Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi


Wy tak lubicie tam w wawie.
Proszę nie używaj słowa Wy bo Nas nie ma.Od dawna staram się odciąć od tego półświatka.Dopiero odsuwając się na bok zacząłem inaczej na to patrzeć.Nie chcę być w żaden sposób wiązany z tą śmietanką wzajemnej adoracji.Tyle ode mnie odnośnie tej sprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Radek piszesz


Proszę nie używaj słowa Wy bo Nas nie ma

Po czym sam piszesz ONI czyli


Od dawna staram się odciąć od tego półświatka.Dopiero odsuwając się na bok zacząłem inaczej na to patrzeć.Nie chcę być w żaden sposób wiązany z tą śmietanką wzajemnej adoracji.

Pisz konkrety jeśli chcesz dostawać konkrety i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmydlasz teraz sytuację, jedną konkretną sytuację.

Ty wiesz jak jest, ja także. Albo wyciągniesz z tego wnioski albo nie , Twoja sprawa, mądry z Ciebie gość.

no niestety - tak to działa w każdej branży. I nie jest to złe - początkujący mają szansę mieć grające auta, amatorzy mogą się czegoś dowiedzieć.

 

Nie fajnie Kwiatuś, nie fajnie.

Gadajcie sobie co chcecie, ale ja z Burym sobie takich świń nie podkładamy.

Człowieku - jakiś świń? Coś słyszałeś i piszesz, a nawet do końca nie wiesz o co chodzi. I tak co drugi post.

Ale tak poza tym racja - z Burym sobie nie podkładacie...

 

 

Nie no pewnie, najpierw siedzieć parę lat i trzymać sztamę z kolegami a potem dla paru setek, mieć to głęboko w tyłku. W zasadzie to rzeczywiście nic mi do tego. Bo ja tak bym nie zrobił.

 

 

zweryfikuj najpierw informacje, bo widzę, że dupę i mi obrobiliście - proponuję u źródła pytać - każda zainteresowana strona przedstawi Ci jedną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku - jakiś świń? Coś słyszałeś i piszesz, a nawet do końca nie wiesz o co chodzi. I tak co drugi post.

 

Dobra, ja nie wiem o co chodzi, Ty zaś tak, więc zobaczymy co czas pokaże i jak się rozwinie ta jedna, wspomniana sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie -dzięki Dan za odblokowanie :)

Chciałem sprostować jedną sprawę.

Truck - o tym, że z Radkiem rozmawialiśmy na temat komór do kappy i o jednym problemie z nimi związanym nie jest chyba żadną tajemnicą i nikt z Nas nie kryje się z tym,nie rozumiem tylko skąd wzięło się stwierdzenie "z tego co wiem bez Wollego by się nie obyło, bo Kappa nie chciała grać jak gra". Ja nie zestroiłem mu systemu i nie zbudowałem paczek pod głośniki. Temat kappy poruszałem nie tylko z nim bo jak pamiętam również z Mańkiem, Szymonem , Powallą, Dawidem, Burrym i tak mógłbym wymieniać bez końca. Nawet kiedyś z Tobą pisałem o nich, ale żebyś mnie nawet zabił to już nie pamiętam czego się dokładnie dotyczyło. Nie piję również do Ciebie Truck tylko mam trochę żal, że ktoś wykorzystuje moją osobę jako monetę przetargową argumentując swoje racje. Nie rozumiem również czemu wspólne hobby coraz częściej staje się powodem do przepychanek na forum. Tak czy owak jeszcze raz dzięki Dan za możliwość wyjaśnienia sprawy z mojej strony. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tutaj juz z pol roku tylko gapa ze mnie, zapomnialem ze tu zloty co tydzien sa :).

Praga Poludnie, jestem blisko Pavliqa wiec moze z nim bede sie zbieral w miare mozliwosci , a jak nie bedzie mial czasu a ktos inny sie bedzie tu pojawial to chetnie wpadne.

ahaa, i nie interesuja mnie zloty gdzie jest napina czy jakies tam sapanie. Lubie spotkania spokojne i ciekawe, wiec bardzo chetnie natrafie na takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd jeżdżę na spoty (staram się być na wszystkich) to nie spotkałem się z żadnym napinaniem, zawsze jest miła atmosfera więc warto przyjechać pogadać i posłuchać :) Jedyny objaw napina się występuje jak trzeba moją Hankę pchać jak akumulator padnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...