Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rowniez jestem tego zdania. Dla mnie gra to rewelacyjnie. Niesamowicie kopiace woofery plus rewelacyjnie uzupelniajacy calosc Lotus.  :wink2:

 

Jak osiagne to samo u siebie bede wniebowziety.  :D

Nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej :)

Co ciekawe, wciąż mi wychodzi, że w tym aucie suby grają najlepiej ustawione frontem do oparć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz to robić?

Życie z ESX'ami mnie do tego "zmusza".

Niestety te konstrukcje w trybie "bridge" ("synchronous bridging" dokładnie) czerpią sygnał wyłącznie z jednego wejścia. A wydaje mi się, że mimo wszystko DEQ na wyjściach SUB podaje sygnał rozbity na niezależne kanały. Tak w każdym razie wnioskuję z serwisówki.

 

u mnie te tw w trzech drogach bardzo dobrze się sprawdzały, teraz zagrają w dwóch - zobaczymy :)

Według mnie jest to bardzo fajny tweeter, szczególnie jak na pieniądze, które przychodzi za niego zapłacić.

Widzę go bardziej w 3-way jedynie ze względu na średnicę, która jest dla mnie trochę za szorstka. Z drugiej strony może da się coś z tym zrobić innymi cięciami/elektroniką towarzyszącą. Ciekaw jestem Twoich wrażeń.

U mnie pogrywają dzięki uprzejmości kolegi, ze względu na ciekawość i ponieważ dalsze ograniczanie liczby przetworników w systemie (do 1-way bo i tak sobie pojeździłem trochę) jednak się nie sprawdza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobają w nim najbardziej najwyższe rejestry i duża ilość powietrza, aczkolwiek trochę  było czuć "Scanem i szpitalem" ;) Tym bardziej, że u mnie grał z Zapco i H700... 

 

Dobrze się zgrał z Helixem P 203 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się podobają w nim najbardziej najwyższe rejestry i duża ilość powietrza, aczkolwiek trochę  było czuć "Scanem i szpitalem" ;) Tym bardziej, że u mnie grał z Zapco i H700... 

Którą Zapałkę masz? Z chęcią pożyczyłbym w celach testowych Z50C lub jeszcze chętniej Z100C. Nigdy pieców tego producenta nie miałem a sprawdziłbym je na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie z ESX'ami mnie do tego "zmusza".

Niestety te konstrukcje w trybie "bridge" ("synchronous bridging" dokładnie) czerpią sygnał wyłącznie z jednego wejścia. A wydaje mi się, że mimo wszystko DEQ na wyjściach SUB podaje sygnał rozbity na niezależne kanały. Tak w każdym razie wnioskuję z serwisówki.

 

Z Brax'em X1000 jako napęd do subbasu zrobiłem tak że przełącznik mono/stereo zaostawiłem w pozycji stereo, doprowadziłem sygnał stereo parą RCA do obu wejść wzmacniacza a suba zapiąłem na mostek (po rekomendacji ze strony Nakamichi, po zapytaniu czy wzmaczniacz obsługuje tryb pracy TRI-MODE). Pytanie czy u Cieie tak można zrobić? Proponuję zapytać u źródła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Brax'em X1000 jako napęd do subbasu zrobiłem tak że przełącznik mono/stereo zaostawiłem w pozycji stereo, doprowadziłem sygnał stereo parą RCA do obu wejść wzmacniacza a suba zapiąłem na mostek (po rekomendacji ze strony Nakamichi, po zapytaniu czy wzmaczniacz obsługuje tryb pracy TRI-MODE). Pytanie czy u Cieie tak można zrobić? Proponuję zapytać u źródła ;)

Cenna uwaga. Spróbuję się czegoś dowiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...