Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Kickbass

?? nie wiem o co chodzi :) , ale moje wrażenie było takie żę subbas nie oddawał najniższych rejestrów .

 

 


nigdy tego auta nie sluchalem w kategorii "arkusza". Ale wystarczyło pare chwil zeby usłyszeć, że to system b. dobry.

tu nie trzeba arkusza , jak gra dobrze to i na zawodach będzie dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Subbas to chyba najniższe rejestry ? :) Zreszta mało ważne. Dobre auto i tyle

Nie zrozumieliśmy się , mi chodziło o to że subbas gra powiedzmy od 20 do 60 hz ( zakładam tylko ) do 40 hz idzie ok ,a le niżej czyli od 20 do tych 40 jest już ciszej i nie słychać np najniżych rejestów które powinny być słyszalne :)

 

 

Dobre auto i tyle

Zgadzam się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie zrozumieliśmy się , mi chodziło o to że subbas gra powiedzmy od 20 do 60 hz ( zakładam tylko ) do 40 hz idzie ok ,a le niżej czyli od 20 do tych 40 jest już ciszej i nie słychać np najniżych rejestów które powinny być słyszalne :)
OK

 

 


Co Wy palicie?
Chcesz kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy narzekał na bas, którego nie było za wiele

 

No nie do końca , nie było najniższego basu to fakt , ale sam subbas brzmieniowo był wyśmienity :)

 

nie wiem o co chodzi :) , ale moje wrażenie było takie żę subbas nie oddawał najniższych rejestrów .

To ja juz nie wiem :rotfl: , myślałem ze był jedynie za cicho , ale tu coś innego jest zapisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężko opisać to w prostych słowach :) , chodzi o to żę subbas dopełnia od dołu woofery tylko dość szybko zaczyna na samym dole opadać , che grać , ale nie dogrywa np najniższych strun :) , są ale są ciszej niż struny o troch wyższej tonacji :) nie wiem czy teraz dałem radę , ale próbuje :P mówiąc kolokwialnie nie schodził za nisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się , mi chodziło o to że subbas gra powiedzmy od 20 do 60 hz ( zakładam tylko ) do 40 hz idzie ok ,a le niżej czyli od 20 do tych 40 jest już ciszej i nie słychać np najniższych rejestrów które powinny być słyszalne

Dokładnie tak jest jak Bury22 mówi.

Aliante 10",malutka paczka(przypomnę 15,5 litra). Ten głośnik demonem zejścia nigdy nie był i w tej aplikacji również nie jest. Świadome budowanie systemu to sztuka kompromisów.

Ja wybrałem ten model z innych powodów:kultura z jaką gra,szybkość,dynamika i zróżnicowanie.

 

Ps.Pamiętajcie panowie, nasza wspólna pasja(CA) powinna nas łączyć a nie poróżnić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dobrze/ bardzo dobrze grający system z perspektywa dalszej poprawy.
W każdym można coś poprawić :) 
 

 


Ja wybrałem ten model z innych powodów:kultura z jaką gra,szybkość,dynamika i zróżnicowanie.
W tym jest faktycznie dobry Aliante :) Jednak każdy ma swój styl i lubi co innego więc nienarzucanie swojego stylu komuś jest tu jak najbardziej na miejscu żeby było:

Pamiętajcie panowie, nasza wspólna pasja(CA) powinna nas łączyć a nie poróżnić

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciężko opisać to w prostych słowach :) , chodzi o to żę subbas dopełnia od dołu woofery tylko dość szybko zaczyna na samym dole opadać , che grać , ale nie dogrywa np najniższych strun :) , są ale są ciszej niż struny o troch wyższej tonacji :) nie wiem czy teraz dałem radę , ale próbuje :P mówiąc kolokwialnie nie schodził za nisko :)

 

 

 Dobry sub który nie schodzi nisko  :?: , najniższa struna kontrabasu to chyba 32 Hz .

 Nie jest problemem  , ze głośnik sam od siebie w zaistniałej zabudowie ( obudowie ) nie zagrał liniowo , ale nie musi tak być .

 Widać Radek tak ustawił swój system by wypadkowy wynik był optymalny.

 Dobra , teraz stroimy choinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek jak szukasz natchnienia na subwoofer to polecam o ile już nie słuchałeś, pobawić się dls'em rw10. Przez przypadek znalazł się chwilkę u mnie i miło mnie zaskoczył dynamiką. Idzie go dobrze zgrać z kappami które w budkach są bardzo dynamiczne. Sam na wiosnę chyba "zanabędę" sztukę do głębszych testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radek jak szukasz natchnienia na subwoofer to polecam o ile już nie słuchałeś, pobawić się dls'em rw10.

 

To bardzo fajny głośnik w zupelnie przystępnej cenie . Jeździłem z nim rok i mam pod ręką jak mi ekstrawagancje basowe znudzą . Wersja z resorem piankowym bardziej mi podchodziła , że taki "classics" niby :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frezy na kantach musisz dopieścić

Mówisz o pod frezowaniu na maskownicę?

Nie bardzo wiem co tam jeszcze można dopieścić :rolleyes:

Skrzynka teraz sporo zyskała na sztywności(dodałem kilka wzmocnień) :ph34r:

 

 

Radek jak szukasz natchnienia na subwoofer to polecam o ile już nie słuchałeś, pobawić się dls'em rw10

Dzięki za info.Znam ten głośnik,rzeczywiście całkiem dobry i niedrogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...