Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Autko moje jest ciezkie do naglosnienia - zreszta sami widzieliscie na poprzednim spocie

 

skoro zapytalem to znaczy ze nie widzialem, w koncu nie bylo mnie.

 

A pytam bo lecisz w Bog wie jakie przetworniki ale sprawiasz wrazenie ze nie masz pojecia co chcesz i tego co mozesz osiagnac na tych przetwornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

testowalem juz 2 pewne glosniki ale nie byly to dobrej jakosci no i 12 cali mimo iz mocniejsze niz ta pozyczona alpinka niestety glos docieral ale jakby poobijany, przytlumiony - chyba dostal pozadny wpier.... Teraz z ta alpinka jest inaczej glos jest glebszy i rwie sie by w srodku pokazac swoje ale i tak slabo, wsio musze ustawic prawie na max by to weszlo no i alpinka w BandPasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gdzies pisałem na zawodach DB popularnymi przetwornikami były RE audio. szczegółów nie znam oprócz tego że sprzęt jest solidny. po szczegóły można wejśc na zawodnicze forum www.easca.pl napewno chłopaki podpowiedzą, osobiście fascynowały mnie systemy pozwalające zawodnikom startować w SQL i DBL :) Edytowane przez Adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ps. A ja się bałem suba w przeciwfazie podłączyć co by go nie zabić

 

jemu to wszystko jedno w którą stronę sygnał i tak przecież jest sinusoidą :)

nie ma na to recepty, trzeba podłączyć i posłuchać, u Ciebie wyszło ze w przeciwfazie będzie lepiej.

 

a tu masz słupki podobne do Twoich http://www.zuhfox.pl/index.php?id=7&idg=66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...