Skocz do zawartości

II Eliminacje MP Easca 2013 - Sosnowiec, 15-16.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Jak przyjadę to możemy wsadzić moją skrzynkę do Ciebie i przetestować :D Zresztą auta mamy podobne więc zobaczymy ile wypluję w niedziele w takiej kolumbrynie :rotfl::P

 

Spoko Synek, Kminio widzę się wybyczył przy Barbusach jak g... w trawie, więc choćbym miał odłożyć poskładanie Bmki, to sprawdzimy kto wróci lżejszy o paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


pokaz klase w ktorej mamy cie pokonac to dokadam tyska

 

Zipu, to nie od Twojej wypowiedzi się zaczęła ta dyskusja a od Kminia i Gazownika, więc pozostańmy przy tym ,że Kminio jest gość, więc ja tylko grzecznie spytałem w jakiej kategorii obecnie się znajduje jego auto i nic więcej mi nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Kielce są na jesień? :) Daj mi skończyć auto na spokojnie abym był w stanie poświęcić czas na ten zakład... Imprez DBL jak mrówków co drugą wiochę to coś na jesień się wybierze aby się spotkać, w porządku? :)

A zakład o tysiaka? Aby chociaż wygranemu paliwo się zwróciło pasuje? :)

Tylko napisz mi w jakiej kategorii startujesz abym miał czas dopasować się do niej.

Nie widzę najmniejszego problemu. Kwestia ustalenia jaka kategoria. Aut pod dostatkiem tylko najpierw skończ auto, wtedy pogadamy prowincjuszu.

p.s. Sprawdź ton własnych wypowiedzi.

 

No nie wiem, sam czekam na odp, bo kolega zamilkł... Może na szybko konsultuje... :D

A ty w jakiej klasie obecnie startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie widzę najmniejszego problemu. Kwestia ustalenia jaka kategoria. Aut pod dostatkiem tylko najpierw skończ auto, wtedy pogadamy prowincjuszu.

 

Więc prowincjusz pyta, tylko Ciebie jako osobę doświadczoną w DBL w jakiej kategorii Ci pasuje się dać zmierzyć, nie znam ich, nie rozmawiamy w tej chwili o SQL.

Krótka piłka, rzuć kategorię i wracamy do tematu za jakiś czas jedynie w celu ustalenia terminu zlotu czy zawodów kiedy można się będzie spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc prowincjusz pyta, tylko Ciebie jako osobę doświadczoną w DBL w jakiej kategorii Ci pasuje się dać zmierzyć, nie znam ich, nie rozmawiamy w tej chwili o SQL.

Krótka piłka, rzuć kategorię i wracamy do tematu za jakiś czas jedynie w celu ustalenia terminu zlotu czy zawodów kiedy można się będzie spotkać.

Więc, ja doświadczona osoba w dbl'u jeszcze raz pytam w jakiej kategorii obecnie startujesz ? A zakład niech będzie w klasie najwyższej. Przecież to tylko subwoofer i trochę mdf'u prowincjuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ty w jakiej klasie obecnie startujesz?

 

Proszę Cię nie rozbrajaj mnie już... :) Przecież wiesz dokładnie ,że nie startuję w żadnej kategorii DBL, jestem zielony jak świeżo skoszona trawa, ale wkurzyłeś mnie tymi obrażliwymi słowami dzisiaj wobec SQLowców, więc bez napiny pośladów, czy też jakiś osobistych animozji a właśnie na gruncie rywalizacji na sportowo, mam ambicję pokazać Ci, że jeśli się chce to można... Przegram to trudno, wygram, to już będzie żenua dla Ciebie, że ten od pitolenia złoił tyłek temu od pierdzenia... :)

 

Jeśli zaś pytasz o moje auto to jeśli chodzi o SQL to odpowiada kategorii Profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Więc, ja doświadczona osoba w dbl'u jeszcze raz pytam w jakiej kategorii obecnie startujesz ? A zakład niech będzie w klasie najwyższej. Przecież to tylko subwoofer i trochę mdf'u prowincjuszu.

Może pochwal się w jakiej Ty kategorii startujesz to może się spotkamy na pomiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A zakład niech będzie w klasie najwyższej. Przecież to tylko subwoofer i trochę mdf'u prowincjuszu.

 

Najbardziej szczerze mówiąc pasowała by mi taka w której mógłbym wykorzystać już zamontowaną A6kę, z subem, termlabem i cięciem mdf na kolejne paczki to już się ogarnę, ale nie chce mi się zmieniać zabudowy auta pod inny piec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu mnie nie będzie ale z chęcią się spotkam na pomiarze.

 

 

Jak jest liczona moc pieca? Ta wykorzystana czyli np 600 RMS w 4 Ohm czy max możliwa czyli np 1200 w 1ohm w danej aplikacji?

Pytam konkretnie o DLS A6kę, pod którą kategorię podpada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że twoja kategoria to tajemnica.

W dbl'u jeszcze nigdy nie startowałem.

 

Jak jest liczona moc pieca? Ta wykorzystana czyli np 600 RMS w 4 Ohm czy max możliwa czyli np 1200 w 1ohm w danej aplikacji?

Regulamin czytałeś? Dlaczego do mnie kierujesz te pytanie? Patrz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak jest liczona moc pieca? Ta wykorzystana czyli np 600 RMS w 4 Ohm czy max możliwa czyli np 1200 w 1ohm w danej aplikacji?

Pytam konkretnie o DLS A6kę, pod którą kategorię podpada?

 

Ok już wiem. To co Kminio widzimy się w funi u Szyszki w Izbicku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj Hrabia. :D Jeden tysiak, dla jednego wygranego, czyli albo pijemy za moje albo za Kminia... :)

Siano za wycieraczkę, miernik na szybę i sru, co ma pierdnąc to pierdnie. :)



No i? To mam szykować Kminio tą paczkę w bagażnik na Izbicko czy nie? Przecież prowincjusza pozamiatasz jak pyłek z podłogi. Najłatwiejsza kasa do zgarnięcia pod słońcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...