Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może łaskawszym okiem spojrzeli jak jakiś wkład dorzuciłeś :D

 

nie no coś Ty żadnego wkładu,

HAHAHA przypomniałeś mi pewną anegdotkę Grzegorz :D jak to jakiś koleś przyszedł kiedyś do castoramy, podszedł do "podium" wystawowego kibelków, zdjął spodnie, i postawił oscara z brązu... ochrona go wy,yebała ale największa wtopę miała sprzątaczka bo musiała to ogarnąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamu jedziesz swoim ma sie rozumiec, bedziesz bral udzial w zawodach/polazach, kiedy startujesz tam i o ktorej godzinie, masz juz jakies miejsce upatrzone na nocleg ?

 

tak zamierzam wystartować w zawodach w kat SQL

 

harmonogram zawodów i wiecej szczegółów na stronie www.easca.pl w dziale rejestracja/wyniki/terminarz. http://www.easca.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=39

 

miejsce na nocleg się właśnie upatruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podszedł do "podium" wystawowego kibelków, zdjął spodnie, i postawił oscara z brązu... ochrona go wy,yebała ale największa wtopę miała sprzątaczka bo musiała to ogarnąć

Kibelek mniemam że sprzedał się od reki mimo kolorowej przeszłości (brazowej) ? :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po Sosnowcu w sumie mam lekki uraz do zawodów, może w tym roku będzie lepiej.

 

Ja sosnowiec pamietam do dzisiaj, najpierw do własnego auta sie nie bardzo mogłem dostać z uwagi na kolejkę chętnych a nie byłem na tyle asertywny aby odmawiac odsłuchania bo to bez sensu,

później miałem awarię auta, później jednocześnie czekałem na lawetę i ocenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym spocie wszystkie suburbony w autach wprawiały srom w wibracje bez penetracji.

Eeeee , nie było tak tragicznie, już jakiś czas przed pierwszym wspólnym spotem próbowałem zagonić bas na przód. Tragicznie z perspektywy czasu to było na DEH-77MP i DEH-P835 , mimo to sentyment do 77mp pozostał.

 

lepiej niech sam się wypowie

W jakim temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...