Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2013 - Sosnowiec, 15-16.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ja wiem, ja przynajmniej nie biję piany. :) Jestem już w zasadzie gotów na przeszło 142 db, bez rzeżby palcem w tyłku na zasadzie plug&play i czekam... :)

Jak się mówi A( i przy okazji obrzuca błotem zwykłych użytkowników forum nazywając łowcami okazji z allegro) bo okazuje się ,że podobno to miał Kminio na myśli, lub sugeruje ,że SQLowiec za mało daje zarabiać branży CA to trzeba być gotowym na powiedzenie B, mieć choć grosz honoru i ikry w spodniach i oprócz trzeskania pustymi frazesami, ruszyć tyłek przyjechać do Szyszki, wsadzić miernik i wtedy sprawdzimy, jak się sprawy mają. Trochę pokory kminio , trochę pokory, trochę hajsu w kieszeni i podparcie się Brabusem, nie oznacza od razu , że możesz sobie postronne osoby obrzucić tak lekko błotem(bo w zasadzie Twoje mało smaczne uwagi odnośnie biedaków z allegro, są nie na miejscu czy dotyczyło to SQL czy userów forum).

Cóż zapomniałem jednak , że Ty jesteś gość a ja prostaczek bez wykształcenia z prowincji... :) To od razu jedż do Brabusa i połóż mu kolejną dyszkę na zrobienie furki bo sam z siebie nawet w dbl bez znajomych byś za wiele nie wskórał. ( tak mój drogi, prowincjusz, nie musi ruszyć tyłka do Stolycy by wiedzieć kim jesteś , co ugrałeś, czym jeżdzisz i w zasadzie z kim mam do czynienia :) ).

 

ps. Tą audi Cabrio jeszcze masz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie zaczyna się jakaś rywalizacja z adrenaliną.

 

To może oficjalnie przyklepiemy ten zakład truck kontra Kminio i zamast pukać w tą klawiaturę zajmiecie się na chwilę cięciem desek?

- kategoria FUNI
- moc wzmaków dla subów do 1200W/RMS

- sub. 1x30cm lub 2x25cm lub 3x20cm 

- suby w bagażniku, oparcia wszystkich foteli/kanap w pionie
- max. napięcie zasil. do 14,4V
Reszta w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ja nie rzucam słów na wiatr. :) Widzimy się u Szyszki, może jak będę miał ogarnięte auto strojeniowo to i w SQL profi się puszczę, potem zmieniam paczkę, A6ke na "wolume max" spięta w 0.5 ohma aku do ładowania i sru! dopiero będą jajca... :)

 

Zakład z mojej strony jak najbardziej jest serio, bez spiny pośladów, żadnych osobistych animozji, a na polu czysto sportowym, każdy się postara coś tak sklepać w bagażniku a resztę pokaże miernik, po wszystkim małe jasne na ochłodę. Glowy i pieca. :wink2:

 

Dla mnie nawet przegrana o mniej niż 3 db będzie żenadą dla kminia, skoro duże auto typowo pod sql , nie da się grubiej ograć przez jakiegoś małego kubaturą kasztana robionego przez profesjonalistów w tej zabawie. :D A kasę można przeznaczyć na bak do pełna dla zwyciężcy reszta zaś na umilenie wieczoru zawodnikom czymś zacnym w kubku. :hyhy:

Bo jeśli by przegrał to już w ogóle, kuku i będą nici z Barbus team hopefully... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żeby wióra nie szły na marne, a zakład był na poważnie bez wykretów typu "wesele, urlop, imieniny szwagra,itp", to która ze stron pęknie i nie przyjedzie, ta przegrywa i płaci zwycięzcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dla mnie nawet przegrana o mniej niż 3 db będzie żenadą dla kminia, skoro auto typowo pod sql , nie da się grubiej ograć przez jakiegoś małego kubaturą kasztana robionego przez profesjonalistów w tej zabawie. :D A kasę można przeznaczyć na bak do pełna dla zwyciężcy reszta zaś na umilenie wieczoru zawodnikom czymś zacnym w kubku. :hyhy:

 

popieram ;) ale jakoś 2 strona milczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może żeby wióra nie szły na marne, a zakład był na poważnie bez wykretów typu "wesele, urlop, imieniny szwagra,itp", to która ze stron pęknie i nie przyjedzie, ta przegrywa i płaci zwycięzcy.

 

Teraż już wiem, co mnie tknęło aby kłaść 2x70 mm2... :rotfl:  Choć to było zimą, wiedziałem ,że z moimi pomysłami warto aby było grubiej niż potrzeba w danej chwili...heh. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ten hazard to tak oficjalnie? :)

 

Tylko sprecyzowanie zasad prywatnego zakładu pomiędzy dwona stronami. Nie jestem stroną ani też prowizji nie pobieram. Mogą grać na zapałki, guziki lub o honor.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Odpowiem jak mądry po szkole : "odbij na baze".

 

Ty jednak naprawdę szukasz zaczepki, czy udajesz fifarafę ? Na żywo rozumiem że też taki kozak :D
 

 

 


Hellsin... Kiedy przyjezdzacie na zawody swoimi samochodami? Miejsca dla was brakuje? Nie rozumiem, ktos was kiedys nie dopuścił do zawodów? Mieliscie z tym jakiś problem?

 

odpowiem za siebie - ja po prostu zapytałem o jedną rzecz na początku tematu kulturalnie, bo co roku są inne kwiatki, dostałem odpowiedź, która jest myślę pomocna dla wszystkich zainteresowanych tym tematem, dalej zareagowałem na post JD odnośnie dalszej niechęci do organizowania zawodów jeśli chodzi o SQL, wszystko zostało wyjaśnione, więc nie piłem dalej,  bo JD odpowiedział na poziomie wyczerpując temat. Tyle.

 

 

 


nie ma co bic piany i tak nie przyjada.
Lepiej cos zjeb.. zza szkielka

 

byłem wielokrotnie na zawodach ... obecnie od 2 lat z przerwami siedzę za granicą ... więc jak jestem w PL i są zawody to także ich nie opuszczam :P

Ciebie też nie raz widziałem na zawodach :P m.in. jak w Izbicku chciałeś się bić z kolegą :P ( ale to stara historia i może tylko się szturchaliście :D )

 

 

 


Zip a ja mam w d... jego tłustą furę, może mieć pięć, mi już akurat tym się nie zaimponuje, nie oceniam ludzi po tym co mają w bagażniku, a jakimi są.

 

dokładnie, chodzi o wzajemny szacunek, dla mnie nieważne czy ktoś ma furę za X XXX zł, czy XX XXX zł, czy X XXX XXX i ile wydał na sprzęt.

Czy ten sprzęt jest z allegro, ebay-a, innych źródeł, distro i itp. - co mnie to obchodzi ? Nie moja to brocha, co by zaglądać do portfeli ludzi - ja nie skarbówka i inni tak samo :P

Niestety jak ktoś struga "burka" i "fifarafe" na forum to jak go można normalnie odebrać ? - raczej się nie da ...

Ja do dB mam szacunek bo wiem że to nie jest łatwe tak samo, a kasy można to wtopić porównywalnie jak w SQL ... nie mniej jednak Kminio przeginasz ... weź naprawdę odbij na bazę, albo weź 2 dropsy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rozpoierd..cie mnie ale pozytywnie ;)
 

 

Dan, chociaż raz niech się skończy na kwintesencji tego w co się bawimy, czyli spotkaniu razem w większym gronie niż zwykle to bywa na zawodach , posłuchaniu aut, potem popierdzeniu for fun, pointegrowaniu się a nie klepaniu sql to a dbl tamto. Prosta szybka piłka dla zabawy i zachęty dla nie zdecydowanych , czy na zawodach gryzą czy nie i czy wypada się pojawiać czy nie.

Jak widać można mieć z tego sporo ubawu bez mega spięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam najlepszy ubaw, jak nie pyknie w profi sql i mnie chłopaki odeślą na dół tabeli to zawsze będę się mógł wykręcić ,że auto na zakład szykowałem... hahah... :rotfl:

Tylko dziurę w klapie muszę zakleić u blacharza... :szok:  Bo mi z decybel ucieknie przez lufcik... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam najlepszy ubaw, jak nie pyknie w profi sql i mnie chłopaki odeślą na dół tabeli to zawsze będę się mógł wykręcić ,że auto na zakład szykowałem... hahah... :rotfl:

Tylko dziurę w klapie muszę zakleić u blacharza... :szok:  Bo mi z decybel ucieknie przez lufcik... :hyhy:

 

No ale pierdniesz sobie w suba :D i po zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pierdniesz sobie w suba :D i po zawodach

 

Przecież napisałem ,że jeśli tylko będę miał ready auto pod odsłuch w sql to puszczę je także najpierw w profi a póżniej po zmianie paczki w dbl... :)

Choć jak znam życie to w Izbicku będzie nagrubiej z aut w Profi bo każdy rzutem na taśmę będzie łapał kwalifikację na MP, więc pewnie będą bęcki, ale garnkotłukiem nie jestem więc przyjadę z przyjemnością i dla przyjemności. :) Prowincjusze tak mają... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...