Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 666
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Gratuluję, jedynego słusznego wyboru na suburbona.

wniósł trochę świeżości mojemu systemowi :rotfl: a poza tym działa leczniczo na moje chore plecy :rotfl:


To już rodzinnie poleć i zapodaj A3kę na woofery, albo A4 na cały przód? :hyhy:  Ale, to już chyba nie wejdzie w tą miejscówkę. :wink:

rodzinnie nie da rady bo się w funi nie zmieszcze :( a do maxi się mi nie spieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie przesadzaj Trucki z tym jedynym.

 

A Ty nie traktuj Danon, wszystkiego dosłownie, akurat  to było napisane z przymrużeniem oka... :wink2:


 

 


wniósł trochę świeżości mojemu systemowi :rotfl: a poza tym działa leczniczo na moje chore plecy :rotfl:

 

Hehhe... świeżości... chyba świeżego dmuchnięcia w plecy... :hyhy:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To dobrze bo jak sobie przypomnę jak puchł ostatnio na pikniku to aż mi sie oczy mrużą

 

:D To jeszcze przybliż pod czym puchł... 18 Rockforda od Jubego... :) Na wyhukanym aku od męczenia od rana do wieczora graniem zielonej... To SQLowy piec z zapasem mocy, a nie typowo DBLowa cyfrowa "napierdalaczka" ... :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź prosze Cie 

 

Fakt jest taki że puchł i tyle.

 

A te prostowniki które były podpięte to pikuś?

 

Od razu mówię że nie bedę pisał do rana i potyczkował sie o to czy to było na naładowaym czy nie.

 

Kto był sam wie.

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z porównania? Pewnie tłuściej na Helixie, a jak stopka, nie nabrała właściwości rodem z Harlemu, "jou biacz"? :D

Nadal testuje ale na obecną chwile mogę powiedzieć że zmiany bardzo na +

 

Helix jest mega szybki, fajnie się z wooferami zgrywa, ma fajne zejście a jak mnie trochę fantazja poniesie i gałę w A6 do oporu się rozkręci to robi się fajniusio :hyhy:

 

 

Co to za szyderczy śmiech?!

Masz juz coś na oku za niego ?

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zmiany zachodzące w signum... czy mam zabierać ochraniacze i kask na odsłuchy?

Bo wsiadajac człowiek nie będzie wiedzieć czy mu najpierw piszczel złamie czy kręgosłup :D

 

Vega wygląda jak zabawka przy 'Heli' :D

 

Nie moge się doczekać odsłuchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemcio gdzie dokładnie masz ukierunkowane TW??

szczerze to nie wiem :rotfl:

 

tak żeby grały :wink: nie przywiązywałem uwagi do tego gdzie są ukierunkowane :(

 

jeszcze myślę troszkę lewego dać bardziej w moją stronę ale to już chyba na wiosnę bo na obecną chwilę mnie zadowala tak jak jest teraz :ok: 

 

 

Nie moge się doczekać odsłuchu

 

drzwi są zawsze otwarte :zdrowko:

 

 

 

Vega wygląda jak zabawka przy 'Heli'

 

jest przeskok spory :hyhy:

 

tam gdzie vega zaczynała błagać o litość to hela dopiero zaczyna membraną ruszać :rotfl:

 

więc jest  :super:  :super:  :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak w takim razie z sceną u Ciebie to wypada??

klei się tam wszystko elegancko mimo nie ukierunkowania??

nie napisałem że są nie ukierunkowane i na pałe ustawione tylko że nie jestem teraz w stanie napisać ci gdzie są ukierunkowane :D

scena jest prawie miodzio :P

mydli mi się delikatnie ale to naprawde minimalmie na półlewej ale jeszcze to ogarnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieców jeszcze nie

Narazie jeden :hyhy: na szybko nowa sekcja subbasowa ruszyła pełna para :hyhy: a piecyka na woofery jeszcze nie mam bo muszę się po niego wybrać ale z czasem krucho

Powolutku nie pali się :wink:

Najpierw prąd trzeba poskromić :hyhy:

.

Autko Przemcia mogę powiedzieć że bardzo dobrze znam , a teraz to juz nie mogę się doczek aby usłyszeć co się dzieje w nim po tych zmianach, lecz jeszcze przed wymianą pieca na przodzik aby mieć porównanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a jak w takim razie z sceną u Ciebie to wypada??
klei się tam wszystko elegancko mimo nie ukierunkowania??

 

Do sceny zarzutu żadnego nie ma. Jest szeroko. Tweetery przecinają się na oko gdzieś pomiędzy zagówkami, ale ciemno było to głowy nie dam :P 

O głębokości nie mam pojęcia to się nie wypowiem. Helix bardzo fajnie sie wpasowuje i potrafi uderzyć kiedy trzeba. Służą mu waty z A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zadowolony jesteś :)

A jak Szwagier??

 

.

A dziękuję :) Banana na twarzy jeszcze mam ;)

 

dla mnie jest :super:

dzięki :zdrowko:

 

a szwagier raczej tez zadowolony tylko żeby posłuchać co to potrafi to u niego trzeba będzie proce zresetować i aktywke postawić :hyhy: ale jest potencjał :wink:

;) na następnym zjeździe się ogarnie ;-)

Czy w tym miejscu miałeś na myśli fajerwerki :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

.

Oj tam oj tam hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...