Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rzeźnicy z pomorza  (z gwiazdą północy na czele) będą nawet jednego angielskiego italiańca weźmiemy :wink: .

 

Truck jak Nam sie uda jakiego ...barana na łące wyczaić to go ostrzyżemy i dostaniesz 100% naturalna wełenkę :wink2:

 

U mnie też nic nie gra na chwile obecną ale do piknikowej soboty  (poza tym musimy sklecić jakąś muze na drogę :hyhy: ) jakos tam zagra na pewno.

Co jak co ale prędzej sobie napitku odmówię niż strefowego pikniku.

Do zobaczyska Panie? i panowie .

Potwierdzam obecność na 100%  płacę kamilowi na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tego co rozmawiałem wyląduje popołudniu od 16tej i dalej...

Tak aby w razie jeśli wyjdzie lipton z tym miejscem w domkach czy świetlicy, porozbijać jeszcze za dnia namioty, rozpalić grille, ogarnąć kuwetę a potem to już... więcej grzechów nie pamiętam. :wink:

Słuchajcie pany, teraz już zupełnie serio : czy ktoś się orientuje jaka pogoda się zapowiada w weekend na Dolnym Śląsku? Bo coś przebąkują o deszczach i ochłodzeniu :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jakaś drobnica to kij... Oby tylko nie lunęło konkretnie bo namiociwa spłyną. Patrzyłem na pogodę w DE (zazwyczaj jak coś idzie to z Zachodu) i u nich już jutro wszędzie leje, ale może się przetrze do weekendu? :padam:  Najwyżej będziemy się macać kameralnie w świetlicy... :D:rotfl:

Aaa i wypatrzyłem dziś przejazdem fajną miejscówkę za rok na piknik, jeśli byście się zdecydowali na zachód, w ostatni weekend forum Bmki tam się piknikowało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...