Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki



nawet jeśli skrytykowane ale za moją robotę i pomysły a nie klonowane.

 

No popatrz ...Twoją robotę tak? Cholera nie dalej jak we wtorek i w piątek "Twoja robota" była na Łorlenie na odwiedzinach . Stary ja też nie wszystko robię u siebie , bo nie mam na to czasu i "wizji przestrzennej"  ale nie mówię że robię sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Ci napiszę krótko:weź się o....l ode mnie!

 

A no jednak jak widzę, trafiłem w czuły punkt. Radek w zyciu tak bywa ,że prawda powiedziana prosto w oczy trochę wkurza. Ale jak sam napisałeś denerwuje Cię obrabianie sobie tyłków w Wawie wzajemnie. Ja Ci to podałem na tacy co sądzę i takie słowa? Jakoś zaskoczony nie jestem.

 


Ps.Biedny Kris,pojawi się raz na jakiś czas na spocie,wyrazi opinię a już mu jakiś ciśnie od pociotów :mur1:

 

Jakoś nie zauważyłem aby Xris mimo dłuższej współpracy lobbował w stronę Naka, to bardziej można powiedzieć o Szymonie, skoro już mowa o takowej "prawej ręce".

 


Ps2.Współczuje Józiowi że wytrzymuję to ciągłe włażenie w dupę!

 

Hahah no z tym to akurat strzeliłeś kulą w płot, kto jak kto, ale ja dupoliz? Człowiek , który najczęściej potrafi się publicznie poróżnić z Naka, bo zupełnie inaczej coś widzi, tylko wali to wprost a nie rąbie tyłek za plecami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


który najczęściej potrafi się publicznie poróżnić z Naka

jestes 2 , prym chyba nadal ja wiodę

 


Przekleństwo! Jedno,użyłem je celowo z pełną świadomością co mnie za to czeka.

2 razy , strone wczesniej zobacz ...




Wyluzuj już dostałem punkty.

nie za darmo , ostatnio tez od Powali dostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No popatrz ...Twoją robotę tak? Cholera nie dalej jak we wtorek i w piątek "Twoja robota" była na Łorlenie na odwiedzinach . Stary ja też nie wszystko robię u siebie , bo nie mam na to czasu i "wizji przestrzennej" ale nie mówię że robię sam .

 

O czym Ty mówisz o komorach? To trochę upraszczasz Powalla, komory tak duże i akurat w audi, były pierwszyzną tak dla mnie jak i dla Xrisa, osobiście gdy zawiozłem nowe boczki do niego, powiedziałem jak bym ja to widział i przy mnie było wycinane to co chciałem aby na dzień dobry wyleciało, pewne rozwiązania zasugerowałem, pewne mocno zaznaczyłem, resztę oczywiście Xris dopełnił swoimi pomysłami i wykonaniem, ale to nie była robota wykonana na zasadzie "Proszę tu kasa i ma być gotowe, reszta mnie nie interesuje".

Każdy krok jest mi znany i konsultowany, więc to nie tylko Xrisowe komory a "Nasze" komory.

Osobna kwestia ,że gdy ktoś pytał o ta kwestię nigdy nie wmawiałem ,że to moja robota, tylko mówiłem prawdę ,że komory robi mi Krzysiek.

Ja nie mam problemów z prawdą. Jak widać innym ciężko to przychodzi do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym , bo też o tym rozmawiałem z Xrisem ale ... specjalnie to przytoczyłem , bo nie od A-Z ...może do ..W jest to Twoje CA ;)

 

Co do nagrody dla Radka to rozdana (każdy kto złamie punkt 4 ją dostaje) , a co do "reklamowania swojej firmy na SCA" , to dodam iż  wszystkie linki są kasowane (Mehow nawet avatar stracił) , a to że CASKP , czy Mehow są wiązani ze swoimi firmami , to jak możemy to zmienić? Mamy nakazać im pisać pod innymi nickami żeby ktoś nie uznał to za reklamę? Panowie bądźmy dorośli !

 

PS: jeszcze się zawody nie zaczęły(nie wiadomo w ogóle czy będą?) , a tu już animozje i niesnaski ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak właśnie wyglądają spoty (zloty) miłośników Car-Audio?, bo miałem ochotę przyjechać, zobaczyć i posłuchać. Ale jeśli w rzeczywistości wygląda podobnie jak na forum to nie ma po co przyjeżdżać. Chyba, że to takie przejściowe :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do nagrody dla Radka to rozdana (każdy kto złamie punkt 4 ją dostaje) , a co do "reklamowania swojej firmy na SCA" , to dodam iż wszystkie linki są kasowane (Mehow nawet avatar stracił) , a to że CASKP , czy Mehow są wiązani ze swoimi firmami , to jak możemy to zmienić? Mamy nakazać im pisać pod innymi nickami żeby ktoś nie uznał to za reklamę? Panowie bądźmy dorośli !



 

Nie chodziło wcale o rozdanie nagród. Ale czasami taka mała burza w szklance wody na dobre wychodzi po to aby wyrazić zdanie tak naprawdę wielu osób, które siedzą cicho jednak swoje opinie posiadają, jednakże wiedząc jakie wywoła reakcje, (wystarczy poczytać wyżej co wywołała moja nie winna opinia w swoim zamierzeniu ,że coś tam mi się nie podoba, to poszły konie po betonie, rozpętało się na chwilę małe piekiełko) zostawia je tylko dla siebie w czasie prywatnych rozmów. Akurat odnośnie kryptoreklamy temat mnie już od jakiegoś czasu zastanawiał, skąd pozwolenie na prowadzenie mniej lub bardziej zawoalowanej prywaty. A akurat kwestia tego rozwiązania kappy jako kappy była dla mnie katalizatorem by wypalić co myślę, bo potraktowałem ją osobiście.

 


PS: jeszcze się zawody nie zaczęły(nie wiadomo w ogóle czy będą?) , a tu już animozje i niesnaski ....

 

A co ma piernik? :) Bo to pierwszy raz będzie ,że ktoś wróci zadowolony a kto inny mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na spocie napewno ponad grubo pół roku,może i więcej ale mniejsza o to.Pojawiłem się dzisiaj w celu posłuchania autek,chciałem wyrazić swoją opinię. Słuchałem dzisiaj Toyoty Yaris, Hondy Civic, Fiata Stilo i chyba Mitsubishi . Nie udało mi się odsłuchać Octavii Bartka bo coś się odłączyło. Gdybym wiedział , że tak się to wszystko potoczy to co wyraziłem w słowach to bym sobie darował opisywania i wogóle.

Kolego Truck ,że się tak wyrażę pojechałeś mnie i nie tylko mnie już na samym początku posta. Więc darujmy sobie takie wypowiedzi bo nic nie wnoszą do tematu. 

Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam twoje posty Truck i naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć o co Ci chodzi. Może mi wytłumaczyć na czym polega ta kryptoreklama w wykonaniu CASKP, Mehowa i Raadka? Bo wklejają swoje montaże do galerii? I o co biega z tymi nieszczęsnymi kappami, jakby ktoś nie wiedział że Józek wcześniej zamontował te głośniki w komorach. I z resztą co z tego, on stworzył te głośniki, pierwszy stworzył komorę dla głośników w samochodzie? Jestem prawie pewien że wcześniej od niego jakiś amerykaniec zastosował takie rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba, że to takie przejściowe :-P

 

Nie chyba a na pewno przejściowe, nawet w doskonałym małżeństwie zdarzają się ciche dni. :wink:

 


Nie było mnie na spocie napewno ponad grubo pół roku,może i więcej ale mniejsza o to.Pojawiłem się dzisiaj w celu posłuchania autek,chciałem wyrazić swoją opinię. Słuchałem dzisiaj Toyoty Yaris, Hondy Civic, Fiata Stilo i chyba Mitsubishi . Nie udało mi się odsłuchać Octavii Bartka bo coś się odłączyło. Gdybym wiedział , że tak się to wszystko potoczy to co wyraziłem w słowach to bym sobie darował opisywania i wogóle.

 

To dlaczego nie opisałeś ww aut, tylko akurat padło na Yarisa?

 


Kolego Truck ,że się tak wyrażę pojechałeś mnie i nie tylko mnie już na samym początku posta. Więc darujmy sobie takie wypowiedzi bo nic nie wnoszą do tematu.

 

Nie miałem takiego celu wobec Twojej osoby, ale albo nie wiesz jak to się odbywa na Warszawskim podwórku albo dobrze grasz, mniejsza z tym, otóż jeśli tam osoby związane bardziej zawodowo z CA chcą sobie zrobić reklamę czy też wsadzić szpilkę, nie robią tego osobiście a wykorzystują "bywalców spotów" , którzy potem na forum wywalają takie "kwiatki" a zainteresowani siedzą z boku i albo się śmieją albo wkurzają coś czytając na swój temat. Jesli to pochwalasz, to cóż Twój wybór. Ja się z taką wojenką podjazdową nie zgadzam i dałem temu wyraz. Facet jeśli ma jaja mówi sobie wprost co ma do powiedzenia a nie bawi w głupie gierki, które mają jedną zasadniczą przyczynę :kasę. Za strojenie, za instalkę, za klocki.

 


Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, opinie.

 

Oczywiście ,że tak, dlatego jeśli poczułeś się w jakiś sposób dotknięty to przepraszam. Dostałeś się między "tryby" w mojej wypowiedzi skierowanej do Radka.Więc bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie miałem takiego celu wobec Twojej osoby, ale albo nie wiesz jak to się odbywa na Warszawskim podwórku albo dobrze grasz, mniejsza z tym, otóż jeśli tam osoby związane bardziej zawodowo z CA chcą sobie zrobić reklamę czy też wsadzić szpilkę, nie robią tego osobiście a wykorzystują "bywalców spotów"

Ty tak serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytam twoje posty Truck i naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć o co Ci chodzi. Może mi wytłumaczyć na czym polega ta kryptoreklama w wykonaniu CASKP, Mehowa i Raadka? Bo wklejają swoje montaże do galerii?

 

Biedactwo, jakiż nie domyślny. Zacznijmy od tego ,że takowe instalacje jeśli już powinny trafić tutaj z inwencji właścicieli aut i pod ich szyldem bez wzmianek gdzie były robione. To podstawowe chyba kryterium zachowania forum (przeznaczonego dla każdej prywatnej osoby jak i właścicieli firm jako jednych z użytkowników) jako neutralnego źródła informacji a nie uprawiania prywaty i pokazywania swojej roboty pod swoim szyldem plus foto obrobione w PSie czy też profi sesji zdjęciowych. TO NIE STRONA FIRMOWA! Każdy z nich posiada swoją i niech tam nawet wkleja kaktusy na ręku a nie tutaj.

Bo jeśli dopuści się do utraty niezależności informacji jako takiej i będzie ona kreowana reklamą i zachwalaniem swojej własnej roboty jako jedynej słusznej ścieżki, to ja dziękuję za taką informacyjną papkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ty tak serio ?

 

Jak najbardziej. Tego również nie wiesz... ?No to cóż gratuluję błogiej nieświadomości (może i tak lepiej) skoro ja dostrzegam sam lub dostaję informacje jak się sprawy mają i wiem lepiej co tak naprawdę jest grane, będąc 500 km

Chyba ,że kleisz głupiego Jasia, przecież to takie modne ostatnio, zamiast powiedzieć wprost co się ma na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiego celu wobec Twojej osoby, ale albo nie wiesz jak to się odbywa na Warszawskim podwórku albo dobrze grasz

 

 

Myślisz że jestem z Warszawy, niestety mieszkam tu dopiero tylko kilka ładnych lat tu mam żone,dziecko, a pochodzę z Zielonej Góry.Ale oczywiscie mieszkam juz tutaj.

 

 

To dlaczego nie opisałeś ww aut, tylko akurat padło na Yarisa?

 

Przeciez napisałem

Radek Yaris gra naprawdę super, woofer u Ciebie naprawdę wymiata, idealnie zgrany z resztą systemu,nic dodać nic ująć dla mnie perfecto  :wink: , Bonless Michał Civic bardzo przyjemny,szczegółowy z dużą ilościa detali,góra bardzo przyjemna przejżysta, Stilo także mi się podobało.

 

Tak napisałem. Stilo widziałem poraz pierwszy i nie wiedziałem jaki kolega ma nick ze SCA. Chyba w mojej wypowiedzi nikogo nie reklamuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi Truck i Bury - osso chodzi? Bo nie rozumiem. Ale tak bez podtekstów i domysłów itp. - o co te kilka stron ostrej piany??

 

 

 

Jednym słowem? Reklamę, podaną w taki sposób aby niby nią nie była oficjalnie.

 

Ale oczywiście broń Boże powiedzieć to wprost, że to złe bo... W najlepszym wypadku usłyszysz "Odpierd.. się"

Nie mój cyrk nie moje małpy, jednakże, ktoś musi powiedzieć czasami wprost ,że ta pralinka podana w złotym papierku to tak naprawdę gów... a nie marmoladka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Czy tak właśnie wyglądają spoty (zloty) miłośników Car-Audio?, bo miałem ochotę przyjechać, zobaczyć i posłuchać. Ale jeśli w rzeczywistości wygląda podobnie jak na forum to nie ma po co przyjeżdżać. Chyba, że to takie przejściowe :-P

 

 

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacznijmy od tego ,że takowe instalacje jeśli już powinny trafić tutaj z inwencji właścicieli aut i pod ich szyldem bez wzmianek gdzie były robione

Sam sobie przeczysz, najpierw piszesz że Raadek powinien u siebie w temacie napisać od kogo "skopiował" pomysł, kto mu pomógł ogarnać jakiś problem itd.

A teraz że nie powinno się pisać kto wykonał montaż. 

Nie chce mi się teraz szukać, ale sam conajmniej raz chwalileś samochod wykonany przez Józka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy tak właśnie wyglądają spoty (zloty) miłośników Car-Audio?, bo miałem ochotę przyjechać, zobaczyć i posłuchać. Ale jeśli w rzeczywistości wygląda podobnie jak na forum to nie ma po co przyjeżdżać. Chyba, że to takie przejściowe :-P
Na spotach panuje super atmosfera.Problem zaczyna się robić gdy ktoś pochwali nie to auto co trzeba na forum.W tem ktoś kto nigdy na spocie nie był zaczyna doszukiwać się drugiego dna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie dziś na spocie, ale jestem przerażony tym, co tu przeczytałem.

Idąc od początku:

1. Truck, z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że uważasz wszystkich bywalców warszawskich spotów za jedną brać, mających te same poglądy i robiących interes przez forum.

2. Kris to bardzo w porządku forumowicz, kiedyś chyba coś stroił sobie u Raadka, ale NA 100% JESTEM PEWIEN, że ten post był jego osobistą opinią oraz Raadek nie powiedział mu nic w stylu: "jeśli się podoba, to napisz o tym na forum, gula tamtym skoczy".

3. Co do Twojego problemu z reklamą... Tu aż nie wiem od czego zacząć :wink:

Z tematami instalacji CASKPa się zgodzę, ale pisać takie rzeczy o Radku czy Mehow? Jeśli powstawały na tym forum jakieś tematy instalek, w których udział miał któryś z naszych forumowych instalatorów, to były to instalacje innych forumowiczów.

 

Twoje wywody z boku wyglądają, jakbyś chciał się wyżalić, że Twoich blaszaków robionych w samych Gliwicach nikt nie chwalił, a Radek zrobił drzwi w Yarisie w podobny sposób i nagle niektórym się podoba.

Inną sprawą jest to, że 2 drzwiowym Yarisie w drzwiach nic nie chciało grać, więc Raadek postanowił zrobić komory. W/w SS nie włożył, bo chyba nie przepada, a kappy znał.

 

Żeby nie było, że reklamuję, to będzie szczera antyreklama(!): Kappa w komorze mi się nie podoba, nie ma jaj, bo jak to Raadek mówi: "lubię trochę zmuszać woofery do grania pasmem, do którego nie są przeznaczone". Dla mnie to takie tam "cykacze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...