Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przemek jak by tak było Ci mało mocy z tego 120.2, zawsze można poszukać 275.2 :D albo jeszcze Grześ ma takiego innego fajnego potwora, z tym ze chyba tez gdzies pojechał ;)

Mocy ma raczej wystarczająco na moje potrzeby. Na razie brakuje mu tylko tego "czegoś" ale to chyba jest wina bardziej szybkiej wrzuty niż pieca :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja jestem ciekawy tego MTX-a

Ja powiem trochę więcej :) Nie jest to piecyk jakoś wybitnie łagodny ale całkiem dobrze radzi sobie ze zdecydowaną większością tweetków uważanych za ostre. A bezpośrednio można by go porównać brzmieniowo do dwu kanałów z Helixa A4... nie, nie pomyliłem się :)  z tym, że MTX jest jakby ciut bardziej żwawy i wyrywny a A4-ka stonowana i równa. Właściwie wszystkie modele pierwszej serii brzmieniowo bedą podobne a tylko mocowo różne, no może poza 2300 - ten raczej na tweetki będzie ciut za mocny.

Ale Ty yasica, o ile dobrze kojarzę, to już miałeś okazję odsłuchać jak mały czrny Thunder daje sobie radę :)

 

 

 


bo narazie to dół trochę niemrawy był

Daj mu kilka dni na zakumplowanie się z degolcami, a później to co już sam powiedziałeś - gain :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Przemka na zawodach TW grały z radia  :wink:

zgadza się :hyhy:

 

 

No ładnie lecisz z tematem. Dawno mnie nie było na forum, miało być amatorsko, miało być dla siebie a tu widze pucharki

 

 

Jest amatorsko, jest dla siebie a pucharki …..pucharek i medal znaczy :wink: fajnie w salonie wyglądają i motywacje dają :P no i dają przekonanie że w dobrą stronę się podąża :hyhy:

 

 

Jak już tak dociążyłeś swojego siga sprzętem audio to teraz podaruj mu power boxa, żeby dobił do tych 150koni

 

 

jak masz sprawdzony to daj namiar chętnie skorzystam :hyhy: silnik mam niezjeżdżony więc powinien taką opcje przełknąć :hyhy:

 

 

A u Przemcia to jest widze koło zapasowe pełne MOCY 

 

i dojazdówka jeszcze się pod spodem mieści :rotfl: 

 

 

Daj mu kilka dni na zakumplowanie się z degolcami, a później to co już sam powiedziałeś - gain

 

 

Tak też zrobię. Narazie zdążyli się poznać przez kilka godzin a na zakumplowanie jeszcze jest czas :hyhy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy to w Wawie kreator mocy może Ci dołożyć box'a od V Techa, lub możesz kupić na tablicy oryginalny box Irmschera, W tym silniku niestety trzeba lutować a nie wpinać się ale nie jest to mega trudne, 2-3h i po robocie. http://tablica.pl/oferta/powerbox-chip-hopa-irmscher-opel-2-2-dti-jedyny-CID5-ID4aPv5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...