Skocz do zawartości

Car Audio - a kobieta, rodzina, znajomi


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My, też mogli byśmy to samo i nich powiedzieć,

a to krem za 100 bo niby lepszy,

a to perfumy za xxx bo coś tam,

a to tusz do rzęs za 150 (z krzesła spadłem, jak za 10 g pasty do butów można tyle dać)

itd, itp.

Więc sprawa się równoważy.

 

to tez swieta prawda ale co mam powiedziec jak moja malzonka jest mega oszczedna i tego typy "odpalow" niestety nie posiada :wsciekly: i nie ma jej nic do zarzucenia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze niektóre posty doszedlem do wniosku ze ja na swoją żonkę nie mogę narzekać.

 

Przy bardziej upierdliwych pracach mi pomaga nawet i ma anielską cierpliwość do tego stopnia ze kiedyś obiecalem że ją z miasta odbiorę a że w tym czasie montowalem sprzęt to jakoś mi się tak zeszło ze z niewielkimi zakupami 7km do domu na piechote doszła :rotfl: spojrzała tylko na mnie z politowaniem wtedy :rotfl:

 

Jako ze finansowo przed świętami krucho było i jakie kolwiek poważniejsze zmiany w aucie planowałem dopiero na wiosnę żona zaproponowała ze na gwiazdkę chce jeden tweeter a dla mnie będzie drugi i tym sposobem nowiutki komplecik Macromów wylądował w aucie przed świętami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze niektóre posty doszedlem do wniosku ze ja na swoją żonkę nie mogę narzekać.

 

Przy bardziej upierdliwych pracach mi pomaga nawet i ma anielską cierpliwość do tego stopnia ze kiedyś obiecalem że ją z miasta odbiorę a że w tym czasie montowalem sprzęt to jakoś mi się tak zeszło ze z niewielkimi zakupami 7km do domu na piechote doszła :rotfl: spojrzała tylko na mnie z politowaniem wtedy :rotfl:

 

Jako ze finansowo przed świętami krucho było i jakie kolwiek poważniejsze zmiany w aucie planowałem dopiero na wiosnę żona zaproponowała ze na gwiazdkę chce jeden tweeter a dla mnie będzie drugi i tym sposobem nowiutki komplecik Macromów wylądował w aucie przed świętami :D

 

To nie kobieta. To Anioł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha moja o połowie nie wie i najlepiej niech tak zostanie , mam zaprzyjaźniony warsztat gdzie odbieraja mi przesyłki i dzielnie odkładają na moją półkę :D ( truck to ta pierwsza po lewej ) , niestety ostatnio robi się na niej mało miejsca :D .

 

Jaca! Kocham Cię!!!

 

Ja i Bury zapraszamy jak najczęściej na zakupy na "zachód" polecamy się na przyszłość.

 

Jacek ma u mnie dożywotnią zniżkę na klocki , mega wpożo gość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy, ja Was prosze;) no ale skoro nalegacie;)

 

 

jakoś mi się tak zeszło ze z niewielkimi zakupami 7km do domu na piechote doszła :rotfl: spojrzała tylko na mnie z politowaniem wtedy :rotfl:

 

Ja za takie cos to pewnie bym mial nalozona ekskomunike na wszystko, doslownie:) no ale nie omieszkam jej o tym opowiedziec i niech sie kobiecina uczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Tomek też ma wyrozumiałą niewiastę. :wink2:

 

Hihi, właśnie chwilę temu przelewała kasiorę za zestaw Genesis Absolute 1.2 :D

 

I dopytuje się ciągle co będzie w alero zamontowane bo ją ciekawość zjada :) a ja na to że silnik R4 i potem kompresor, na to odpowiedź, a V6 już nie bedzie.... ? to jak on będzie jeździć bez dwóch garnków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, tweeter zostaje u mnie, D1 to jedyna wersja scana jaka mi się podoba, woofer jak i zwrotki idą do ludzi :)

 

To ten, "ten" z UK?

 

a nie wiem czy to "ten" z UK, ten na pewno ma brytyjski rodowód

http://www.extremeaudio.co.uk/prodmainimg1654.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Żona wie, że wydałem na sprzet tyle co kosztuje małe mieszkanie u mnie w mieście.

Zaczeliśmy teraz budowę domu, zaproponowałem, że przesiądę się na coś tańszego bo kasa zawsze potrzebna to mi nie pozwoliła bo widzi u mnie ten błysk jak u dziecka, które dostaje loda :D

I to pomimo tego, że w aucie nic nie gra jak narazie pewnie od roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia znajomych/żony/szwagra - Ty jesteś jebn.ęty! Tylko teściu mnie rozumie;)

masz super teścia:D u mnie podobnie znowu pieniądze wydajesz na te dziwactwa. Żona generalnie wolała by abym wydał na coś do domu ale jakoś nie idzie. I chyba każdy zawsze mówi że coś kosztowało tylko 100zł :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piwnicy klocki na regalach zajmuja wiej niz przetwory w sloikach:) zona juz nie pyta po co mi to... Najlepsze ze polowy tego jeszcze nigdy ie podlaczylem:/

Jest też + tej zabawy w klocki :)

Innym się robią puste piwnice na przetwory ....

:)

Ale to zawsze zatacza krąg ... Kiedyś piwnica się przepełni i też będzie zasilała inne piwnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio latanie po pokoju nad sprzętem zaczęło mnie wkurzać i zabrałem się za porządki. Póki co samozapracia i czasu wystarczyło na uporządkowanie dwóch półek. Jak patrze ile jeszcze tego jest do czyszczenia i ułożenia to nie spieszy mi się. Ważne, że można już przejść :D

Aktualnie, jako czasowytracacz, nowe słupki mają pierwszeństwo, bo rzeźba jest grubsza.

 

http://img685.imageshack.us/img685/72/20121228225250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...