Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I po spocie, dziękuję wszystkim którzy przyjechali i zdecydowali się pobajdużyć o graniu w dzisiejsze sobotnie popołudnie :)

Sinoff mówiłem ze nie ma sensu odsniezac bo zaraz napada :P

W sumie racja, już z powrotem rypie śnieg ale chociaż wieczna zmarźlina z nadkoli wyleciała :D

Edytowane przez Sinoff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej luźne pogaduchy były i wymiana poglądów, odsłuchy na plan dalszy zeszły. Okazało się że każdy coś tam sobie nowego kombinuje i przed każdym trochę pracy we własnym aucie jeszcze zostało. U mnie na ten przykład słupki w pierwszej kolejności będą, no może coś więcej we wzmakach pogrzebię jak mrozić nie będzie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a moze jakies wnioski?? Opinie... cokolwiek ;)

 

Piotrek, możesz mieć aktywny wkład w rozmowę. Pytanie co robi procesor z dzwiekiem prawego kanału jak mu wpisze 100cm odległości. (bo co robi z wpisamiem 1,5ms to juz ustaliliśmy) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, możesz mieć aktywny wkład w rozmowę. Pytanie co robi procesor z dzwiekiem prawego kanału jak mu wpisze 100cm odległości. (bo co robi z wpisamiem 1,5ms to juz ustaliliśmy) :D

 

tu mysle ze by mozna to pytanie na ogolnym zadac :) bo temat ciekaw :P

 

chociaz tak rozkminilem ze moze to jest tak ze blizszy glosnik jest opozniany do tego dalszego po prostu wiec jesli wbijesz lewemu 50cm a prawemu 120cm to ten lewy jest opozniany tak dostosowac sie do tego prawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej ocenie w konkretnym przypadku jaki opisałem, procesor prawdopodobnie bedzie opóźniał lewy kanał (choć zmieniamy wartości cm dla prawego) innego logicznego rozwiązania nie potrafię sobie wyobrazić na chwilę obecną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja wygląda tak że , wpisując w prawy kanał 100 cm finalnie przyśpiesza go względem lewego , ale że przyśpieszyć się nie da, bo nie ma jeszcze sygnału , więc opóźnia lewy. Pierwszy gra ten , który ma najwięcej wpisanych cm. Teraz u mnie jest HL 90cm / HR 125cm / ML 100cm / MR 130cm / LL 400cm / LR 400cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja wygląda tak że , wpisując w prawy kanał 100 cm finalnie przyśpiesza go względem lewego , ale że przyśpieszyć się nie da, bo nie ma jeszcze sygnału , więc opóźnia lewy. Pierwszy gra ten , który ma najwięcej wpisanych cm. Teraz u mnie jest HL 90cm / HR 125cm / ML 100cm / MR 130cm / LL 400cm / LR 400cm

 

Twoja jest de facto tożsama z moją...

tego sie będziemy trzymać, na następnego spota będziemy kręcić w audiku albo astrze (bo michałastrag sie dziś pochwalił nabytkiem swym nowym :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...