Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wp...się ale.

Lubię warszawski światek CA (kilku ludzi poznałem i niejednego traktuję jako dobrego kolegę a wręcz przyjaciela).

Chętnie pooglądałbym fotki z Waszych imprez "poczułbym klimat" a nie wyczytywał tego co wyżej, wyluzujcie panowie to jest hobby, może czasem trochę drogie ale fajne i nie rozumiane przez wielu "postronnych" ludzi.

Jeżeli ktoś żyje z tej profesji to będzie się kryptoreklamował na forum i tego nic nie zmieni prócz tego, że mądry uczyni to dyskretnie i sporo zyska (pomijam, że przy wyrobionej renomie i tak skieruje potencjalnych nabywców do siebie) a nachalnego kretyna bardzo szybko utemperują.

 

Mam takie wrażenie, że wzorem pięcioatków fajnie grający system jest solą w oku i budzi zwykłą zazdrość i robi się "bijpiana".

 

Opracowałem sobie własna teorie na to wszystko ...najlepszy pasywny w galaktyce i basta :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Na spotach panuje super atmosfera.Problem zaczyna się robić gdy ktoś pochwali nie to auto co trzeba na forum

 

Potwierdzam! byłem 2gi raz i mi się bardzo podoba. 

ps. żeby nie było, nie słuchałem auta Raadka, natomiast dwa Fiaty mi się bardzo podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy z ową reklamą mają też drugie dno - są niesamowitym źródłem informacji dla początkujących. Tylko co tu zrobić, aby nadal było to źródło informacji, a jednocześnie żeby nie było reklamy? Trzeba zrobić coś w ten sposób, żeby osoby nowe, nie znające jeszcze ludzi nie były w stanie jednoznacznie określić, gdzie auto było robione. Wiadomą sprawą jest to, że stali bywalcy rozpoznają fachowca, nawet po zdjęciach jego garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić coś w ten sposób, żeby osoby nowe, nie znające jeszcze ludzi nie były w stanie jednoznacznie określić, gdzie auto było robione. Wiadomą sprawą jest to, że stali bywalcy rozpoznają fachowca, nawet po zdjęciach jego garażu.

 

 

Stali bywalcy mają już w pełni wyrobione opinie i raczej nie są podatni na autosugestie.

Od siebie na koniec tej całej sprawy dodam ,że wyraziłem opinię nie tylko swoją a osób z ,którymi w ostatnim czasie miałem okazję rozmawiać o tego typu zagrywkach.

Jeśli kogoś prawda powiedziana wprost zabolała, proszę bardzo nie jestem z cukru i jeśli ma coś mi do zarzucenia, można śmiało wyrazić swoje opinie.

Pokreślę jeszcze raz, prywatę uprawia się na własnym poletku (forum, stronie firmowej, folderach, wyjazdach w celu prezentacji) a nie w tani sposób na publicznym forum, utrzymywanym przez zupełnie inna osobę. Gdy ostatnio po aktualizacji oprogramowania pojawiły się reklamy Kamila jako "przerywniki" w postach , to już parę osób wyraziło opinię czy to potrzebne?

Według mnie skoro Kamil wykłada swoje prywatne pieniądze na utrzymanie serwerów, to ma prawo w ten sposób sobie w jakiś sposób to odrobić w formie reklamy, jak widać to uznano za naganne, ale już epatowanie instalacjami pod własnym szyldem, czy tez nagrywanie "pochwał" "postronnych" słuchaczy jest mile widziane... Miłego wieczoru w tym temacie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stali bywalcy mają już w pełni wyrobione opinie i raczej nie są podatni na autosugestie.

Od siebie na koniec tej całej sprawy dodam ,że wyraziłem opinię nie tylko swoją a osób z ,którymi w ostatnim czasie miałem okazję rozmawiać o tego typu zagrywkach.

Jeśli kogoś prawda powiedziana wprost zabolała, proszę bardzo nie jestem z cukru i jeśli ma coś mi do zarzucenia, można śmiało wyrazić swoje opinie.

Pokreślę jeszcze raz, prywatę uprawia się na własnym poletku (forum, stronie firmowej, folderach, wyjazdach w celu prezentacji) a nie w tani sposób na publicznym forum, utrzymywanym przez zupełnie inna osobę. Gdy ostatnio po aktualizacji oprogramowania pojawiły się reklamy Kamila jako "przerywniki" w postach , to już parę osób wyraziło opinię czy to potrzebne?

Według mnie skoro Kamil wykłada swoje prywatne pieniądze na utrzymanie serwerów, to ma prawo w ten sposób sobie w jakiś sposób to odrobić w formie reklamy, jak widać to uznano za naganne, ale już epatowanie instalacjami pod własnym szyldem, czy tez nagrywanie "pochwał" "postronnych" słuchaczy jest mile widziane... Miłego wieczoru w tym temacie. :wink:

Mówisz ludzkim głosem :P , zgadzam się z tym co piszesz :)

 

Ja przez długi czas prowadziłem forum CAS. Do dnia dzisiejszego na tym forum nie ma ani jednej mojej reklamy. Ja również traciłem na to czas i pieniądze.

Chwała i cześć Ci za to :) ( mówię zupełnie poważnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się cieszę że ludzie opisują swoje instalacje i wiem że są to zakłady - bo przynajmniej wiem gdzie mozna udeżyć jezeli coś się chce gdzieś wykonać.Bo mamy dzięki temu wyrobioną opinie na temat poszczególnych instalatorów. Jakiś czas temu szukałem osoby która zrobi mi zwrotki i strojenie i tylko dzieki "kryptoreklamie" na forum wiedzialem do kogo się zwrocić, kto jest polecany. I nie był to Radek (nie to że nie był polecany bo jeszcze niedawno w każdym poście na forum był polecany w Warszawie i mi także był polecany).

 

Ale jest jeszcze jeden aspekt - poelcać, wykonywać reklamy komuś nie mozna ale za złe wykonanie to już jak najbardzie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mówisz ludzkim głosem , zgadzam się z tym co piszesz

 

Ale ty na serio czy żartem? Bo jak na serio to temat topic'u o twoim aucie, czyli "Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P )  " to tak nie teges troche w kontekście reklam na nieswoim podwórku... 

 

Żeby nie było - mi tam lata kto tu się i jak reklamuje. Były reklamy Kamila, zwróciłem na to uwagę ale uznałem że nikt mnie tu siłą nie zaciągną i nikt na siłę mi ich nie każe oglądać. Mogę iść do innej piaskownicy jak mnie to zacznie razić. 

 

I żeby nie było (po raz drugi) - auto Radka grało dzisiaj bardzo fajnie, woofer który jest sprawcą całego zamieszania jest nie do końca w moim guście (kto słuchał) mojego Bravo i Radka Yaris'a to odrazu zrozumie czemu. I nie próbuj mi Truck przypadkiem wciskać że to "pochwała postronnego" słuchacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ty na serio czy żartem? Bo jak na serio to temat topic'u o twoim aucie, czyli "Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P ) " to tak nie teges troche w kontekście reklam na nieswoim podwórku...

Śmieje się bo jak napisałem temat o Scodzie z kolei to dostałem masę informacji żę zaskarbiam sobie czyjąś pracę ( czyt. Siwego ) i powinienem napisać że to nie jest 100% mojej pracy co zrobiłem przy okazji Foki :) ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek , takie gadanie to żenada ! Ile ty masz lat ? Żaby nie było że kogoś bronie , zbastuj z takimi tekstami .

uderz w stół, a... (dokończ zdanie) :D

 

Jeśli podane to jest w sprytnie podany sposób jako dobra kryptoreklama to robi się niesmacznie i pewnie, będę pierwszym kto pociśnie petardę po czymś takim.

To w końcu co bardziej boli, obrobiona dupa za plecami, czy tak jak ja to zrobiłem i wyraziłem swoje zdanie wprost bez owijania gówna w złote papierki?

Jeżeli forum to jedyna wykładnia wiedzy i opinii...

każdy może posłuchać, każdy może wyrazić opinię, każdy ma swój gust (a o nich się nie dyskutuje).

Nikt nie zabrania nikomu myśleć - czy to krypto czy nie krypto czy też wogóle to nie reklama.

 

ps. żeby nie było - tym razem na spocie nie byłem - zrobiłem sobie wolne :)

 

To jest Wasze podwórko, zaś osoby oglądające to z boku typu ja czy Bury, nie mamy żadnego interesu w tym by faworyzować kogokolwiek, bo niby jaki mam w tym interes?? 

na pewno ktoś w tym interes ma :)

 

To podstawowe chyba kryterium zachowania forum (przeznaczonego dla każdej prywatnej osoby jak i właścicieli firm jako jednych z użytkowników) jako neutralnego źródła informacji a nie uprawiania prywaty i pokazywania swojej roboty pod swoim szyldem plus foto obrobione w PSie czy też profi sesji zdjęciowych. TO NIE STRONA FIRMOWA! 

Truck, dorośnij. Zawody też nie są po to, żeby lansować instalatorów i marki? Są osoby, które robią instalki dla siebie amatorsko, są osoby, które słuchają i zlecają to osobom zajmującym się tym zawodowo. Te (m.in.) 3 grupy spotykają się na forum - dlaczego mają się nie chwalić tym co robią? Nie tak dawno chwaliłeś się czarną mambą robioną przez carado, wtedy to było okej? (pomijam późniejszą sytuację)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokreślę jeszcze raz, prywatę uprawia się na własnym poletku (forum, stronie firmowej, folderach, wyjazdach w celu prezentacji) a nie w tani sposób na publicznym forum, utrzymywanym przez zupełnie inna osobę.
Przeczytaj w tym temacie wpis #2435 i nie krępuj się z oceną tej reklamy.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli forum to jedyna wykładnia wiedzy i opinii...

 

trafiają tutaj także osoby zaglądające sporadycznie lub też zupełnie nowe nie mające pojęcia kto z kim, jakie rozwiązania są pozytywne a jakie negatywne, dla nich forum staje się swego rodzaju wykładnią czy tego chcesz czy nie. Ty coś przeczytasz i się uśmiechniesz pod nosem, a ktoś inny w to uwierzy.

 


na pewno ktoś w tym interes ma :)

 

Coś sugerujesz? Jeśli tak to proszę bez półsłówek, nie domówień itp. Albo się coś mówi wprost albo wcale.

Więc pytam jaki według Ciebie miałem interes aby poruszyć dzisiaj tą kwestię odnośnie "lansu" na forum profesjonalistów z zakładów CA?

 


Truck, dorośnij. Zawody też nie są po to, żeby lansować instalatorów i marki? Są osoby, które robią instalki dla siebie amatorsko, są osoby, które słuchają i zlecają to osobom zajmującym się tym zawodowo. Te (m.in.) 3 grupy spotykają się na forum - dlaczego mają się nie chwalić tym co robią? Nie tak dawno chwaliłeś się czarną mambą robioną przez carado, wtedy to było okej? (pomijam późniejszą sytuację)

 

Doczytałem się dwóch grup: robiących samemu, i zlecających.Nikt nikomu nie broni się "chwalić" aczkolwiek wolę słowo "pokazać". Jednak jeśli widzę coś co z daleka śmierdzi ubijaniem mniejszych czy większych prywatnych interesików to mnie to wkurza.

Chwaliłem nie informując jaka firma to robi, rozeszło się to pocztą pantoflową, nigdzie oficjalnie nie pisałem gdzie jest auto robione. Zdjęcia jesli nie pamiętasz takze były wykadrowane tak aby nie było widać nazwy firmy na led-plexach. Przypomnieć? Mam jeszcze gdzieś te fotki.

Sytuacja oczywiście się zmieniła, kiedy okazało się to jedną wielką wtopą i zjeb... auta. Próbowałem się dogadać polubownie, położono na mnie laskę , więc egzekwowałem swoje pieniądze spowrotem poinformowaniem i zaistniałej sytuacji już personalnie i nazwy.

Ostatnia rzecz. Po czym wnosisz ,że się "chwaliłem" BMW? Co to znaczy chwaliłem? Była w instalacjach jak wiele innych aut. Rozumiem ,że z powodu mojego niskiego poczucia wartości muszę się dowartościować pokazywaniem co mam i w czym i dlatego moje auta od dłuższego czasu zniknęły z działu "instalacje" co wcale nie oznacza,że nic się w nich nie robi, wręcz przeciwnie, robi się ale doceniam kameralność tych działań.

Zawody to inna para kaloszy, nadal widzę wiele osób nie rozumie, do czego piję dziś tyle czasu. Widzisz różnicę pomiędzy reklamą, wprost, szczerze, bez owijania w bawełnę, na zasadzie przyjezdza zawodnik X autem z zakładu pana Y, pan X się dobrze bawi, pan Y ma reklamę napędzającą innych potencjalnych klientów słuchających i oglądających auto pana X, a puszczanie w obieg forum info od osób przyjaznych danej profi osobie? Dla mnie to kryptoreklama i jest niesmaczna. A bynajmniej nie na forum należącym do bądż co bądż osoby także nadal związanej z CA zarobkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczytaj w tym temacie wpis #2435 i nie krępuj się z oceną tej reklamy.

 

No jak co to jest? Dokładnie to samo w wykonaniu Łukasza co Ty uprawiasz często gęsto. Wy tak lubicie tam w wawie.

Nie wiem dlaczego aż tak personalnie to potraktowałeś, skoro moje uwagi odnoszą się do właśnie tego typu wypowiedzi "postronnych" inspirowanych przez osoby stojące za nimi.

Ja wiem kto w czyją bramkę gra, więc mam to gdzieś i często gęsto się z tego śmieje, wojenek podjazdowych lecz jeszcze raz podkreślę, forum to nie tylko 200-300 osób bywających tutaj regularnie a często gęsto wyrocznia dla nowicjuszy. Wam pasuje gdy jest jak jest, a mi nie pasuje robienie z tych ludzi idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Truck, piszesz strasznie dużo, ale też i bardzo na około - chyba odpuszczę dyskusję ;)

 

Ja też bym sobie odpuścił dyskusję i zajął może tym czy fer jest robić auto komuś kto zalega kasę moim kolegom a wiem ,że im zalega. Lecz mam to w dupie choć mam argument w ręku w postaci odmowy roboty do kiedy nie rozliczy się za wcześniejszą. Kasa kieruje tymi kryptowlepami i kasa pokierowała tą wspominaną teraz sytuacją. Nie fajnie Kwiatuś, nie fajnie.

Gadajcie sobie co chcecie, ale ja z Burym sobie takich świń nie podkładamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto w czyją bramkę gra, więc mam to gdzieś i często gęsto się z tego śmieje, wojenek podjazdowych lecz jeszcze raz podkreślę, forum to nie tylko 200-300 osób bywających tutaj regularnie a często gęsto wyrocznia dla nowicjuszy. Wam pasuje gdy jest jak jest, a mi nie pasuje robienie z tych ludzi idiotów.

czyli jak np. ja wkleję zdjęcia swojej roboty (przy swoim aucie) to robię z kogoś idiotę, bo nie raz się zdarzy, że z tych fot jakieś autko na montaż podjedzie... 

nie wiem czy obrażasz w tym momencie mnie, instalatorów, czy ludzi, którzy jadą do kogoś na montaż bo wiedzieli na forum...

 

Ja też bym sobie odpuścił dyskusję i zajął może tym czy fer jest robić auto komuś kto zalega kasę moim kolegom a wiem ,że im zalega.

Dla Twojej informacji - jeden z tych kolegów był na miejscu dzień przed i powiedział, że nie ma przeciwwskazań, żeby robotę zacząć. Uczciwie mówiłem, informowałem i pytałem żeby uniknąć właśnie klasycznego obrabiania później dupy.

 

Ale Ty 500km od Wawy wiesz lepiej :) mimo, że zrobiłem wszystko, żeby takich insynuacji uniknąć.

A tak poza tym - co Ciebie to interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czyli jak np. ja wkleję zdjęcia swojej roboty (przy swoim aucie) to robię z kogoś idiotę, bo nie raz się zdarzy, że z tych fot jakieś autko na montaż podjedzie...

nie wiem czy obrażasz w tym momencie mnie, instalatorów, czy ludzi, którzy jadą do kogoś na montaż bo wiedzieli na forum...

 

Rozmydlasz teraz sytuację, jedną konkretną sytuację.

Ty wiesz jak jest, ja także. Albo wyciągniesz z tego wnioski albo nie , Twoja sprawa, mądry z Ciebie gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...