Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czyżbyś robił to w celu uzyskania odpowiedzi impulsowej że sie tak wyrażę "równej" dla calej strony?Jeśli tak to pomysł ciekawy.U mnie 1 wzmak obsługuje wooferki a drugi górę.Ciekawi mnie Twoje połączenie.Chyba potestuje :)

Dodam że strona cała z jednego wzmaka by musiała być zasilona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wolna niedziela od pracy i żona miała swoje zajęcie, no to bach dawaj spota... co prawda minispot bo tylko DAN wpadł ale uwielbiam te niedzielne przepinki- czysta nauka :)

 

Scany dostały nowe kierunki- jest lepiej. Wciąż je lubię bo ciągle potrafią mnie zaskoczyć.

A w kufrze i główce znów bajzel- to się nigdy nie skończy :rotfl:

post-1594-0-38036800-1397459890_thumb.jpg

post-1594-0-10483200-1397459939_thumb.jpg

post-1594-0-36563500-1397459950_thumb.jpg

post-1594-0-12054000-1397459963_thumb.jpg

post-1594-0-51277500-1397459975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakiś nowy piec tam z tyłu ? NIszowa marka, nigdy wcześniej nie słyszałem o... "WUNDER BAUM" :wink:

To nowy haj-hendowy wzmacniacz w fazie testów, hasło reklamowe firmy brzmi "Poczuj muzykę" :ph34r:

 

Michał tak sobie wczoraj wracając do domu pomyślałem że może spróbować mezaliansu Japońsko- Włoskiego :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem twojego wpisu...

 

Audisony po latach znów zachwyciły. Prawie o nich zapomniałem.

Góra i średnica na bardzo wysokim poziomie.

Charakter wykończenia tych pasm wciąga od pierwszych chwil i słucham muzyki a nie sprzętu.

 

Nie mają tego wigoru na dole co Naka czy AA ale wydaje mi się że to kwestia doboru innego woofera.

Coś tam na nich poćwiczę teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...