Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wujo ma Scenica 3 generacji tylko nie granda. Na 2 tygodnie do Bułgarii z 3 dzieci (3 foteliki) dał radę się zmieścić bez problemu. Szyba przednia jak w ciężarówce, miejsca nad głową od pyty no i wysiadanie z tego auta to wysiadanie a nie podnoszenie się z ziemi :) 
Zegarów po środku też nie ma się co obawiać, a wręcz przeciwnie. Są one zazwyczaj wyżej niż klasyczne zegary przez co nie odrywasz wzroku od drogi jak chcesz na nie spojrzeć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Marku :)

 

Jakoś tak po cichu liczyłem na taki rozwój sytuacji. Bo zamienić zadbane auto z faktycznym niskim przebiegiem na jakiegoś paździocha po gruntownym detailingu co to Niemiec płakał (ze śmiechu chyba) jak go oddawał to taka trochę przysłowiowa zamiana siekierki na kijek :wink:

 

Laguna nie jest małym autem wiec napewno źle nie będzie :)

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamienić zadbane auto z faktycznym niskim przebiegiem na jakiegoś paździocha po gruntownym detailingu co to Niemiec płakał (ze śmiechu chyba) jak go oddawał to taka trochę przysłowiowa zamiana siekierki na kijek :wink:

W zasadzie to mnie najbardziej zniechęciło.

 

Laguna nie jest małym autem wiec napewno źle nie będzie :)

Nie jest też autem optymalnym dla mnie w aktualnej sytuacji lecz z tym po prostu muszę się pogodzić.

Być może podejdę do tematu ponownie na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem rozeznanie rynku, zrobiłem przymiarki fotelikowo-osobowe w Lagunie, zrobiłem rachunek sumienia i inne rzeczy które w tej sytuacji zrobić należy - po namyśle postanowiłem dać jej jednak jeszcze szansę.

Ja w krotkiej Altei mieszcze sie z 2 dzieci (jedno 20 mcy z przodu drugie 2 mc z tylu ) z wozkiem i gondola z piecem 4 ch z Subem 8 w 15 litrach i nawet dla zony znajdzie sie miejsce ;)

 

Ale fakt wyprawa 100km od miejsca zamieszkania to jak rumuni po dach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w krotkiej Altei mieszcze sie z 2 dzieci (jedno 20 mcy z przodu drugie 2 mc z tylu ) z wozkiem i gondola z piecem 4 ch z Subem 8 w 15 litrach i nawet dla zony znajdzie sie miejsce ;)

 

Ale fakt wyprawa 100km od miejsca zamieszkania to jak rumuni po dach ;)

Jest też altea Xl. Bardzo fajne się nim lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zapadła ostateczna decyzja - Laguna poszukuje nowego właściciela a my van'a.

Jeśli jakaś dobra dusza forumowa byłaby zainteresowana przejęciem auta (ze sprzętem bądź bez) - proszę o kontakt.

W innym wypadku, sprzęt w niedługim czasie wyląduje na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...