Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Adamu ostatnio też to zauważyliśmy z Gazownikiem i prawdopodobnie to wina org zwrotek które bardzo tną woofery na dole

 

:szok: Ori zwrotki tną Ci wofery na dole ? :zabawa: ( Jedyne co to mogą im zabrać nieco dynamiki )

 

Zebrałem szum z tweetera na XM-2020 HT25 5khz 12dB/oct

..........Auto EQ OFF.......................... Auto EQ ON.......................Solówka Dire Straits

post-5046-0-20353200-1298844159_thumb.jpg post-5046-0-89595600-1298844178_thumb.jpg post-5046-0-79775400-1298844192_thumb.jpg

 

Od 600 hz w dół to dźwięk silnika i innych dźwięków bo na volume min zostawało

 

Odsłuchowo wychodzi na to że Autokalibracja zdjeła tweetera , a w/g szumu wysokie podniosła do 4,5khz a bardzo wysokie obcieła od 4,5 khz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bliżej w kierunku przyzwoicie

Podoba mi się to określenie :) , zresztą ac/dc w takim graniu też mi się bardzo podoba :super:

Na zawody chyba jeszcze nie pora, ale kto wie... :)

 

Hellsin, jakoś sobie nie mogę wyobrazić własnego startu w zawodach :)

 

 

edit:

No i pełna degradacja za kable by mnie czekała przy starcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pełna degradacja za kable by mnie czekała przy starcie

 

sprawdzimy na spocie następnym jak to wygląda u Ciebie, dodatkowo w tym roku regulamin w zakresie instalacji łagodnieje znacząco. Ma być przede wszystkim bezpiecznie reszta ma mieć mniejsze znaczenie lub też wcale. tak więc przemyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być przede wszystkim bezpiecznie reszta ma mieć mniejsze znaczenie lub też wcale. tak więc przemyśl

No bezpiecznie, to jak najbardziej jest, ale strona estetyczna... powiedzmy że poprawek wymaga :)

 

Sinoff co zmieniłeś ze tak ładnie grają?

Będzie cieplej wpadnę posłuchać.

Było przyjechać, to byś posłuchał :D tak swoją drogą to z pedofilowa daleko do mnie nie masz i do domu też krótko byś jechał więc w jakiś dzień pod wieczór mógłbyś wpaść :)

kibelek został oddany :D

Może łaskawszym okiem spojrzeli jak jakiś wkład dorzuciłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...