Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale macie problem :rotfl:

 

Dla jasności sterować głośnością nie można w systemie. Znika pasek sterowania głośnością. W paru programach można to zrobić ale niestety ściszanie jest kosztem utraty jakości i rozdzielczośći :( Po analogu bym nie podłaczał bo potrzebuje fajnego żródla wszystkooddtwarzającego :hyhy: a nie bajeru do mp3 :rotfl: no i z porządnym wyświetlaczem a nie jak w stacjach alpine :rotfl:

 

Jedynie teraz muszę założyć sterowanie głośnością pionka z kierownicy po CAN :) ----- może komuś zalega na półce :) (ktoś to robił z forumowiczów ale nie pamietam kto :( PW jak coś :wink:

Wszystko jak zawsze perfekcyjnie wykonane ( żałuję strasznie , że nie udało mi się w wakacje dojechać do Ciebie żeby sobie na żywo oblukać )

Szkoda ze nie dojechałeś

 

Ale co się odwlecze to ...........

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może łatwiej byłoby chwile poczytać i zobaczyć że Pioneer natywnie obsługuje urządzenia Apple i sygnał idzie w pełni cyfrowy, ja tak mam podłączonego ipoda do P99RS. Co do instalacji super zrobione, nie wiem czy trochę się nie będę na Tobie wzrował Przemcio, zobaczymy jak będzie działał nowy procek, ma nadzieje że nie będziesz się ubiegał o prawa autorskie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może łatwiej byłoby chwile poczytać i zobaczyć że Pioneer natywnie obsługuje urządzenia Apple i sygnał idzie w pełni cyfrowy, ja tak mam podłączonego ipoda do P99RS. Co do instalacji super zrobione, nie wiem czy trochę się nie będę na Tobie wzrował Przemcio, zobaczymy jak będzie działał nowy procek, ma nadzieje że nie będziesz się ubiegał o prawa autorskie :P

 

Eeee tam prawa autorskie  :rotfl: Musiałbyś niemal w 100% odwzorować wykonanie Przemka - a to przecież inne auto itp.  :wink: 

 

Ale niech się właściciel/wykonawca wypowie :hyhy:  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Auto gra na ori tylnich drzwiach i co ciekawe na głośniku centralnym :rotfl:

 

Zródło tymczasowo to Cda 7894rb ale chyba go zastąpię ori radiem ze zmieniarka bo drażnią mnie rażące w oczy podświetlanie przycisków :(

 

Do RMF FM styka :rotfl:

 

Tyle musi styknać puki co :) mam nadzieje ze wyczerpująco opisałem zmiany :rotfl:

 

Cdn ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rok mija z zapasem a w temacie nadal cisza ;-) Dziękuje za info, zrobiłeś tak jak ja myślałem że zrobiłeś ale sie zwyczajnie nie odważyłem żeby czegoś nie popsuć :-) Zdradzisz co tam w aucie gra obecnie? Jeszcze raz dzięki za pomocne info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...