Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnikiem rajd po butikach ;)

No dobra - zasadniczo będę w Stolicy ponieważ odwożę żonę na kurs przygotowawczy, a w okolicy Arkadii znalazła sobie na ten czas lokum.

Ja po butikach chodził nie będę - chyba że po dziale z płytami lub książkami w Empiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja,mieliśmy stracha że nie wyjedziemy bo wyjazd był zamknięty kratą.Jednak 12 godzina na spota jest najlepsza.

Auto Marka dzisiaj grało lepiej jak ostatnio.Zmienił subwoofer co dało spory plus.Z tego co wiem zmienił również cięcia i to też dało poprawę.Zostało ogarnąć opóźnienia...

Vectra Cober'a nabrała chęci do grania.Z tego co wiem przyłożył swój palec Wolf...jak widać można pomagać a nie wyśmiewać i obgadywać.

Dla mnie jednak największą niespodzianka okazał się golf Artura.Fajnie się tego słuchało.Nic nie przeszkadzało i ładnie się ze sobą zgrywało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje za spota, bylo sporo autek i calkiem fajne granie, milo było poznac Marka (M_A_X_A_M) jak i posluchac jego furki, gra bardzo przyjemnie. Autka Cober'a tez posluchalem i faktycznie jest ciekawie (poza tym Cober dzieki za info odnosnie litrazu do 10.1), rowniez przyjemnie gra autko bonless'a, podoba mi bardzo dół (woofery), slyszalem juz ze tam woofer robi robote i w koncu musialem posluchac, faktycznie dynamika jest niezla. Auto Bartkamaja jak i Stefanb tez grały fajnie, kurde brakuje mi grania u siebie jak cholera. Takie spoty sa destrukcyjne dla mojej psychy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...