Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mając wagon sypialniany szukasz namiotu ? :)

 

Ja to mogę nawet pod chmurką lub na siedzeniu się przespać(bo to mało razy tak spałem jak już się nie opłacał hotel daleko w kraju?), nie jadę jednak sam, więc egoistą być nie mogę a z Martyną Wojciechowską związany nie jestem, więc kobita nie przepada za hardcorowymi warunkami.

 

 

 

Przecież on ma tyle sprzętu, ze sie w samochodzie juz nie zmieści :)

Byłeś, widziałeś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Z tymi kobitkami to tak bywa. Mam nadzieje ze na tyle domków co jest to chociaż każda z kobietek sie na wyrko jakieś załapie ?? :hyhy: faceci to sobie poradzą ale nie chciał bym mojej żonce powiedzieć ze niestety musi spać na trawniku lub w samochodzie :rotfl: bo namiotu niestety nie mamy :mur1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostanie położyć fotele i spać w bagażniku :rotfl:

Przemek jak coś to przygarnę do namiotu twoją kobietę :rotfl:

:

Nie będzie chyba potrzeby :rotfl: jakoś sobie poradzimy :rotfl: chociaż pomyśle bo może nadszedł już czas zakupić ten 4 pokojowy z garażem :hyhy: bo w końcu trzeba zacząć jeździć dalej na Moto :rotfl:

 

 

Ps.

Musimy się jakoś zgadać co do wyjazdu :hyhy:

Jakmzjade to się napewno uwidzimy i coś uradzimy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyczcie no bo jesli okaze sie ze jednak nie wystarczy dla wszystkich miejsca?

 

No toż właśnie rzuciłem hasło, że potrzebuję pożyczyć na jeden weekend, lecz oprócz dosrywajek co to się tam u mnie nie grzeje w bagażniku odzewu niet... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toż właśnie rzuciłem hasło, że potrzebuję pożyczyć na jeden weekend, lecz oprócz dosrywajek co to się tam u mnie nie grzeje w bagażniku odzewu niet... :/

Marcin jak kupię 4 pokojowy a przynajmniej 2 to was przygarnę luzik. Właśnie szukam takiego cudu na ale... :hyhy: jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie ale jak coś to mogę Was na listę gości wpisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No toż właśnie rzuciłem hasło, że potrzebuję pożyczyć na jeden weekend, lecz oprócz dosrywajek co to się tam u mnie nie grzeje w bagażniku odzewu niet...
Ode mnie brałeś kiedyś, nie mogłeś się zgłosić znów? :) W wtorek wracam do domu więc zapytam czy ktoś potrzebuje namiot i czy mogę pożyczyć. 3 komorowy+przedsionek, komory 2 osobowe, ew na jednego pijanego lub jeden duży subbas na 18nastce w BR :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zaklep mi miejscówkę u Was Przemek. :D pomogę rozbijać  :hyhy: . Tyle ,że nie gwarantuję dotarcia w czasie ciszy nocnej od 22... :szok:  Niemniej będzie dużo łatwiej i bezpieczniej pełzakiem do namiotu niż po tych schodkach rok temu, Jizaz! , że my się tam nie pozabijaliśmy wchodząc na bani na pięterko, ja rano na trzeźwo miałem problem po tym zejść... hehe :rotfl:


 

 


za troszke ponad tydzien jest woodstock - pewno zajdziecie pare luźnych namiotów po imprezie :)

A daj spokój... Tam to jest meksyk! Dwa late temu bym przetrącił takich 3 artystów.... Wyjechali z podporządkowanej we troje na pace wózka z biedronki pchani przez czwartego... Rock&roll na całego... :rotfl:   Albo jadę do swojej córki a mi wsiada na tylną kanapę jakaś małolata w korku i "Ma pan coś do picia?" ciastka mi cholera zeżarła... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko bede miał wiecej niż 1 sypialniowy to no problem :rotfl:

 

Gwarancji puki co nie ma. W przyszłym tygodniu się okaże.

Zależy ile kasiorki mi zostanie z operacji "Canon & MacBook reaktywacja" :hyhy:

 

Będzie cienko bo cały weekend w Amsterdamie balowaliśmy ale sie zobaczy :rotfl:

Jakby co to do Dawida się usmiechnij i my się do Ciebie wprosimy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Będzie cienko bo cały weekend w Amsterdamie balowaliśmy ale sie zobaczy

zielono nam :rotfl: .

Jakbyś był w okolicach Mechelen to daj cynka zawsze to inna facjata do pogadania niz moje ultra-ziomy z pracy :hyhy: .

Co ja odwaliłem minionej nocy to sie do ...tvn nadaje, jak dobrze pójdzie na pikniku opowiem :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...