Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cos pokręciliśmy. A dzisiaj i tak dzisiaj sam kręciłem bo za dużo góry było musiałem zrobić 12dB/oct na tweetach bo ta 6 była za nachalna jak dla mnie

 

a nie mówiłem ze pokręciliście, nawet jak na dole coś pokręcisz to góra sie może zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos pokręciliśmy

Z tego kręcenia chyba więcej będzie jak wooferami się zaopiekujesz, może być że trochę inaczej zagrają :)

 

nawet jak na dole coś pokręcisz to góra sie może zmienić.

Boss, u mnie skutek takiego kręcenia słyszałeś, powiem, że nawet bardzo dobrze słyszałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno coś popsuliście :D

Pewnie , Ale twoje nastawy zostawiłem na custom 1 , a moją propozycję zapisałem na custom 2. Niech sobie Bosss posłucha jednego i drugiego. A to która opcja się spodoba i czy w ogóle , się spodoba, to już zależy od właściciela , o ile ma już wyrobione preferencje "swojego dźwięku"

 

a nie mówiłem ze pokręciliście, nawet jak na dole coś pokręcisz to góra sie może zmienić.

Wiem , tym bardziej na 6dB/oct , ale nie chciałem za bardzo ingerować w to Co ustawiłeś , nie chciałem ruszać Cięć , poziomów ani zboczy , bo to była Twoja propozycja. Ja wprowadziłem specjalnie tylko 1 zmienną , żeby Twojego kręcenia gałami nie popsuć. A tą jedną zmienną był korektor zapisany na drugim custom. Zresztą sam stwierdziłem że jak będzie piaszczyć na innych utworach to żeby zdjął tu i tam po trochu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys mi w niedziele wziac ta tarczke do dremelka

Ok, zabieram, widzę że wiosna idzie to i ciśnienie na robotę wzrasta

może się pojawię ale nie obiecuje ;)

Przyjeżdżaj i kółek nie zapomnij :)

 

COBER, mam nadzieję że tym razem podjedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...