywszy na jego realna wartość jak i resztę systemu. Przede wszystkim całość była bardzo fajnie dograna technicznie. Szerokość sceny, jej głębokość, wypełnienie stały na bardzo przyzwoitym poziomie. Podejrzewam, że sporo "klików" upłynęło przed osiągnięciem tego efektu. Zestaw z tego co mi wiadomo na tamtą chwilę grał aktywnie. Zgranie fazowe było na dobrym poziomie, nie było problemu ze zlepieniem źródeł dźwięku, jedynie przy skrajnych pozycjach wydawało się, że idą bardziej z głośników. Brzmieniowo cały system mnie pozytywnie zaskoczył. Co się pierwsze rzuca w uszy to kick. Jest dosadny i mocny, fanom rocka powinno się to spodobać. Tweeter mimo, że blaszany, w moim odczuciu nie był natarczywy, pomimo dwóch dróg całość starała się grać przyjemnie liniowo bez specjalnego żyłowania przetworników w niedomagających zakresach. Możliwie dużo szczegółów przy zachowaniu uniwersalności brzmienia. Z uwagi na moje preferencje zwróciłbym uwagę na "zrównania" niskiego basu dostępnego z woofera z kickiem. Kick przodował, brakowało mi uzupełnienia, delikatnego uwypuklenia na niższych częstotliwościach. Poza tym, szczególnie zważywszy na realną wartość systemu, odniosłem pozytywne wrażenia.

Do tego udało się trochę pogadać w spokoju w domowych warunkach i tym razem gratki za inną rzecz, Łukasz, te monitorki w fortepianowym lakierze wyglądały imo świetnie :) Źródło w HA też niczego sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...