Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak Ci grają MOS'y pod MTX'em? bo rozumiem, że to dla nich jest ten MTX :P jak w porównaniu do geńka??

Bardzo fajnie grają pod MTX-em. Barwowo jest zbliżony do Gienka Stereo 100 co bardzo mi odpowiada ale jest fajniejsza scena pod nim :) w międzyczasie jeszcze testowałem SA-50 i ten z Mosami to :mur1: :mur1: grzałem go od rana do wieczora zeby nie było ze szybka wrzuta i osądzam potem odsluch i rozczarowanie. Po 15 minutach wyleciał z auta. Moja żonka też posłuchała chwile i wysiadla po 4 kawalkach zniesmaczona z auta. Także do tej pory MTX jest na początku typów a SA-50 nawet za friko bym nie wziął nawet na handel bo nie potrafiłbym skłamać ze fajnie grał :rotfl: Mam jeszcze pare piecyków do przesłuchania co niezwłocznie postaram się uczynić i zobaczymy :)

 

Rozumiem, że ten złoty płyn w szklanym naczyniu to impregnat :D

I to bardzo dobry :rotfl: z nim robota zawsze idzie do przodu :rotfl: tyle ze jak za dużo go uzyjesz to nie ma gwarancji ukończenia prac :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pożyczona ta 240, czy Twoja :D ? Bo znam trochę ŁDZ i tam MTX-ów pod dostatkiem, wiem bo sam mam 4160 i 280 :D

Ten i większy 4 kanałowy brat jest własnością Sinoffa :zdrowko: 4kanały bedą wpinane na dniach w instalke i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

Przemcio kiedy wybierasz się na pomorze bo chętnie bym przesłuchał jak to tam u Ciebie gra ;)

u mnie na razie grają pod AA 70.2 i jak na razie jest najlepiej ale kto wie czy nie wpadnie coś innego ciekawego ;)

Przyjedz na piknik to posluchasz :) bo ja narazie w tamte rejony raczej się nie wybieram. A szkoda bo sam by odsluchal twoje i paru innych forumowiczów :)

 

Przemo wyczyść skrzynkę.

Ready :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 


Hehehe kocham takie zabudowy... Za tydzień bedziesz załował ze tyle sie narobiłeś bo zechcesz wrzucic nowy piec i sie nie zmiesci :P Ale nic nie mówie bo sam do tej pory nie ogarnałem kuwety...

heh, dzisiaj też robiłem pomiary u mnie w Vectrze, mierzyłem wzmaki, aż w końcu powiedziałem, pier*****, robię na całą szerokość, nie będę się potem martwił, czy znajdę małe mono itd.

Fakt, jest to w jakimś stopniu funkcjonalne i estetyczne, jednak jak wyżej, wsadź tam coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio wrzuciłeś coś nowego na TW?? czy ciągle męczysz MTX'a??

MTX zostaje na stałe :) radzi sobie przyzwoicie :wink: także już jest mój a nie pożyczony :hurra:

Narazie pod tym względem nie przewiduje zmian w systemie.

Hehehe kocham takie zabudowy... Za tydzień bedziesz załował ze tyle sie narobiłeś bo zechcesz wrzucic nowy piec i sie nie zmiesci :P Ale nic nie mówie bo sam do tej pory nie ogarnałem kuwety...

W ciągu tygodnia, miesiąca a może nawet roku nie przewiduje aż takiego progresu w piecach żeby zbrakło mi miejsca. Wbrew pozorom miejsca jest wystarczająco. Jak mierzyłem to wychodziło ze nawet kolos A7 by mi wlazł a poza tym pozostaje jeszcze prawy schowek :) sztuka kompromisu. Wolałem od razu to jakoś w miare estetycznie ogarnąć i nie martwić się na zapas co i kiedy wleci do bagażnika a nie jeździć z druciarnią na wierzchu i na sztukę połapanymi wzmakami. Żałować wkładu pracy nie będę. Cóż po prostu nie lubię sztukaterii :)

a jak rozwiązałeś problem dostępu do koła?

Podnosisz jakoś całą zabudowę?

Na zawiasach? siłownikach? czy po prostu w ręku trzymasz?

Siłowników nie zakładałem bo nie było na razie potrzeby. Górna klapa jest na trzech zawiasach. A dolna ta na wzmacniacze ma jeszcze dodatkowy solidny zawias. Także jak chcesz dostać się do koła to poprostu odpinasz z przodu dwie zasówki i podnosisz do góry na zawiasie jak "klape w kiblu" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dzisiaj też robiłem pomiary u mnie w Vectrze, mierzyłem wzmaki, aż w końcu powiedziałem, pier*****, robię na całą szerokość, nie będę się potem martwił, czy znajdę małe mono itd.

Fakt, jest to w jakimś stopniu funkcjonalne i estetyczne, jednak jak wyżej, wsadź tam coś większego.

U mnie opcja na cała szerokość jest nie akceptowalna. Po prostu nie ma progu na wlocie do kufra. Podłoga jest na równo z wzmocnieniem i zderzakiem. Każde podniesienie o kilka cm podłogi wiązało by sie z nieestetycznym schodkiem. Na razie nie planuje jakichś gigantycznych piecowni. O takich fantazji mam drugie auto które już za niedługo będzie lądowało na warsztacie. W tym jest sztuka kompromisów w drugim aucie kopromisów nie będzie :hyhy:

 

 

a mozesz wrzucić fotke jak to wygłada?

Bo zastanwiam sie właśnie nad podobnym rozwiazaniem ale nie wiem jak to wykonać

W poście u góry #421 na drugiej fotce u góry widać jest wycięcie na zawias i 4 nakrętki pazurkowe do przykrecenia zawiasu na śruby metryczne.

 

Fotek wiecej nie mam i przez ok 3 tygodnie nie będę mieć bo nie mam auta przy sobie :(

 

Byłeś na pikniku to trzeba było oglądać :wink: może do Bydgoszczy sie uda zajechać to jak się wybierasz to sobie możesz zerknąc na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takim kamikaze nie jestem :rotfl:

 

Zawias Klapy z wzmacniaczami przy kręcony jest do środkowego zawiasu podłogi. Może inaczej :wink: środkowy zawias podłogi składa się z dwóch zawiasów połączonych razem. Górny trzyma podłogę dolny WZMAKI. (Wróć do postu #394 fotka 5 - będziesz wiedział o jakie zawiasy chodzi :) tyle ze na tych fotkach jest jeszcze pojedyńczy zawias)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To co, przyszly rok o klase wyzej idziesz?

 

THX. 

 

Do przyszłego roku jeszcze dużo czasu. Sprinterem nie jestem i mi się nie śpieszy :P

 

Czas pokaże co będzie dalej.

Jaki tam setup grał? Na subie widze stx 10 :)

Dobrze widzisz :hyhy: reszta to tak jak w temacie z małą zmianą zasilania w sekcji wysokotonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...