Skocz do zawartości

Łódź - zloty maniakow SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciał bym pojechać na SQL ale nie wiem czy będę miał z kim :dontgetit:

 

bierz wiesz kogo pod rękę i wio :D choć u niego krucho z czasem :/

Chyba że wpadnę do ŁDZ jakoś wtedy, to może się wybiorę z Tobą :P:D

 

Wtedy było na ESK bez XM bez słupexów i chyba na nie zrobionych drzwiach

 

drzwi już były częściowo zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to w sql jak najbardziej powinien probować swoich sił, system zestrojony przyjemnie.

 

przyjemnie nieprzyjemnie - subiektywne odczucia różnych słuchających są cenne ale nie na zawody, na zawody auto ma grać regulaminowo. proste ale skuteczne, odkręcanie suba "bo lubię" tylko może zaszkodzić ogólnemu wynikowi w (kat SQL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cober - zgadza się :)

 

przyjemnie nieprzyjemnie - subiektywne odczucia różnych słuchających są cenne ale nie na zawody, na zawody auto ma grać regulaminowo. proste ale skuteczne, odkręcanie suba "bo lubię" tylko może zaszkodzić ogólnemu wynikowi w (kat SQL).

 

Przyjemnie nie może równać się regulaminowo ;p ? to ja chyba nigdy nie będę stroił regulaminowo :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zajrzę

 

Panowie Castorama na ulicy Sikorskiego 2/6?

 

jakis adres musze w navi wklepac

 

tak, to ten adres

 

Przyjemnie nie może równać się regulaminowo ;p ? to ja chyba nigdy nie będę stroił regulaminowo

Jesli przyjemnie = nauturalnie = odzwierciedlenie instrumentów ich barwy i wielkości w maksymalnie wierny sposób to tak.

Jeśli przyjemnie = sub wprawia serce w palpitacje to niekoniecznie dla każdego jest to przyjemne :P

 

 

ja sie na 16 nie wyrobię ale przed 17 powinienem być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przyjemnie = nauturalnie = odzwierciedlenie instrumentów ich barwy i wielkości w maksymalnie wierny sposób to tak.

 

Na pewno tak jak powyżej.

 

Zdajesz sobie sprawe z tego ze takie ustawienie zgodne z teoria i regulaminem kompletnie sie nie nadaje do sluchania w 95% przypadkow? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze troche niefortunnie sie wyrazilem, generalna teoria jak najbardziej, regulaminowa juz z kolei mi sie jeszcze w zadnym aucie nie spodobala :) co prawda to moje subiektywne odczucie ale jest conajmniej kilkanascie osob ktorym auta przygotowane pod regulamin nie graja mimo wygrywania swoich kategorii :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze troche niefortunnie sie wyrazilem, generalna teoria jak najbardziej, regulaminowa juz z kolei mi sie jeszcze w zadnym aucie nie spodobala :) co prawda to moje subiektywne odczucie ale jest conajmniej kilkanascie osob ktorym auta przygotowane pod regulamin nie graja mimo wygrywania swoich kategorii :)

To dwie różne sprawy , wymogi a realna możliwość ich spełnienia :wink2:

Myślałem , ze bardziej pójdziesz w stronę narzuconego rodzaju zrównoważenia tonalnego, no ale nie poszedłeś :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem , ze bardziej pójdziesz w stronę narzuconego rodzaju zrównoważenia tonalnego, no ale nie poszedłeś :wink:

 

no to zasadniczo nie czas i miejsce na takie dyskusje, pozatym nie chce wojen czy grozb na pw od pewnych osob :wink: opinie o zawodach sobie w zeszlym roku w katowicach wyrobilem, posluchalem kilku aut strojonych pod zawody i kilku strojonych dla przyjemnosci sluchania i opinie mam wyrobiona i wiem czego bede szukac u siebie :)

 

P.S.

 

Chyba tez sie dzisiaj pojawie mimo ze na 2 koncu miasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to zasadniczo nie czas i miejsce na takie dyskusje, pozatym nie chce wojen czy grozb na pw od pewnych osob :wink: opinie o zawodach sobie w zeszlym roku w katowicach wyrobilem, posluchalem kilku aut strojonych pod zawody i kilku strojonych dla przyjemnosci sluchania i opinie mam wyrobiona i wiem czego bede szukac u siebie :)

Nie no spoko , rozmowa czysto teoretyczna , nie jedna organizacja i nie jedna płyta "wzorcowa" na świecie :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawe z tego ze takie ustawienie zgodne z teoria i regulaminem kompletnie sie nie nadaje do sluchania w 95% przypadkow? :)

 

oj to prawda... niestety, nie wiem natomiast czy az 95% nie nadaja sie do słuchania, no ale na pewno wiekszość, również mam podobne odczucia co do regulaminowych instalacji. kwesti zrównoważenia tonalnego i subiektywnej/obiektywnej oceny lepiej nie poruszać w tym wątku bo będzie masakra. niniejszym

 

EOT

 

i do nastepnego w realu za kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oj to prawda... niestety, nie wiem natomiast czy az 95% nie nadaja sie do słuchania, no ale na pewno wiekszość, również mam podobne odczucia co do regulaminowych instalacji.

A czy pozostałe 5 czy 15 % nie przeczy temu co napisałeś powyżej , abstrahując od subiektywnej możliwości oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...