Skocz do zawartości

stara vectra ze starymi gratami...


sobih
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi bardziej o podziały i rzędy :)

 

A ten znowu swoje... :lamer:

 

Masz odp:

 

Evolver J. Legenda miałem wrażenie że słucham całkiem obcej płyty. Wrażenia niesamowite!! :szok::hyhy::wink:

 

Gra? gra.. Fajnie? fajnie... Są ciary? No są... To co za różnica , którym rzędem? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko , ciekawi mnie poprostu jak nisko poszliście ze średnim i jak poradziliście sobie z pikiem , korektor?

 

A ten znowu swoje... :lamer:

 

Masz odp:

 

 

 

Gra? gra.. Fajnie? fajnie... Są ciary? No są... To co za różnica , którym rzędem? :wink2:

Jutro pogadamy lośku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobih pięknie- to co lubię studio500 i do tego 3 sztuki :hurra:

 

Ciekawi mnie jak brax wykazuje się w tym aucie, ale jak Radek przyłożył rękę to musi być ciekawie :ok:

 

Pozostaje teraz czekać okazji i posłuchać autka :D

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę przypadkiem zakupiłem nowe zabawki, wkrótce więc małe przemeblowanie + lifting na słupkach  :wink:.

 

W międzyczasie dorobiłem się też mocniejszego 140A altka - okazało się że oryginalne 100A nie pozwalało na utrzymanie naładowanego akumulatora, przynajmniej nie na krótkich odcinkach jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te piece zapco to dobra firma? W uk tanie jak barszcz. Nigdzie nic nie pisze na ten temat.

 

Mega ładna instalka

 

Ps. Pomiędzy fotelami a piecami dawales płytę mdf czy bezpośrednio do fotela?

Zapco studio 500 gdzie by nie było to swoje kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Takie oto foto się uchowało, MDF, bez żywicy.

 

http://www.abload.de/img/386091_31306597204875eus3f.jpg

Kto z Panow byl autorem wykonanej budki dla suba (calosci z zywica)? Chcialbym sie dowiedziec ile tu jest literkow, ewentualnie max ile moze jeszcze wejsc.U siebie bede wlasnie takie cos chcial skonstruowac do 8" potrzebujacej minimum 22 litry wiec jak by bylo tu kolo 25 to bylbym przeszczesliwy.Wymatowanie oczywiscie bedzie ,pytanie tylko czy bardzo na bogato czy 1 warstwa styka za drewnem.Kolejna kwestia jaka grubosc mdfu tu poszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścianki 19-24mm,tylko w jednym miejscu 12mm ale finalnie wzmocnione.Litraż jak wspomniał Paweł.

 

 


Ja sie nawet chce pokusic o wypuszczenie wszystkiego bardziej do srodka bagaja zeby do samych siedzen dojsc z komora.
Jak sporo wyjedziesz z wnęki to pod 50 litrów podejdziesz :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ścianki 19-24mm,tylko w jednym miejscu 12mm ale finalnie wzmocnione.Litraż jak wspomniał Paweł.

 

 

Jak sporo wyjedziesz z wnęki to pod 50 litrów podejdziesz :wink2:

 

heheh nie no 50 to przesada ale te 25 jak bym uzyskal to bylo by naprawde pieknie.Trzeba wiec dlubac jakos .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...