Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


suzuki.gsx, dnia 06 Sie 2013 - 20:15, napisał: Jak poprosimy sylwka to może bęcie powtórka. Ej, na to to chyba każden z nas liczy
Królu Pomorza - przybywaj !!

 

Nie widać większych przeciwwskazań :rotfl: .

Dopiero co wróciłem z "wieczorno-nocnej" Brukseli bo...łapię klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to chyba wychodzi na to że Płock bedzie sie zapoznawał z piknikową okolicą najwcześniej  :rolleyes:

 

Planujemy z Przemkiem wyjechać około 4.00 nad ranem, mamy do przejechania trochę ponad 300km tak więc wczesnym przedpołudniem powinniśmy być na miejscu  :zdrowko:

 

Panowie zabieramy ze sobą przedłużacze i prostowniki tak jak to było w  latach ubiegłych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komary i inne latające gówienka a do tego i na kleszcze używam.... Ixoder dr. Seidla. Czyli preparat na kleszcze i komary dla psów :) Używamy ze znajomymi od lat i świetnie to odstrasza cały szajs latający. Przy okazji nie kosztuje tyle co Mugga i inne renomowane a skuteczniejszy od OFFów. 

 

http://www.dermapharm.com.pl/pl/o/Ixoder

 

Powodzenia i bawcie się dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ...wykrakali :kwasny: . W Brukseli jak przez miesiac było hi life tak od 10 rano jak sie rozpadało to załamka i jest ponuro jak smok, miejmy nadzieję, ze to nie przyjedzie do PL za mną.

Pany "garażowcy" jakby kto zabrał lutownicę byłbym kontent, mam nieco do ogarnięcia a nie mam możliwości zabrać.Suzi jak znajdziesz "kompaktowy" prostownik to tez przygotuj zmiesci się.

 

Jutro ET go to home :hyhy: , a co do pikniku już tęsknię za Waszymi mordkami !!!

 

P.S. moge spać nawet z burym :rotfl:

 

P.S.2 Tomek (maxtz) nnie mówiłem , że polecimy po bandzie z pierścionkami ...mam dla ciebie euro odkitrane :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...