Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Zmian było sporo. Podobał mi się kop z Raadkowego suba :P

 

U Bartka zmiany na plus na pewno. U Łukasz siedziałem pierwszy raz ale musze przyznać, że jak za tą kasę to robi robote :)

 

Hej Cober. Możesz coś więcej napisać o instalce Łukasza? :wink: Bo ciekaw jestem czy hula to tak jak powinno "za te pieniądze" :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz z Krakowa teraz to tak średnio. Byłem z kobietą 4 dni temu w wawie w urzędzie celnym i za dużo kur* poleciało w drodze :rotfl: ... także po nowym roku dopiero mógłbym wpaść. Mimo wszystko mógłbyś jakieś światło rzucić na ten system. Bo jak już wpadnę to i tak opinia będzie subiektywna, bo moja :hyhy: Ciekawi mnie jak Ty to oceniasz, chyba że nie masz już nic do powiedzenia na ten temat? :cisza:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie heliks a macrom.Tw są przejściowe,szukam czegoś co by mi odpowiadało.Jeszcze sam nie wiem co zostanie.

To co słuchałeś na pikniku to było zupełnie co innego.Tamten system próbował trzymać się kupy teraz to ni ładu ni składu...

Woofery nawet nie próbują zastąpić subwoofera,może sprawiają takie wrażenie bo grają znad deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy II też zmiany

Słuchałem instalacji Łukasza kilka dni przed spotem i byłem mocno zdziwiony tym że zestaw za tak małą kasę może tak fajnie grać. Podobało mi się zgranie zestawu , niezła detaliczność i całkiem fajna scena . Do tego sub się kleił aż miło. Zastanawiam się nad zakupem tego zestawu dla mojego młodszego brata , jako naprawdę dobry początek w zabawie w CA. W tej cenie żaden gotowy zestaw tak nie zagra. Dora robota Lukasz :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...