Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kapitalny kolor auta :) 

 

Niby zwykła wiśnia, barwa znana. Jednak przy natłoku srebrnych lub o zgrozo białych, taka wiśnia odznacza się na ulicy :)

 

Bardzo elegancki kolor szczególnie do limuzyny i przy kremowych skórkach.

 

A co do audio - masakra z tymi wszystkimi komponentami xesa, dobrze, że to nie smart bo inaczej by się nie zmieściło pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury wrócę do domu to wkleję bo dzisiaj Sinoff też otrzymał trąbką po czole :rotfl:

Ogarnąłbyś się w sprawie tego subika co mnie poszczułeś i ma leżeć u Ciebie na półce to poratuj kolegę.

 

Marcyś miałem tenk kolor już wcześniej na 124 kombi i w połączeniu z czarną skórą był taki nijaki, a tutaj kontrast jest strasznie mocny

 

Dzięki Sinoffie za płytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bury wrócę do domu to wkleję bo dzisiaj Sinoff też otrzymał trąbką po czole :rotfl:

Nawet nie podejrzewałem, że moje woofery (te obecne) mogą tak zagrać :szok: ale to chyba potwierdza słuszność wyboru :)


 

 


Dzięki Sinoffie za płytki

No problem, może nie jesteś tak całkiem stracony i wpadniesz na właściwe tory muzyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jesteś tak całkiem stracony i wpadniesz na właściwe tory muzyczne :)

 

A czym jest dla Ciebie  właściwy tor muzyczny?? Czy mając w aucie coś więcej,albo bardzo więcej niż seryjne audio to już nie można słuchać po prostu tego co się lubi??

 

A dla Ciebie BULII wieki szacun i podziw za to co zrobiłeś i planujesz zrobić w swoim aucie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A muzę rockową mam na myśli, w której zwykle się dużo dzieje - to taki właściwy tor muzyczny i teraz już wiesz.

 

 


Czy mając w aucie coś więcej,albo bardzo więcej niż seryjne audio to już nie można słuchać po prostu tego co się lubi??

Oczywiście, że można :wink: Siedzieliśmy przede wszystkim w moim aucie i słuchaliśmy (bo lubię :wink2: ) mojego rocka :) no i mam coś więcej niż seria. To chyba spełnia i wyczerpuje warunki Twojego zapytania, prawda? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To chyba spełnia i wyczerpuje warunki Twojego zapytania

 

Tak,spełnia i wyczerpuje.A zarazem irytuje mnie fakt że wraz z ewolucją mojego CA zaczynam słuchać coraz dziwniejszej muzyki doszukując się "smaczków" aż znajomi mnie nie poznają i dziwnie się na mnie patrzą :szok: .....Przecież to nie w twoim stylu.....a ja na to   pa,pa teraz ten moment :rotfl:

Już od dłuższego czasu znikła czysta przyjemność z odsłuchiwanej muzyki w aucie,a przerodziło się to w ciągłe testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinoffie jak mówiłem auto jest dla mnie oazą spokoju i system lubię pitupitu :wink:  Nie skreśla to pewnych gatunków muzycznych bo tak naprawdę słucham wszystkiego, ale to zależy od nastroju. Generalnie czasami potrzebuję żeby muzyka mnie "nakręciła", ale w ciągu dnia pracy kiedy każdy coś chce ode mnie razy 30 to wolę przyjemnego wokalu na środku deski. :wink:

 

sergio podziękował :wink:

 

p.s. Sinoffie wyraz twojej twarzy bezcenny po 5 utworze z mojej płyty  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Podstawa z włóknem szklanym, nastepnie specjalna do plastiku i na koniec wykonczeniowa. Obawy takiej nie mam bo juz sprawdzone rozwiazanie. Takie rozwiazanie pozwolilo mi uzyskac dyskrecje mocowań. Jest to tylko wstepny zarys bo dopiero po podłączeniu bede finalnie ksztaltowal ustawienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś w ten deseń zrobię dla swoich morelek :)

Planuję wpuścić tw do środka słupka i do okola wypełnić szpachlą z włóknem aby jak najmniej odstawały.

Pomysł zaczerpnięty z DIY, jeśli nie szkoda ori pierścionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś w ten deseń zrobię dla swoich morelek :)

Planuję wpuścić tw do środka słupka i do okola wypełnić szpachlą z włóknem aby jak najmniej odstawały.

Pomysł zaczerpnięty z DIY, jeśli nie szkoda ori pierścionka :D

Tylko nie bierz przykładu z ukierunkowywania, szczególnie z tego Chevy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zwykła szacha i mieszasz z włóknem szklanym ?

Jest już gotowa(szpachla z włóknem szklane) - w LM dostaniesz taką.

 

 


Tylko nie bierz przykładu z ukierunkowywania, szczególnie z tego Chevy.

Tu jak widzisz robią po łebkach, wg mnie - z jednej strony taki sprzęt pakują a nawet drzwi niewytłumione :szok: Ale dystancje specjalne z abs wylane .. normalnie strach się bać  :rotfl: 

Jedynie co mnie interesowało sposób na zabudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu była chwila i przygotowania pod  wyzwanie jakie mnie czeka :wink2:

Drzwi spasowane z tapicerką na tak zwane minimetry. Szyba praktycznie przy samym wewnętrznym poszyciu, dodatkowo kieszeń tapicerki wchodzi w ten otwór rewizyjny. Sredniak gra pod tapicerką, a woofer w drzwi. Ograniczeń napotkałem sporo i główkowania sporo

post-1631-0-40850900-1426790372_thumb.jpgpost-1631-0-82142600-1426790397_thumb.jpgpost-1631-0-42444600-1426790425_thumb.jpgpost-1631-0-47952600-1426790449_thumb.jpg

 

Doszedł też poszukiwany element. Długi czas szukałem tego modelu. Dzięki pomocy kolegi z forum zakupiłem fabrycznie nowy 10 letni leżak :hyhy: . Trafił teraz na wyciągnięcie światełka. Poszukiwałem go ze względu na md/lp 340minut na jednym minidiscu.

post-1631-0-88354200-1426790475_thumb.jpg

post-1631-0-74551000-1426790497_thumb.jpg

post-1631-0-45278700-1426790517_thumb.jpg

post-1631-0-12117700-1426790540_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...