Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Za dużo nie posluchalem po drodze bo przegadaliśmy z Markiem całą drogę :rotfl:

 

Ale faktycznie te prztyczki na piecu są wystające i nieuwaga przy wciskaniu pieca na szybko na wcisk pomiędzy kable i lub nawet odkurzanie bagażnika bezproblemowo mogły spowodować przypadkowe załączenie filtra i moje życie w nieświadomości i zwatpieniu do czasu rozpoczęcia zabawy ze strojeniem i gainami.

 

Wyprzedzileś moją zabawę i odkryłeś babola :padam: ja na wstępie uznałem ze jest on kultularny i musze nad nim popracować żeby stał się troszkę niegrzeczny na dole. Okazuje się że jest bardzo niegrzeczny na dole i bede musiał więcej popracować nad nie ale w kierunku okiełznania go :rotfl:

 

Narazie nie daje wooferom szans obrony i miota nimi jak starymi szmatami :hyhy: wieczorami po "pracy" postaram się popracować nad systemem i wtedy napewno zdam relację

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No deczko nie po amerykańsku filtrowało :rotfl:

 

Wychodzą szybkie wrzuty i układanie kabli na szybko byle odpalić :) nie mniej jednak nie żałuje tego że go podłączyłem wcześniej nawet na szybko bo ten czas pozwolił mu się trochę rozruszać :wink:

 

Trzeba będzie znaleść złoty środek ale się zejdzie z tym bo mam teraz trochę innych zajęć. Trochę dzisiaj słuchałem ale coś mnie ostro drażni w systemie :( ale że ja jestem trochę upartym typem więc zbyt szybko się nie poddam i myśle że coś fajnego z tego co mam uda się wycisnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazgocząca średnica :( i za ciężko na dole i ogólnie coś nie fajnego ale jakoś nie potrafię przełożyć tego na słowa.

 

Oj czeka mnie trochę zabawy ale ciekaw jestem skutków :/

 

Ale najpierw ciąć metal i krzesać iskry muszę trochę w dzień więc po całodniowych hałasowaniach jakoś raczej ciężko widzę strojenie systemu. Powolutku. Chyba że coś mnie nagra konkretnie :) ale na chwilę obecną,inne priorytety mam ustawione :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mały update :)

 

Niestety zima za oknem niesprzyja żadnym modom. Ale dzieki uprzejmości Tomka :padam::zdrowko: miałem przyjemność skorzystać z ciepłego pomieszczenia :) i dodatkowych rąk do pomocy :hyhy:

 

I w wyniku czego udało się troszkę "posprzątać" w bagażniku.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/208/gw5w.jpg

 

Niby wiele się nie zmieniło ale jednak bardzo dużo :)

 

Przestało gwizdać, w końcu podłoga sie domyka bo wcześniej ESX opierał się na A6, i wszystko ma teraz "ręce i nogi". Pozostało jeszcze tylko tabliczkę na A6 odwrócić do góry nogami ale nie miałem takiego imbusika na pokładzie :(

 

A ze pasuje do bagażnika i po bojach z gainami zaczyna to grać po mojemu (choć jeszcze nie dokońca :( ale dobrze rokuje) to zapadła decyzja że ESX zostaje u mnie na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zapadła decyzja że ESX zostaje u mnie na dłużej

Mi jakoś do tego blisko, muszę tylko się postarać o 175.2 :)

 

 


Zatem kolejny, który "zapadł" na te piece?
Słuchałeś go na górze?

Widać, że tak :)

Ja jakiś czas woziłem 60.4 na tweetkach. Moim zdaniem nie bardzo mozna rozparywać jak zachowa się na górze bez brania pod uwagę konkretnych tweeterów, wrażenia mogą być bardzo różne, no ale to tak jak w przypadku wielu wzmaków i wielu głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolejny, który "zapadł" na te piece?

Słuchałeś go na górze?

Może warto rozważyć uspójnienie elektroniki :)

Czy ja wiem czy "zapadł" :wink: --- po prostu porządny piec o niewielkich wymiarach (jedynie grubas z niego jest :hyhy: ) i w miarę mocny. Fajna kontrola i sensowne jeb...niecie w nogawke :) średnica też nie najgorsza :)

 

Czego chcieć wiecej. :hyhy: szalę przechyliły wymiary które podpasowały mojej zabudowie :)

 

Jedynie jeszcze gainy muszę dopracować bo tak jak wcześniej przy poziomach blisko Max średnica nie dawała się słuchać tak teraz trochę przedobrzyłem i tweeter zaczyna mi się wybijać :( ale to tylko przy poziomach bliskich Max. Przy normalnych poziomach odsłuchowych jest miodzio :)

 

Na tweeterach MTX zgrał sie z ESX-em w miarę fajnie ale jeśli tylko mi bedzie dane to malucha ESX-a nie omieszkam przetestować na tweeterach. A moze to bedzie to :hyhy:

Ja jakiś czas woziłem 60.4 na tweetkach. Moim zdaniem nie bardzo mozna rozparywać jak zachowa się na górze bez brania pod uwagę konkretnych tweeterów, wrażenia mogą być bardzo różne, no ale to tak jak w przypadku wielu wzmaków i wielu głośników.

60.4 to moze nie bo jeszcze mi cos odwali i średniaki dorzucę

 

Ale 75.2 to moze i bym spróbował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...