Skocz do zawartości

Toyota Yaris II/ Ford Focus III / Auris/Starlet


Raadek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Niby o HS10 się wie, ale tych którzy słuchali pewnie dużo mniej:)
Może jakiś krótki opis jego grania?

Trochę posłuchałem,coś mogę powiedzieć o graniu.Głośnik wsadziłem z zamkniętą paczkę ok.18 litrów.Zasila go mostek z M3'ki.

Zwarty i dynamiczny,odzywa się gdy trzeba.Bez problemu zgrał się z resztą,nie zdradza swojej lokalizacji.

Jak na początek jest dobrze,jeszcze pojeździ.Zwykle subwoofery wylatują po pierwszym teście,ten zrobił na mnie pozytywne wrażenie...zobaczymy co będzie dalej.

Dzisiaj w napędzie gościła płyta,którą serdecznie polecam:

http://www.muzanowa.pl/marek-dyjak-w-trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bez obaw,nie zamierzam wkładać 10.1 :wink2:

 

Rozkręć Radziu suba , tak aby grał a nie tylko robił za zbieracz kurzu w bagażniku a następnie spraw by grał (mimo ,że mocno) na desce jak śmiga w tej chwili 10.1 i wtedy może zmienisz zdanie co do Braxa. :wink:

 

 

 

.Z takim kaloryferem mozesz z Truckiem do zawodow startowac ...

 

Używał go Węgier na ME w zeszłym roku, bardzo mi się podobało to auto, na górze grał Brax a Dragster napędzał woofery i suba. Fajny kawał piecyka.

 

 

 

Zeby Ci tylko przedniej szyby nie wydmuchalo :rotfl:

 

Dupek. :) Nie szydż , nie szydż , ja sam w szoku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręć Radziu suba , tak aby grał a nie tylko robił za zbieracz kurzu w bagażniku a następnie spraw by grał (mimo ,że mocno) na desce jak śmiga w tej chwili

System buduję dla siebie(w zasadzie dla żony) ,wybacz mi ale poziom subbasu dobiorę pod własne a nie Twoje preferencje.

 

 

 

może zmienisz zdanie co do Braxa.

Źle mnie chyba odbierasz.Nie mam nic do samych produktów tej marki.Są to solidne sprzęty jak zresztą inne "made in germany",które bardzo lubię.Problemem marki nie są produkty a co niektórzy posiadacze,którzy skutecznie mi je obrzydzili.

 

 

 

Nie szydź , nie szydź , ja sam w szoku.

Może  to lekka szydera ale w pozytywnym znaczeniu.Trzymam kciuki za szybę...możesz nie wygrać ale wywal ją w kosmos :super:

 

 

Kręć krzynki

Dokładnie,szkoda czasu na forumowe pitolenie...krzesaj iskry,narób kurzu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę trochę temat.

Ostatnio pozbyłem się jednego ze wzmacniaczy.Obecnie z jednej dwu kanałówki grają tweetery(DEGO SP 2,5) i średniaki(Eton).

Natomiast cztero kanałówka zasila woofery(infinity kappa 6.1) oraz subwoofer(Phase Linear Aliante 10SI).

Na źródle jest Alpine CDA-7939R+PXA-H800.

W chwili obecnej testuję inny przetwornik wysokotonowy. DEGO zrobił to co miał i wylatuje.Gdyby się okazało że nic nie pójdzie do przodu to wrócę do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne opinie o tym głośniku są mocno krzywdzące.Nowy wciąż dostępny kosztuje 299zł/para.Trudno go porównywać do ODR'a,Supremo czy Master'a,jednak udowodnił że potrafi zagrać.Myślę że warty jest zainteresowania o ile ktoś poświęci mu trochę więcej uwagi niż podłączyć,posłuchać i odłączyć...

Ktoś w Bydgoszczy zauważył:"ten talerz brzmi jakby był z blachy" :hyhy:

Ps.Powiew metalu w powietrzu zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz kiedyś miał okazję to zapnij te wstęgi:

 

hifilab

post-3212-0-21426500-1379658799_thumb.jpg

 

góra delikatna, bardo lekka i subtelna, ale średnica ciekawa, i jej nie brakuje  to przetwornik który możesz ciąć 1.2kHz 3 rzędem , ja słuchałem przy 2.5/12 , szkoda że reszta głosników w aucie była słaba, i nie dorównywała górze,  na razie wersja testowa, ale lada dzień wejdą do sprzedaży, cena ok 250 euro za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze 14cm na wysokośc ma, około 6cm szeroki. i tu nie trzeba średniaka, więc jego ogrom zejdzie na dalszy plan

 

A co do ruchów, to masz rację, choć nigdy się do tego nie stosowałem :) Nawet teraz zmieniłem suba , w kartonach czekają 2 kpl 18cm wooferów, i robią się cewki do kolejnej pary.

Niestety nie pasuje mi granie TT1 przy podziale 50-40Hz a tego akurat brakuje mi w aucie, przy 63Hz gra najlepiej, kopliwie ale nie ma zejscia wg płyty testowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


no ze 14cm na wysokość ma, około 6cm szeroki.
Wielki strasznie,miałem kiedyś ogromne średniaki i za dobrze to nie wyglądało.Głośniki w słupkach poza graniem wystawione są na codzienne patrzenie.Mi to przeszkadzało.

W yarisie poza tweeterami nie planuje zmian.Gdyby okazało się, że góra znacząco się nie poprawi, wracam do tego co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...