Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze nie słyszałem o bardzo dobrze grającym systemie na tych głośnikach w Polsce.

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

OJ tam oj tam o tecach już kilka razy mówiłeś że Ci bardzo podchodzą a to przeca 18w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię 15W, a nie 18W. Nie wiem czy to przypadek, czy nie, ale najlepiej grające zawsze słuchałem Xetec P6.

Z tego co słuchałem 18W i odmian, to chyba najlepiej grające słyszałem u Ciebie, ale też jakoś mnie wyjątkowo nie porwały.

Może w domówce, w odpowiedniej komorze i skierowaniu na twarz grają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) 

 

Ja jestem zdania że nikt nie poświęcił 18W odpowiednio dużo czasu a opinie są zazwyczaj wyssane z palca ;) 

 

W wałbrzychu parę osób miało okazję posłuchać , ale ja ogarniam ten głośnik 4 rok ;) 

Może nasi poszukiwacze kicka Dan i Laser lub świerzynka sędziowska lklukasz coś skrobną bo ostatnio słuchali ;)

 

 

Radka Yariski bardzo mi szkoda bo polubiłem to auto :) fajne granie było , może jeszcze będzie w  nowej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kika, subbas itd - bo to idzie wykrzesać z tego głośnika - bardziej o jego charakter i sposób prezentacji.

 

Ja się sprzeczać nie będę - ale definitywnie 18W to nie głośnik dla mnie i na pewno do niego nie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Radka Yariski bardzo mi szkoda bo polubiłem to auto :) fajne granie było , może jeszcze będzie w nowej :)

 

 


Słuchałem kilka razy. Rzeczywiście system ewoluuje w dobrym kierunku.

 

 


Ja skomentuje to jednym "oj zapi.....a" :wink:

A tak serio to burek z siwym zrobili przy nim kawał dobrej roboty
Pasmo ma tak rozciągnięte od dołu, ze cieżko uwierzyć

 

 


Robi robotę i nie klęka.

 

Ale sobie z dziubkow spijacie...  :rotfl:  No prosze jaka moc drzemie w easca... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjedz posłuchaj golabeczku :)

 

Zazdrosny bo u niego nigdy tak nie zagra :P

 

Wiesz , ze nie o to chodzi.... Ale tak mnie tknelo gdy zajrzalem w temat nie czytany przez jakis czas...

Spojrz na to z pozycji kogos z boku, czytajac to co za cytowalem to sam sie zreflektujesz, ze wazelina az pociekla po nogawce... :rotfl:  Co nie zmienia faktu, ze oczywiscie moze byc jak piszecie... :)

 

Wooferow nie zazdroszcze... mam lepszy moim zdaniem od 18W, lecz system calosciowo gorszy od Radka... Trzeba sie podciagnac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie z dziubkow spijacie...  :rotfl:  No prosze jaka moc drzemie w easca... :wink:

Radkowa Yariska podbała mi się bardzo w zeszłym roku , jak Raadek jeszcze nie miał aspracji sędziowski , a ja wysędziowałem go ze znaczną przewagą na MP i moim zdaniem na tamten czas nie było wuja na to auto ;) 

 

 

 

Wooferow nie zazdroszcze... mam lepszy moim zdaniem od 18W, lecz system calosciowo gorszy od Radka... Trzeba sie podciagnac...

Nie wiem kiedy ostatni raz słuchałeś moich tec'ów , ale ostatnio dużo się zmieniło i musiał byś widzieć minę dana jak wyszliśmy od Lasera ( u którego kopie całkiem nie najgorzej ) z tą samą płytą i zapuściłem ja Danielowi i Laserowi :)

Mogę śmiało powiedzieć że z drzwi u mnie jeszcze tak nie grało z takim jajem i bez mułu  ;)

 

ps. A mina Piotrka i Łukasza jak pokazałem im super miekkiego suba bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkamy się w sierpniu tak jak rozmawialiśmy, to posłucham.

Ciężko się wyzbyć ogólnego charakteru danego głośnika, ale z przyjemnością posłucham takiej odsłony SS i ewentualnie zrewiduję pogląd na niego.

 

Ps.Co nie zmienia faktu , że musisz wytrzeć wazeline z policzka. :D

Chyba z wiekiem tracicie pazur. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo agentów stasi dookoła Ciebie.

 

A Wy za bardzo spoważnieliście... Coś rzucone z przymrużeniem oka, a nastąpiło pełne zwarcie 4 liter... Jeszcze tylko Raadka brakuje do kompletu by się oburzył... :)

Czy 18 SS gra kickiem to sam się przekonam... Jak na razie jedyne dobre wydanie słyszałem nie w Polskim aucie, więc owszem wiem ,że można, ale czy to jest to...

18ka ma swój charakter, ma dużo dołu, wysoką skuteczność na basie, ale miś to miś... Więc ciekaw jestem co tam Szczecin pokombinował nie mówię nie... Usłyszym, uwidim...  :wink:

 

ps. A jajco zrobiłem, gdy przeczytałem na 7 postów, 4 jakie to poszły ahy i ohy z Waszych stron wzajemnie... Sam chyba przyznasz ,że śmiesznie dla kogoś z boku...

 

"Radziu, nie no u Ciebie to mniam, mniam, uuu miodzio... nie no Łukaszku, to u Ciebie jest prima sort... Ależ nie Danielku, tylko jak Ty posłuchasz i ustawisz... to wtedy cud miód i orzeszki..."  :wink2:

 

Co złego to nie ja, trochę luzu chłopaki... :D

 

Aha... I brakuje mi dawnego Dana.... Najpierw Ci jedno jajo obcięło gdy powołano Cię na zielonego...(Bo nie wypada już tak wprost i rozmachem się wypowiadać)... drugie Ci oberwała jaska.... Grzeczny aż do bólu... A może inaczej ,nie tyle grzeczny co poprawny politycznie...    :zdegustowany: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Marcinie, coś się odblokowałeś tam na obczyźnie ? :) Jeszcze do niedawna pierwszy byłeś do tych zachwytów, jak to nie gra, już nawet typowałeś finalistów :)

 

Jak tam, lecimy jakoś na AYA'e ? 

 

Sam mam obecnie wariację SS, i nie powiem, dołem zamiata, szczególnie jak się puści od 40Hz, ale prawdziwego kicka z niej nie uświadczysz, takiego jak pamiętam np. z Xeteca P6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Marcinie, coś się odblokowałeś tam na obczyźnie ? Jeszcze do niedawna pierwszy byłeś do tych zachwytów, jak to nie gra, już nawet typowałeś finalistów

 

Bo gra(ło?) , nie słuchałem od zeszłego roku Burkowozu... ale w zeszłym roku mi się bardzo podobał... Ale auto może się podobać za całokształt walorów (głębokość, szerokość, mikrodetal, brzmienie), takie pasuje Radkowi i takie ma... Czy 18ka ma kick (w czystej postaci)? Nie, może mieć szybki bas ale kicka, takiego co strzeli jak z bicza nie.... Nie ten głośnik i tyle... Ma walory gdzie indziej... Dla mnie proste jak kij od szczotki, albo pasuje albo nie... Tak już jest przy wyższej klasy klockach... Z drugiej strony nie samym kickiem system żyje...  :wink:

 

 

 

Sam mam obecnie wariację SS, i nie powiem, dołem zamiata, szczególnie jak się puści od 40Hz, ale prawdziwego kicka z niej nie uświadczysz, takiego jak pamiętam np. z Xeteca P6

 

Miałem przez jakiś czas teraz brata Xeteca i zgadzam się w pełni, tak jak ten wooferek potrafi zagrać średnicą, kickiem i o dziwo zejściem w niziny basu, to ze świecą szukać... Bez dwóch zdań... Jedynie czuć jego wyniakającą z wielkości mniejszą skuteczność... To chyba naturalne ,że nie łupnie tak jak 18ka... z drugiej jednak Rafał ma Braxy 6.1 i LS155 łupie je na łopatki i na basie i na kicku... Takie dwie na stronę wynajdż Tomek do swojej limo... I moim zdaniem sekcja wf była by kapitalna... Ciężko coś lepszego osiągnąć i wymyślić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...