Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid - w pewnym (niewielkim) stopniu zgadzam się z Tobą. DLS z pewnością nie jest suchym piecem. Ale wierz mi - przetestowałem już co nieco subów na nim i wiem czego się po nim spodziewać. W aucie wkrótce wyląduje mój ID - on z DLS'em stanowią zgraną paczkę :)

I jeszcze jedno - miałem kiedyś 3544 i uważam ten piec za bardzo niskich lotów konstrukcję. Kontroli nad subem to to nie ma za grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I jeszcze jedno - miałem kiedyś 3544 i uważam ten piec za bardzo niskich lotów konstrukcję. Kontroli nad subem to to nie ma za grosz.

Miałem dwie nawet, ale dopisałem że on się nie nadaje :) Ale nim można pokazać że DLS to klucha :)

 

 

Wiem jak grają głośniki Seas'a bo słuchałem CA26 który również do suchotników nie należy, ale i taką tłustością też nie zalatuje zbyt mocno. Uważam je za jedne z bardziej udanych głośników w swojej cenie :) Grają przyzwoicie :) Twojego suba niestety nie słyszałem. 

 

 

W aucie wkrótce wyląduje mój ID

No to czekamy na zdjęcia i być może kiedyś na odsłuch :)

 

 

P.S. Na tw i mid spróbuj sobie PRO 3.4x. Fajny piecyk, u Burka jest w aucie i robi robotę  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nim można pokazać że DLS to klucha :)

Wybacz, ale uważam że przesadzasz :) Jak wspomniałem - suchy to on nie jest, ale bez przesady. Ja po prostu lubię ten piec i nie przewiduję zmiany.

 

Wiem jak grają głośniki Seas'a bo słuchałem CA26 który również do suchotników nie należy, ale i taką tłustością też nie zalatuje zbyt mocno.

Cóż - nie generalizowałbym przez pryzmat marki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś 3544 i uważam ten piec za bardzo niskich lotów konstrukcję

Nie jesteś sam z takim odczuciem,porównując go do A5...ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :wink2:

Przy okazji,będąc użytkownikiem A6 ze stanowczością powiem że nie jest "kluchą" a 922 może mu co najwyżej pięty lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o porównanie Dawida A5'tki do 3544.Źle to trochę ująłem,przepraszam.

 Nie robiłem porównania totalnego a tylko dałem przykład pieca który gra na basie sucho, bardziej sucho jak DLS  :)

 

 

Nie jestem człowiekiem antyDLS żeby nie było :) Po prostu słyszę go tak a nie inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie robiłem porównania totalnego a tylko dałem przykład pieca który gra na basie sucho, bardziej sucho jak DLS  :)

 

 

Nie jestem człowiekiem antyDLS żeby nie było :) Po prostu słyszę go tak a nie inaczej :)

Należy szanować każdą opinię, moje zdanie jest po prostu odmienne.

 

P.S. No to jeszcze tytułem rozjaśnienia sytuacji do końca - Seas'a uważam za bardzo dobry subbas - zdecydowanie niczego mu nie brakuje. Nie zgadza mi się po prostu sposobem gry z tym czego poszukuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem człowiekiem antyDLS żeby nie było
Niczego nie sugeruje,sam wzmacniacz nie gra,trzeba go odpowiednio wykorzystać.



Nie zgadza mi się po prostu sposobem gry z tym czego poszukuję.
Zadowolenie jest najważniejsze,jak nie lubisz ociekania basiorem to może Aliante by Ci podpasował :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolenie jest najważniejsze

Z tym z kolei zgadzam się w całej rozciągłości.

 

jak nie lubisz ociekania basiorem to może Aliante by Ci podpasował :wink2:

Być może. Jakoś tak się złożyło, że nigdy jego i moje drogi nie skrzyżowały się.

To co najbardziej do tej pory podobało mi się brzmieniowo z tego zakresu pasma to Lotus SW300 i ID.

Drugi może nie jest znany, natomiast pierwszy z pewnością daje pojęcie jaki subbas lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidek nadal sie z tobą nie zgadzam.

Dls'y sa bardzo ciekawymi piecami i nie można im nic zarzucić.

Pionierem 922/924 sa piecami bardzo fajnymi ale nadających dziekowi nieco ciepłej/cukierkowej nalecialosci ( np w połączeniu z morelem)

I moze właśnie za to dużo ludzi je lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym z kolei zgadzam się w całej rozciągłości.

 

Być może. Jakoś tak się złożyło, że nigdy jego i moje drogi nie skrzyżowały się.

To co najbardziej do tej pory podobało mi się brzmieniowo z tego zakresu pasma to Lotus SW300 i ID.

Drugi może nie jest znany, natomiast pierwszy z pewnością daje pojęcie jaki subbas lubię :)

to truck ma mojego poprzedniego Lotusa Sw250/1 jeden z ciekawszych subów jakie mialem, grajacy roznorodnie, bass'em nie dominowal a super sie kleił z woofera'mi, potrzebuje wrecz mocy z "końcowek" radia, u mnie gral wlasnie z A6 i bylo super zajebiscie, nawet w sedanie i czesał z deski az milo. Gdybym nie kupil obecnego to nie wiem czy nie wrocilbym wlasnie do tego Lotus'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wzmacniacz nie gra,trzeba go odpowiednio wykorzystać.

Zgadzam się :)

 

 

Dawidek nadal sie z tobą nie zgadzam.

Dls'y sa bardzo ciekawymi piecami i nie można im nic zarzucić.

Ale ja im nic nie zarzucam :) To nie zarzut. Dla jednych to atut, dla innych zmora :)

 

 

Pionierem 922/924 sa piecami bardzo fajnymi ale nadających dziekowi nieco ciepłej/cukierkowej nalecialosci

Tu również mamy odmienne zdanie ale to już chyba prywatnie możemy sobie omówić :)

 

 

jak nie lubisz ociekania basiorem to może Aliante

Również się zgadzam, sub jest bardzo dobry i klei się z wooferkami i gra równo z nimi. Szkoda że nie mieści mi się w półkę :(

No i tu połączenie DLS+Aliante jest dla mnie jednym z najlepszych. Fakt że Bury miał LTD, ale mięsko z pieca i kop suchoty z aliego łączy sie tworząc dla mnie mega duet :)

 

 

M_A_X_A_M a co myślisz o tym PRO którego zaproponowałem na MID i TW? Wzmacniacz zajmuje mało miejsca i dysponuje mocą większą niż Twoje obecne piecyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_A_X_A_M a co myślisz o tym PRO którego zaproponowałem na MID i TW? Wzmacniacz zajmuje mało miejsca i dysponuje mocą większą niż Twoje obecne piecyki :)

Może to być ciekawy pomysł, lecz ogranicza mnie miejsce w zabudowie, którego dla ProX'a raczej będzie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie da zorganizować :)

 

swoją drogą rzeczywiście może Ci podpasić- warto rzucić uchem.

Będę pamiętał - i być może skorzystam - choć mam propozycję również od Radka by posłuchać jego (jak się domyślam) naleśnika, a wybieram się do Stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ProX a Pro ktory jest wielkosci tych audisonow i jezeli one by wylecialy to wszedlby w ich miejsce. Na forum ktos sprzedawal ale poszedl...

Literówkę zrobiłem, wiem który piec masz na myśli.

Korekta. Zweryfikowałem wymiary - prawdopodobnie jednak by wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dawid-ss może powiesz nam na czym testowałeś DLSa, że zagrał ci tak kluchowato...
Nie miałem go u siebie ale słuchałem u kolegi Bury22 :) Było kilka subów których pod tym piecykiem słuchałem RF HX2, Aliante, Brax, STXy 8cali. Ten piec ma na prawdę super dynamikę i kontrole, ale gra tłusto na dole dla mnie. Ot tyle offtopów. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...