Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw sam spróbuj, to wcale nie takie trudne, a satysfakcji sporo Ci da własna produkcja.

Tylko że ja ślusarz jestem a nie rzeźbiarz-tapicer :hurra:

A Basser, odpisał mi że opcja w tym trójkącie jest nie bardzo i polecił cosik takiego http://img602.imageshack.us/img602/4219/1002886.jpg Koszt, 300-400zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja odpadam

No to trudno, stukaj niczym dzięcioł i się wybroń :)

Też bym chętnie przełożył na kolejną niedzielę.

Sinoff znów jechałem i nagle się wyłaczył. Miałem podjechać pomierzyć czy dochodzi prąd do wzmacniacza ale przy kolejnej nierówności się załączył nadal gra :)

No jak chętnych nie będzie to przełożymy, no problem.

Oglądnij dokładnie tą dupną oprawkę bezpiecznika, może tam problem leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem swiezonka ale sprawdz instalacje - mam na mysli kabel "masy" i "rem" moze tam tkwi problem - sam mialem cos podobnego jak natrafilem na nierownosc. Takze wszystko sie wylaczalo i musialem dokrecic srubka od masy. Podobnie jest z tym kablem "rem" jego jak odlacze to takze sie wylacza wszystko.

 

Jesli chodzi o moja sprawe to juz mniej wiecej wiem co wloze - jesli 1 glosnik to 15 Oriona - najprawdopodobniej a jesli 2 glosniki to beda RE Audio SX 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puki co - narazie jeszcze sie wstrzymuje zasiegam dodatkowych informacji najprawdopodobniej koniec marca i poczatek kwietnia bede nabywac klocki i montowac. bede robic fotki takze bedzie co pokazac :P jeszcze tylko trzeba wszystko dograc, bycmoze zamontuje jeszcze inny sprzet - wszystko narazuie opiera sie na projektach i jak to sie mowi zmiennych decyzjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o 2xRE to 2x4 Ohm bedzie polaczone w 1 Ohm a do delikatniejszego grania zepnie sie w 4 Ohm. jesli chodzi o wzmaki to mysle nad Orionem 2500D ewentualnie 5000D ewentualnie Hifonics Brutus BXi-4000D Jesli chodzi o Orka HCCA 15.2 to podobnie choc bardziej polecane wzmaki pod niego to takze z rodziny Orka. Mniej polecany jest 5000D z racji na to ze szybko sie grzeje.

 

Ale to sa tylko projekty - nie bierzcie tego pod uwage zbytnio. Decyzje u mnie sie czesto zmieniaja - dowiaduje sie coraz to nowszych rzeczy na temat takiego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jestem swiezonka ale sprawdz instalacje - mam na mysli kabel "masy" i "rem" moze tam tkwi problem - sam mialem cos podobnego jak natrafilem na nierownosc. Takze wszystko sie wylaczalo i musialem dokrecic srubka od masy. Podobnie jest z tym kablem "rem" jego jak odlacze to takze sie wylacza wszystko.

 

jakby wzmak masy nie dostał to jest duża szansa na upalenie radia, gdyż sobie z mase z RCA pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem cos w podobie co mial kolega takze wylaczalo mi sie wszystko, nawet radio. do tego palil sie bezpiecznik. Nie wiedzialem co to moze byc i sprawdzilem kazde polaczenie poczowszy od kabli + i - do radia to samo ze wzmakiem i problem tkwil w zmaku masa byla ok ale za slabo dokrecona do budy i wszystko siadalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...