Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


i jeszcze jeden szczegół... Jeżeli ktoś ma nisko zawieszoną furę to będzie ją musiał zostawić ze dwa kilometry od pikniku. A wtedy już się nią miejscowi należycie zajmą. Droga dojazdowa: wyobraźcie sobie leśno-polną drogę... Teraz ją w wyobraźni wystarczy zaorać i pofalować. I już dojazd do ośrodka "trzy stawy" gotowy. Tzn aż tak źle nie jest ale kierownicą trzeba się nakręcić.

jak dobrze jest mieć pneumatykę i 23cm prześwitu w kombi ;)

Ja już w połowie spakowany, myślę, żeby głowy nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propos komarów itp- w aptekach (nie wiem, czy wszystkich) są takie opaski na ręce po ok 15 zł. Ponoć trzymają 2 miechy i działają. 

 

Propos ewentualnych opadów (oby nie, aczkolwiek wolę ochłodzenie i jakieś drobne opady, niż ten skwar  :cisza: ), to mogę zabrać plandeko- ceraty. Są to banery reklamowe 2x3, 3x4, 4x5 (czy jakoś tak) z oczkami. Dobra opcja, żeby się od czegoś zasłonić, przykryć coś, odsłonić, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś w razie czego pożyczyć materac 1osobowy? ewentualnie zamienić się na czas pikniku z 2osobowego na 1kę? Zapewne nie będzie mi się chciało rozbijać namiotu i zapewne skończę w aucie. Niestety 2osobowy materac mi się nie zmieści, a jedynki nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Ja jadę po swoją laskę (Burego) o 15tej odebrać z pociągu z Kostrzyna więc będę na miejscu tak ok 19tej. I jak nie będzie zimnego browarka na ochłodę (bo swoje ugotuję bez klimy), to oram to pole zieloną i jadę do domu... Czytaj... Brak zimnego jasnego grozi fochuniem, przy którym babskie ciche dni to pikuś...  :wink::)

Naturalnie zapas uzupełnie tym co przywiozę. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...