Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

puki co to jestem na etapie przymiarek oceny sprzetu odsluchu zanim cos postanowie. Sprzet ktory teraz mam jest wsadzony na sztuke byle by byl. W zasadzie wcale to nie gra ale juz przy starym moim sprzecie ucho bylo przyzwyczajone do nutki. Radyjko owszem jest Kenwood KDC-BT6544U takie bedzie zainstalowane na nowym sprzecie dodatkowo zatrzymuje sobie moje stare HSK 165 reszta bedzie dokupiona.

 

To gdzie i kiedy ? Napiszcie ulice i jakis szczegolny punkt bo ja nie jestem z Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do chaty, miło sie słuchało wszystkich systemów , wszystkie zrobiły na mnie duże wrażenie (szczegolnie dwa systemy), a przedeszystkim nadały nowy kierunek w moich bojach z car audio, przesłuchałem sobie hsk na dwóch różnych jednostkach /systemach i wiem czy by sie sprawdziły u mnie i pod moj profil brzmieniowy.

 

Dzieki wielkie wszystkim za mozliwosc porownania sprzetu, a szczególnie dla Sinoff-a bez którego bym nie wpadł na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo milo - pierwsze moje spotkanie - mnie podobaly sie wszystkie autka z CA nawet to moje :P czas wziac sie za prace.... Wielkie podziekowania dla was Panowie za udostepnienie (prezentacje) sprzetu - jesli chodzi o dzwiek to nie potrafie go opisac - poprostu rewelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanko , tylko troche jakoś tak na wariackich papierach było (sporo zajawkowiczów a mało czasu) Szkoda że Adamu musiał jechać tak wcześnie. Ale mimo wszystko było fajnie , coraz fajniej...... Pozdrowienia dla wszystkich ze spota.

jeszcze żebym rozumiał co do mnie mówicie to miód :D

Jestem zwykły brzmi to zwyczajnie, gdybym był ślepy niszczyłbym wrogów Braill'em

 

To może faktycznie następnym razem Braill'em :zdrowko:

Edytowane przez gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Adamu musiał jechać tak wcześnie.

 

ano też szkoda, choć z drugiej strony cieszę sie i tak że mi sie udało z Warszawy dojechać w miarę sprawnie i jeszcze na spota zahaczyć na chwilę.

 

A jest jakaś fotorelacja?

 

nie widziałem zeby fotki ktoś pstrykał, może następną razą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele to ja proponuje zebyscie do Płocka zawital

 

propozycja ciekawa ale i zimno i bedzie padać zapewne i wiecej jazdy niż słuchania.

a tu Sinofowi trzeba kotare zdjąć z głośników, późńiej można bedzie jezdzić po Polsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...