Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2013 - Sosnowiec, 15-16.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za spotkanie, krótkie bo krótkie ale zawsze.

 

Gratulacje dla zwycięzców.

Yasika nawet fajnie to plumka. :wink:  Ale "sędzia" Truck od razu Cię trzesnął na wałku z zakłóceniami w drzwiach...Hehe, moc gały najlepszy sędzia... :rotfl:

Przemcio, kapitalnie Ci wyszła za zabudowa, a Gazownik, kręcił ,kręcił i wykręcił, prawą stronę... Fubu you now... :)

Burek spory progres po zmianie na passive, wręcz skok a nie kroczek, w tym roku chyba MP jest znany :D Ale zasłużenie po tym co dziś usłyszałem.


ps. Pocałuj księciunia w pierścień za robotę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Burek spory progres po zmianie na passive

czekam więc na okazję usłyszenia, jednak nie dziel jeszcze skóry na niedźwiedziu :wink: nie wiesz co robią i szykują inni :wink:

 


Yasika nawet fajnie to plumka.
to jak i Przemka auto chętnie zobaczę. ile można wyciągnąć z mniejszego budżetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam więc na okazję usłyszenia, jednak nie dziel jeszcze skóry na niedźwiedziu :wink: nie wiesz co robią i szykują inni :wink:

 

Wrócimy do tej rozmowy po MP. :) Ja u Burego widzę progres co eliminacje, największy był obecnie, na Kielce znowu coś jest w planie(tutaj już nie oczekuję fajerwerków ale może być fajniej), cały czas do przodu bez stagnacji, ciężko zatrzymać tak rozpędzony i dobrze naoliwiony pociąg. Czuć ,że praca nie idzie na marne. Ostatni raz granie tego pokroju na średnicy i górze, słyszałem w Czechach na ME u Węgra, którego tak ciepło wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Burego fajnie gra, mamy z Sergiejem co robic aby wyrownac poziom :)

 

Ja trzymam kciuki za wszystkich Adaśku, jeśli uda się dogonić/przegonić Burka, to będą trzy świetnie grające auta (aby było ściśle, w tej chwili jedne z najlepszych :) ).

Mnie bardziej z tą uwagą o Burym chodziło, o słyszalny progres co eliminacje. Miło patrzeć na taki rozwój projektu. Z przyjemnością zaś posłucham Waszej riposty, będzie miodnie... :) Sam po tym co u Was słyszę, to jestem w głębokich powijakach, ale przynajmniej jest jakiś wysoko postawiony punkt odniesienia i co gonić, przynajmniej brzmieniem i techniką, bo tej cholernej focusowej dechy(głębokości i szerokości) to już w tej chwili wiem ,że za żadne skarby nie przeskoczę choćbym nie wiem co wyczynił z zieleniną. :)

Nie wiem jakie masz spostrzeżenia, ale zdziwiłem się jaki jeszcze potencjał drzemał w tym średniaku, bo mam wrażenie ,że to on w foce teraz robi lwią część roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bo tej cholernej focusowej dechy(głębokości i szerokości) to już w tej chwili wiem ,że za żadne skarby nie przeskoczę choćbym nie wiem co wyczynił z zieleniną.

masz jeszcze mambę do walki :wink:

kurcze kończę studia i gdzieś się muszę pojawić jeszcze przed MP aby ten rozwój widzieć :wink:

 


Wrócimy do tej rozmowy po MP.

będziemy gadać ciągle :rotfl:  nie mówię nie, ale to jeszcze daleko. trzymam kciuki nie za Mp a za wyczyn na EU. jednak jak sam widzisz konkurencja zapewnia walkę do ostatniej chwili.
druga rzecz... na MP muszę jechać jako serwis narzędziowy do Waszych autek bo znowu będą płacze :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze mambę do walki :wink:

 

I tak i nie, tam także deska jest krótka a przednia szyba blisko, słupki zaś wąskie, nie ma opcji aby wrzucić tak średniaki jak ma Radek na słupek, a szkoda , bo średniaka takiego samego posiadam i się zdziwiłem co ten mały szatan potrafi wyprawiać jak się mu poświęci dużo pracy i uwagi.

 

 

 

trzymam kciuki nie za Mp a za wyczyn na EU

 

E to zazwyczaj formalność... :) I Polska wraca z pakietem garnków z ME. :)  Więc największa jazda tak naprawdę i konkurencja toczy się na Naszym podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...