Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Hellsin nabytek jako tako moge zaprezentować :)

 

ale całość na chwile obecna jest w rozsypce za sprawą przywrocenia drzwi do stanu fabrycznego ( deinstalacja wygłuszenia (dekarki))

 

dołacze sie do smisnykolo

 

jak was rozpoznać? znam tylko Sinoffa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy pozostałe 5 czy 15 % nie przeczy temu co napisałeś powyżej , abstrahując od subiektywnej możliwości oceny?

 

nie czepiać sie i inna intrpretacja prosze :rolleyes: , a tak na poważnie to druga cześć wypowiedzi byłą zastrzeżeniem co do pierwszego.

 

 

COBER , smisnykolo , my zawsze łatwo rozpoznawalni :) , jak wjedziecie na parking z tyłu Castoramy to z pewnościa nas znajdziecie , tak jak fubu pisze z tym że dzis to bedzie chyba nastepujacy skład - Octavia I , Audi A3 , A4 srebrne combi, Suzuki w combi i Vectra jak fubu prawi , być może jeszcze będzie wodzu kolejna srebrną A4.

 

 

Ja bede pewnie kwadrans przed 16 wiec jak coś to szukac srebrnego a3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś nie będzie, chyba ze ktos bardzo chciałby posłuchać serii z kasetowcem opla :D

Bedę na spotach w kwietniu, maju, akurat ciepło zamontuje nowe sprzęty, wygłoszę tym razem dynamatem, moze uda sie do tego czasu sprzedać wszystkie głośniki jakie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamatem

 

pieniedzy masz za duzo? :P pamietaj ze nie wolno ciac loga i musi byc w prawidlowa strone przyklejone bo inaczej to nie tlumi! :D

 

bedzie chyba nastepujacy skład - Octavia I , Audi A3 , A4 srebrne combi, Suzuki w combi i Vectra jak fubu prawi , być może jeszcze będzie wodzu kolejna srebrną A4.

 

No to zapowiada sie dzisiaj tlumnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie czepiać sie i inna intrpretacja prosze :rolleyes: , a tak na poważnie to druga cześć wypowiedzi byłą zastrzeżeniem co do pierwszego.

To inaczej , czy jesteś przekonany , ze te systemy których słuchałeś i były ustawiane "pod regulamin " , w wersji "cywilnej" subiektywnie / obiektywnie , prezentują dużo lepszy dźwięk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też za spota dziękuję, coraz liczniejsze są łódzkie spoty - i bardzo dobrze :)

 

 

To inaczej , czy jesteś przekonany , ze te systemy których słuchałeś i były ustawiane "pod regulamin " , w wersji "cywilnej" subiektywnie / obiektywnie , prezentują dużo lepszy dźwięk ?

Jakiś czas temu miałem niemal identyczne zdanie w kwestii strojenia "na zawody" i do "codziennego" słuchania jak FUBU, teraz coraz bardziej skłaniam się temu, że auto przygotowane do zawodów wcale nie musi brzmieć kiepsko w codziennym odsłuchu z wykorzystaniem "zwykłych" płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To inaczej , czy jesteś przekonany , ze te systemy których słuchałeś i były ustawiane "pod regulamin " , w wersji "cywilnej" subiektywnie / obiektywnie , prezentują dużo lepszy dźwięk ?

 

Tak jak pisałem wcześniej , część zestawów nie nadawała sie do słuchania na codzień , a mniejsza część która również była strojona pod regulamin brzmiała JAK DLA MNIE perfekcyjnie i z pewnością nie pogardził bym u siebie taką instalacja.

Po dzisiejszych odsłuchach doszedł kolejny zestaw który mimo że jest strojony pod regulamin to gra zaskakująco przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę nic dziwnego w tym aby mieć system w różnych ustawieniach. Raczej dotyczy to tylko systemów aktywnych lub pasywno-aktywnych. Sam mam zapamiętane różne nastawy systemu w zależności czy słucham muzyki na postoju czy w czasie jazdy lub też zależnie od gatunku muzycznego (głównie większa lub mniejsza ilość basu/subbasu). Natomiast pozostałe rzeczy jak opóźnienia i cięcia pozostają bez zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...