Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z mojej strony zostaje tylko wyrazić moje współczucie.Szkoda że nie pomyślałeś że te kapy w komorach(zerznięte jak u dziaciaka w 2 klasie) to tylko dodatek do całego systemu na który składa się więcej elementów niż dwa głośniki(midwoofer). Do tego dochodzi dość ważna sprawa...same auto.

 

Naprawdę mi Cię szkoda.

Bez sensu taka gadka , wydaje mi się że po to jest forum żeby wymienić się wrażeniami i zarówno jak rozumiem jedną tak drugą stronę . Więcej spokoju panowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck przecież swoje audi miałeś dokładnie skopiowane jak mentorowe i co? Niby toczka w toczkę , a grały inaczej ...całkiem inaczej . Każdy kto był na Gliwickiej Wiośnie wie o czym pisze (nie mówię o średnicy i górce) .

 

 

Nie skopiowane tylko wykonane przez pomysłodawcę (tu pojawia się pierwsza znacząca różnica), po drugie nie szczyciłem się czyimś rozwiązaniem i nie próbowałem brylować,że odkryłem coś fajnego( druga zasadnicza róznica), po trzecie zapominasz ,że posiadając memorki w procku mogłem w każdej chwili się odwołać do strojenia Nakamichi, tak jak auto wyjechało z Gliwic, co ciekawe mając potem przez jakiś czas auto przed samymi MP w 2 drogach z samym piccollo na górze auto mimo powrotu ori memorki nie grało już tak jak kiedyś na WF, ja to tłumaczę sobie b. prosto, gram mocno i po wiele h dziennie i zwyczajnie głośnik już "sflaczał" i stracił część swoich właściwości.

A z pustego "flak nie woofer" i salomon nie naleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyrazić opinię należałoby najpierw posłuchać systemu o którym zamierza się dyskutować.

 

 

Mylisz pojęcia Radek, ja nie zanegowałem tego ,że auto Ci gra czy nie gra a sposób podania tego "dania" pod publiczkę na forum. To mogę ocenić i bez odsłuchu.Do czego w takim wypadku jest mi potrzebny odsłuch? Pewnie zagrało, bo dlaczego miało nie zagrać?

Ale dlaczego nie napiszesz w swoim temacie , zastosowałem rozwiązanie sprawdzone i wymyślone na Śląsku przez Nakamichi, które mi się spodobało i chciałem je mieć u siebie, jednak po wykonaniu budowy okazało się nie radzę z ogarnięciem strojenia i rozwiązań , które spowodują ,że ten głośnik zagra tak jak może i w tej kwestii pomagał mi wolly za co mu dziękuję?

Wtedy będzie to prawda i ani słowa bym nie powiedział. Natomiast jechać na spot i samemu niby będąc fer i cicho sza, a wykorzystując inne osoby do reklamy swojej pracy "jako swojej", to już mi się nie spodobało stąd się udzieliłem.

A ,że taka opinia jest niewygodna, cóż, na wiosnę moje auto będzie grało i zapewne jednemu się spodoba innemu nie i nie mam zamiaru się obruszać jeśli ktoś wyrazi negatywną opinię, ma do tego prawo a nie tylko do klepania po pleckach i cmokania jak to jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek , takie gadanie to żenada ! Ile ty masz lat ? Żaby nie było że kogoś bronie , zbastuj z takimi tekstami .

 

 

taka jest smutna prawda, gdybyś wiedział co tu się dzieje na warszawskim podwórku (albo i "wiesz", tylko ze źródła "jedynego" właściwego) to byś inaczej mówił. Radek raczej nie wziął tego z powietrza.

 

 

Kolesie po trzydzieści parę lat robią rzeczy przystające piętnastolatkom, a obrabianie dupy jest tu na porządku dziennym i to przez największe "gwiazdy" forum.

 

Tak samo kreowanie hitów, lansowanie zestawów, które się sprzedaje etc. Książkę można napisać. Jeden po drugim jedzie jak po łysej kobyle, a zaraz się do niego uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zwyczajnie głośnik już "sflaczał" i stracił część swoich właściwości.

A z pustego "flak nie woofer" i salomon nie naleje.

 

Oj to w mentorowej zielonej chyba co tydzień są one wymieniane na nówki , bo to autko ciągle gra świetnie ...wierz mi że temat Kapp jest mi bliski na tyle że chyba 3x byłem na "odsłuchach" w Gliwicach ze swoimi , bo ciągle coś nie tak . Niby wszystko jak powinno być ( zerżnięte do bólu jak to nazwałeś) , ba nawet wykonawca taki sam , a cholera to nie to . Ciągle coś "poprawiam" i z doświadczenia usera Wolly też czerpię  , ba nawet Maniek podsunął  jedno rozwiązanie  do ogarnięcia  (jak się zrobi cieplej) .

 

 

PS: czy jeszcze ktoś siedzący w CA nie wie skąd wzięły się Kappy ? Kappa w komorze jest tak charakterystycznym stworem iż każdemu się kojarzy z p.Józkiem i nikt nie będzie w stanie tego przejąć na swoje "podwórko" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


taka jest smutna prawda, gdybyś wiedział co tu się dzieje na warszawskim podwórku (albo i wiesz, tylko ze źródła "jedynego" właściwego) to byś inaczej mówił.



Kolesie po trzydzieści parę lat robią rzeczy przystające piętnastolatkom - ale o tym później. A obrabianie dupy jest tu na porządku dziennym i to przez największe "gwiazdy" forum.

 

To jest Wasze podwórko, zaś osoby oglądające to z boku typu ja czy Bury, nie mamy żadnego interesu w tym by faworyzować kogokolwiek, bo niby jaki mam w tym interes?? Podaj mi choć jeden rozsądny argument, jaki mam cel poza dociekaniem prawdziwego obrazu tej sprawy w tym co napisałem do Radka?

Co zaszkodzić mu aby zaszkodzić? A co on mi niby złego zrobił abym miał w tym cel? Więc czy mi się to nie spodobało? Oczywiście tak i to wyraziłem.

Czy to moja jakaś osobista krycjata? Oczywiście nie, bo nie mam powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie napiszesz w swoim temacie , zastosowałem rozwiązanie sprawdzone i wymyślone na Śląsku przez Nakamichi, które mi się spodobało i chciałem je mieć u siebie, jednak po wykonaniu budowy okazało się nie radzę z ogarnięciem strojenia i rozwiązań , które spowodują ,że ten głośnik zagra tak jak może i w tej kwestii pomagał mi wolly za co mu dziękuję?

Proponuje mnie "rudej" spożywać.Jakbyś sobie zadał odrobinę trudu i poczytał temat o yarisce to byś wpadł na mój wpis w którym dziękuję za pomoc Woolly'emu.Z drugiej strony patrząc skąd możesz wiedzieć na czym ta pomoc polegała :wink2: Kto Ci naopowiadał bajek że sobie z czymś nie radzę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj to w mentorowej zielonej chyba co tydzień są one wymieniane na nówki , bo to autko ciągle gra świetnie ...wierz mi że temat Kapp jest mi bliski na tyle że chyba 3x byłem na "odsłuchach" w Gliwicach ze swoimi , bo ciągle coś nie tak . Niby wszystko jak powinno być ( zerżnięte do bólu jak to nazwałeś) , ba nawet wykonawca taki sam , a cholera to nie to . Ciągle coś "poprawiam" i z doświadczenia usera Wolly też czerpię , ba nawet Maniek podsunął jedno rozwiązanie do ogarnięcia (jak się zrobi cieplej) .


PS: czy jeszcze ktoś siedzący w CA nie wie skąd wzięły się Kappy ? Kappa w komorze jest tak charakterystycznym stworem iż każdemu się kojarzy z p.Józkiem i nikt nie będzie w stanie tego przejąć na swoje "podwórko" ;)

 

No widzisz a ja robiąc swoje auto od nowa poszedłem własną drogą, od A ( każdy cm maty , kabla, czy mdf własnoręcznie wycięty i ułożony) każdy ze składników systemu(głośniki, piece, źródło) to mój wybór, moja selekcja do Z( tutaj mam na myśli strojenie, gdyż zależy mi na tym aby nawet jeśli będę się posiłkować wiedzą kogoś bardziej doświadczonego, to ostateczny szlif tego co chcę usłyszeć strojeniowo w moim aucie, będzie pod moje oczekiwania, czy wskazówki, a tylko przełożony z mojego na polecenia dla procesora przez strojącego), gdy skończę nawet jeśli się posypią jakieś kołki na głowę ,że nie gra za fajnie , będę miał primo takie granie jak chciałem secondo, nawet jeśli skrytykowane ale za moją robotę i pomysły a nie klonowane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga mi się ciśnie na myśl ale tym razem do adminów.

Pamiętacie jak Articar dostał bana na długi czas, kiedy pozwolił sobie na kryptoreklamę? A w tej chwili, to już przypomina wolną amerykankę, Caskp swoje, Mehow swoje, Raadek swoje, i jeszcze parę osób związanych zawodowo z CA, jedzie po bandzie wprowadzając w zgrabny sposób swoją kryptoreklamę, na forum po pierwsze nie ich a opłacane i utrzymywane przez Kamila, po drugie przeznaczone dla pasjonatów i amatorów , jak sądzę w swoim pierwotnym zamierzeniu.

Jedyną osobą, która do tej pory trzyma jakiś poziom jest Nakamichi, nie pchający się na siłę ze swoimi dokonaniami, "Patrzcie co zrobiłem , jaki jestem gość!". A nóż następny klient zajedzie i zostawi trochę dutków. :wink:

Z mojego punktu widzenia, jest to obojętne, bo już sobie zdążyłem wyrobić swój cel, brzmienie jakie chcę , dobrać sobie podzespoły, ale z punktu widzenia początkującego, który wpisuje w google "forum CA" i pierwsza wyskakuje "strefa" staje się ono opiniotwórcze i wymaga trochę więcej chyba uwagi aby uwalać przy trawie takie podejścia do wkręcania ludziom prywaty dla kasy?

Albo więc banuje się takowe zachowania (Articar) albo pozwala na samowolki ww. osób? Trochę konsekwencji w działaniu nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak Articar dostał bana na długi czas, kiedy pozwolił sobie na kryptoreklamę? A w tej chwili, to już przypomina wolną amerykankę, Caskp swoje, Mehow swoje, Raadek swoje, i jeszcze parę osób związanych zawodowo z CA, jedzie po bandzie wprowadzając w zgrabny sposób swoją kryptoreklamę, na forum po pierwsze nie ich a opłacane i utrzymywane przez Kamila, po drugie przeznaczone dla pasjonatów i amatorów , jak sądzę w swoim pierwotnym zamierzeniu.

Ja Ci napiszę krótko:weź się o....l ode mnie!

 

Ps.Biedny Kris,pojawi się raz na jakiś czas na spocie,wyrazi opinię a już mu jakiś ciśnie od pociotów :mur1:

Ps2.Współczuje Józiowi że wytrzymuję to ciągłe włażenie w dupę!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem, ale usunięto :)
Tyczył się starych wilków więc poleciał.
taka jest smutna prawda, gdybyś wiedział co tu się dzieje na warszawskim podwórku (albo i "wiesz", tylko ze źródła "jedynego" właściwego) to byś inaczej mówił. Radek raczej nie wziął tego z powietrza.

 

 

 

 

 

Kolesie po trzydzieści parę lat robią rzeczy przystające piętnastolatkom, a obrabianie dupy jest tu na porządku dziennym i to przez największe "gwiazdy" forum.

 

 

Tak samo kreowanie hitów, lansowanie zestawów, które się sprzedaje etc. Książkę można napisać. Jeden po drugim jedzie jak po łysej kobyle, a zaraz się do niego uśmiecha.

 

 

I wyjaśniło się i teraz powiedz żę to nie wy kręcicie aferę :) . Nie znam jedynego słusznego źródła , bo kurcze troszke kolegów ( do których oczywiście z wielkim szacunkiem Ancymona nie zaliczam )  tam mam , wydaje mi się że nawet większość znam lepiej lub gorzej z naszego światka .

 

 

 

Ja Ci napiszę krótko:weź się odpierdol ode mnie!

 

Ps.Biedny Kris,pojawi się raz na jakiś czas na spocie,wyrazi opinię a już mu jakiś ciśnie od pociotów :mur1:

 

Ps2.Współczuje Józiowi że wytrzymuję to ciągłe włażenie w dupę!

 

 

 

Ja pier... jak dzieci , normalnie jak dzieci.

 

może ktoś w końcu wymoderować Raadka przekleństwa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...