Skocz do zawartości

BMW E36 Touring


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem możność rzucić ostatnio uchem na to zestawienie sprzętowe u Michała.

Z tego co pamiętam system cięty był pasywnie na fabrycznych zwrotnicach, napędzany zaś przez DMX'a. Opóźnienia jedynie stronami.

Nie słuchałem go zasilanego innym piecem, mogę więc ocenić jedynie jako całość.

 

W skrócie - bardzo ciekawy, fajny zestaw.
Z zalet - gra lekko, przejrzyście, ze sporą ilością powietrza i informacji, raczej jasno, fajne skupienia mimo pędzenia z dwóch kanałów.

Dół raczej suchy, zwarty, bez problemu prowadzony bez odcięcia od dołu.

Scena na właściwej wysokości, szczególnie lewa strona nie cierpiała na żadne braki w tej materii.

Można powiedzieć, że jak na zwrotnicę nie szytą pod konkretne auto - format P'n'P sprawdził się doskonale.

Wady - trochę za dużo góry i średnicy a teoretycznie nie da się tego zmienić (Michał - popraw mnie jeśli się mylę), troszkę brakuje wybrzmień na górze, fizycznie wielka sekcja "słupkowa", dość skutecznie zasłaniająca lewą stronę drogi.

 

System o dużym potencjale, z pewnością wymagający pracy lecz wydaje się że zdolny odwdzięczyć się bardzo interesującym brzmieniem.

 

Tyle w telegraficznym skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotki są przygotowane do bi-ampu

 

podpinasz 4 kanały i robisz co chcesz

Kiedy cały urok tego systemu w możności bardzo poprawnego brzmieniowo puszczenia go z dwóch kanałów :)

A kwestię równowagi tonalnej myślę że dałoby się tak czy inaczej rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy mnie oczy mylą? Kope lat :)

 

Wracasz do łask i czas w końcu na audio? :)

 

Widziałem na gadulcu, że coś tam chodzi po głowie...

 

Pozdrawiam

 

Nie myla, nie myla ;)

Ano jak to mowia stara milosc nie rdzewieje.

Co prawda czasu nigdy za wiele, ale juz pierwsze kroki poczynione :)

Baa, juz nawet cos tam sie udalo pokupować. Jednak kiedy projekt ujrzy swiatlo dzienne to ja nie jestem w stanie powiedziec ;)

Jedno jest pewne, nad zatoke trza tak czy siak bedzie zawitac predzej, czy pozniej :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć Panowie

Z racji iż stałem się nowym właścicielem omawianego w temacie auta, chciałbym zaprezentować kolejny setup, bodajże czwarty?

Cały system oparty jest na piecach Nakamichi.

Przetworniki użyte w systemie to:

Scan Speak Illuminator

Dego 3,0

Infinity Kappa Perfect

RS Audio 8"

Dalsze komponenty to stacja 106 od Alpiny i proc 800ka.

Cała instalacja powstała w Audiomanufakturze pod wodzą Mehowa za którą chciałbym w tym momencie bardzo podziękować.

Całość grania w moim subiektywnym odczuciu jest energetyczna i świeża jak przystało na piece Nakamichi, chciałbym także zwrócić uwagę na suba który zaskoczył mnie pozytywnie, nie myślałem że z ósemki będzie tyle basu.

Nie ukrywam że mam aspiracje aby wystąpić na zawodach, szkoda tylko że nie na rodzimym podwórku.

Kończąc chciałbym także podziękować MAXAM'owi za pomoc w realizacji projektu.

Zapraszam do komentowania, a całość prezentuje się w taki oto sposób:

post-6277-0-42601400-1442248126_thumb.jpgpost-6277-0-94604800-1442248125_thumb.jpgpost-6277-0-49511600-1442248125_thumb.jpgpost-6277-0-03590000-1442248127_thumb.jpgpost-6277-0-68007700-1442248127_thumb.jpgpost-6277-0-57189200-1442248124_thumb.jpgpost-6277-0-04801000-1442248125_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...