Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz jesli oczekujesz, ze po naprawie otrzymasz fabrycznie nowy przetwornik to sie nie dziwie, ze masz takie zdanie.

Co do samego wygrzania to moj sub RF wygrzewal sie pewnie z miesiac zanim zagral. Byc moze jak bym go palowal kilka godzin dziennie to w tydzien by to zeszlo ale nie wale tras calymi dniami jak pewnie wiekszosc z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mała aktualizacja tematu.

 

Zawodnik znany szerzej jako Wielkanocny Zając stopniowo znosił mi zagarnięte gdzieś po świecie klamoty i oto zagościły w Lagunie:

 

post-5982-0-47427600-1364416031_thumb.jpg

post-5982-0-37772300-1364416050_thumb.jpg

post-5982-0-87043000-1364416069_thumb.jpg

 

Aktualnie obchodzę się bez suba - tak w każdym razie będzie póki nie znajdę trzeciego Muszkietera do kompanii, który go wykarmi.

No chyba, że dojrzeje we mnie myśl, by jednego z CS'ów wypróbować w tej roli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz to jakbys mial je wtedy w W-wie to moglbym wziac 475.1 :wink: i wtedy i suba bys zapiął :P

475.1 jakkolwiek ciekawy - nie stanowi opcji - za duży zieleniak z niego :)

Celuję w 275.1 lub nawet chętniej w drugiego 175.2.

 

I jak wrażenia z połączenia amerykańskiej mocy do TT1?

Ciężko coś napisać, dopiero co wyszedłem z garażu po nawiercaniu i gwintowaniu nowych otworów pod śruby dla nich.

Tylko chwilkę posłuchałem więc nie ma o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz zaraz...

a czy ktoś nie mówił mi kiedyś, że nie zamierza rozstać się z A5??

kiedy kolejny spot bo muszę posłuchać tego :D

jak Ci się jeździ bez suba?

Może i mówił. Jak rzecze mój ojciec: ja mam pamięć bardzo dobrą ale bardzo krótką :)

A mówiąc poważnie - zamierzam ujednolicić system brzmieniowo - powiedziało się A (60.4) to trzeba było powiedzieć B (175.2 i TT1) - a w przyszłości powie się być może C.

Tak czy owak - o ile DLS'a na dole toleruję względnie dobrze, o tyle na górze - wcale.

Ot i cała tajemnica krótkiej pamięci.

 

Bez suba jeździ się zupełnie przyzwoicie - większego wpływu na trakcję nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powiedziało się A (60.4) to trzeba było powiedzieć B (175.2 i TT1) - a w przyszłości powie się być może C.

 

Uważaj bo alfabet kończy się już na Z ( lub na bogato - Ż ) :rotfl: żeby starczyło alfabetu do złapania króliczka. Póki co dobry i ten "zajączek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo alfabet kończy się już na Z ( lub na bogato - Ż ) :rotfl: żeby starczyło alfabetu do złapania króliczka. Póki co dobry i ten "zajączek" :D

Co prawda na oceny "z polskiego" nie narzekałem, ale całego alfabetu przerobić nie zamierzam :) Z resztą - Ty wiesz co mi po głowie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainspirowany pozytywnymi wrażeniami z pierwszego kontaktu z tymi piecami (podziękowania dla Raadka) - postanowiłem przetestować na spokojnie w swoim systemie tym razem już własny egzemplarz - tym sposobem dołączył taki oto specyfik:

 

post-5982-0-30889200-1365167240_thumb.jpg

post-5982-0-27374200-1365167260_thumb.jpg

post-5982-0-28612500-1365167283_thumb.jpg

 

Gdy czas pozwoli i trochę się ogarnę z aktualnym setupem - zrobię sobie porządne porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...