Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem ją jakiś czas w aucie, może czas do niej wrócić. Fajny sprzęcik. Monitor do zestawu dokładasz? 

 

Moja ma małą przypadłość dlatego nie oferuję jej na sprzedaż - mianowicie przy przełaczaniu kawałków do przody/tyłu, dzwięk pojawia się po 3 sekundach trwania utworu. Jak płyta gra normalnie bez przewijania to wszystko jest OK. Ciekawe czy u Ciebie takie coś się pojawi. Może kiedyś będzie okazja przełaczyć zmieniarkę między autami i zobaczyć czy to przypadłość mojej zmieniarki czy może radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor do zestawu dokładasz? 

Nie, ma służyć wyłącznie jako źródło dodatkowych płyt CD.

 

Moja ma małą przypadłość dlatego nie oferuję jej na sprzedaż - mianowicie przy przełaczaniu kawałków do przody/tyłu, dzwięk pojawia się po 3 sekundach trwania utworu. Jak płyta gra normalnie bez przewijania to wszystko jest OK. Ciekawe czy u Ciebie takie coś się pojawi. Może kiedyś będzie okazja przełaczyć zmieniarkę między autami i zobaczyć czy to przypadłość mojej zmieniarki czy może radia.

Masz XDV-P9 czy XDV-P9-2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w modzie są ajfony, tabletki i insze takie.

Zmieniarka to zabytek.

 

Niestety to prawda. Te nowe radia bez obsługi CD, to jakaś porażka. Pendrajwy nie mają w sobie tego czegoś. Muzyka z CD brzmi lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją jakiś czas w aucie, może czas do niej wrócić. Fajny sprzęcik. Monitor do zestawu dokładasz? 

 

Moja ma małą przypadłość dlatego nie oferuję jej na sprzedaż - mianowicie przy przełaczaniu kawałków do przody/tyłu, dzwięk pojawia się po 3 sekundach trwania utworu. Jak płyta gra normalnie bez przewijania to wszystko jest OK. Ciekawe czy u Ciebie takie coś się pojawi. Może kiedyś będzie okazja przełaczyć zmieniarkę między autami i zobaczyć czy to przypadłość mojej zmieniarki czy może radia.

Też takową posiadam i też mam ten sam objaw co Ty. Może ten typ tak ma.

Niech Marek napisze jak u Niego się będzie spisywała.

 

Ja mam P9 z tego co pamiętam.

Wg mnie ze zmieniarki lepszy dźwięk był w porównaniu do radyjka.

Nie wiem czy to możliwe. Ale takie miałem wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niewiem... sprawdź proszę ;) Ja do swojej u CASKP nawet monitor podłączałem i szukaliśmy po ustawieniach. Nic nie ma co by sugerowało takie coś. 

Problem jest o tyle ciekawy że jak widać nie tylko ja tak mam. A np. u Siergieja (chyba dobrze napisałem ;) ) problem nie występował, sam sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rodzaju przerwy może powodować zaprogramowany odstęp pomiędzy utworami ( generowany sztucznie ) , kiedyś na wyposażeniu lepszych odtwarzaczy CD  / auto space/  , z tym ze powinno występować tez w odtwarzaniu ciągłym płyty .

Co bardziej prawdopodobne , to przerwa może być powodowana zapełnianiem bufora , bo ta zmieniarka nie odczytuje płyty w czasie rzeczywistym .

 

A jak ktoś szuka za taką zmieniarka w idealnym stanie ( praktycznie nowa ) , to juz znalazł :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakamichi, a ta twoja ma taką przypadłość? Testowałeś ją jakoś? 

 

Testowałem na okoliczność pełnej sprawności , natomiast zachowań przy zmianie utworów , zwyczajnie juz nie pamiętam. Co do przypadłości pisałem juz wcześniej , dla mnie to nie jest żaden niepokojący objaw bo ;

 

 

Co bardziej prawdopodobne , to przerwa może być powodowana zapełnianiem bufora , bo ta zmieniarka nie odczytuje płyty w czasie rzeczywistym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja ma małą przypadłość dlatego nie oferuję jej na sprzedaż - mianowicie przy przełaczaniu kawałków do przody/tyłu, dzwięk pojawia się po 3 sekundach trwania utworu. Jak płyta gra normalnie bez przewijania to wszystko jest OK. Ciekawe czy u Ciebie takie coś się pojawi. Może kiedyś będzie okazja przełaczyć zmieniarkę między autami i zobaczyć czy to przypadłość mojej zmieniarki czy może radia.

Nie zaobserwowałem takiego zjawiska u siebie, w każdym razie korzystając dla testu z wyjścia audio zmieniarki, choć sterowanej za pomocą DEX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...