Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marku brak czasu czy chwila odpoczynku od CA ?

Cyklicznie chodził mi po głowie pomysł powrotu do fabryki, teraz będzie do tego dodatkowa motywacja.

Nie wykluczam powrotu do tego w przyszłości, na tę chwilę jednak nie ma takiego pomysłu, szkoda mi czasu i środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklicznie chodził mi po głowie pomysł powrotu do fabryki, teraz będzie do tego dodatkowa motywacja.

Nie wykluczam powrotu do tego w przyszłości, na tę chwilę jednak nie ma takiego pomysłu, szkoda mi czasu i środków.

hmmmm pytanie tylko czy fabryka będzie Cię w stanie zadowolić na tyle aby przy niej pozostać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm pytanie tylko czy fabryka będzie Cię w stanie zadowolić na tyle aby przy niej pozostać :)

Paradoksalnie - najpewniej tak.

Od takiego systemu oczekuje się mniej i więcej się mu wybacza.

Nic tak nie frustruje jak niewykorzystany potencjał dobrych klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nic tak nie frustruje jak niewykorzystany potencjał dobrych klocków

Świnta prowda panocku prawisz  :hyhy: .

 

Ale na piknik (letni oczywiście) przyjedziesz i dasz posłuchac tej...fabryki  :hyhy: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócisz...szybciej niż Ci się wydaje :rotfl: .

 

P.S. italianiec ja walczę by po nowym roku do co najmniej końca stycznia w PL popracować z powodów wiadomych bedziemy intacz  :wink2: .

Jak bede w kraju nie ma bata, ze Nas zabraknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapadła ostateczna decyzja - Laguna poszukuje nowego właściciela a my van'a.

Jeśli jakaś dobra dusza forumowa byłaby zainteresowana przejęciem auta (ze sprzętem bądź bez) - proszę o kontakt.

W innym wypadku, sprzęt w niedługim czasie wyląduje na giełdzie.

Z ciekawości - na jakiego vana się zdecydowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyklicznie chodził mi po głowie pomysł powrotu do fabryki, teraz będzie do tego dodatkowa motywacja.

Nie wykluczam powrotu do tego w przyszłości, na tę chwilę jednak nie ma takiego pomysłu, szkoda mi czasu i środków.

Maxam szkoda to jest umierać i życie trzeba brać pełnymi garściami i się cieszyć bo piszę różne scenariusze. Rozumiem rodzina rodziną ale w życiu to co się robi i kocha wiele lat tak jak ty to nie można się ograniczać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaprawdę powiadam wam, nie ćpiej dejsonspejson

Nie ćpiej. Robisz to tyle lat i czas zacząć się ograniczać

Przepraszam za OT. Żeby nie było renia w benzynie nie jest zła.

Masz do mnie jakiś problem typie ?

Cpac to ty możesz sobie z kolegami na ławce lub w betonowych blokach i uważaj na słowa bo głupio mądry jesteś. Szukasz nie potrzebnie sensacji widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty wiesz o prawdziwym życiu, pasji i priorytetach.

Samoopalacz to nie wszystko.

Ta ty więcej wiesz hahaha don pedro od 7 boleści. Pokaż swoje auto system pogadamy bo juz nie do jednej osoby się czepiales potrafisz tylko pisac farmazony i nic więcej znasz tylko pewny zasób słów a dalej ograniczony do pewnego momentu. Chcesz coś jeszcze więcej podyskutować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i tak zostanie to usunięte ale tak patrzę od dawna z boku na tego Dejsona i jego przytyki oraz głupoty które pisze i się zastanawiam czy celowo nie dostaje bana żeby się ruch w tematach kręcił? Założe się że nie tylko ja mam takie wrażenie :)

 

 

 

MAXAM Jeśli choroba jest bardzo zaawansowana to tak łatwo się jej nie cofnie jeśli chodzi o nowe auto :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXAM Jeśli choroba jest bardzo zaawansowana to tak łatwo się jej nie cofnie jeśli chodzi o nowe auto :D

Być może moja dostatecznie zaawansowana nie jest.

Lub wykształciłem skuteczne przeciwciała

Inną sprawą jest, że remisji wykluczyć nie można, myśląc zdroworozsądkowo.

Natomiast decyzję wspomóc można świadomie decydując się na niesprzyjający materiał.

 

Tak czy owak nie ma sensu dyskutować o tym co przyniesie przyszłość, w tej chwili to wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...