Skocz do zawartości

Car Audio - a kobieta, rodzina, znajomi


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładając temat nie myślałem że będzie tyle zabawnych odpowiedzi :D

Ale ze znajomymi to chyba u większości jest tak jak pisze Ache, jakości może wogóle nie być, byle by coś tłukło w bagażniku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze to mieć pasje

nie każdy rozumie ale cóż trudno

 

ja wcześniej spacerówke kupiłem bo głeboki wózek nie mieścił się ze skrzynką

 

"spodnie byś sobie kupił a nie jak dziad chodzisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% moich znajomych :D Kumpel ma powaznie ALPHARDA pedzonego jakims Blau GTA i oczywiscie u Niego gra lepiej :D

[...] "spodnie byś sobie kupił a nie jak dziad chodzisz"

 

to jest to co najbardziej lubię, prawda na maxa !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok sprzedawczyni ze sklepu z wózkami jak przymierzałem tak żeby się zmieścił.

 

Tego nie sposób zapomnieć ;)

 

Rozumiem ,że konsensus Sub vs Wózek wyszedł , 1:0 dla suba.... Sub w wersji XXL, natomiast wózek odchudzona wersja "S" light ? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niektóre teksty powalające :rotfl:

 

 

U mnie na razie spokój, ale to prawdopodobnie dlatego że to początek zabawy.

Ostatnio kupiłem radyjko, wymiana Alpine na Alpine i co słyszę: Eeee, jakieś stare to radio. Panel zarysowany. Se musisz polerkę strzelić :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok sprzedawczyni ze sklepu z wózkami jak przymierzałem tak żeby się zmieścił.

 

Tego nie sposób zapomnieć ;)

 

Ja raz zdobyłem się na poświęcenie i wyjąłem suba żeby zmieściły się spokojnie wszystkie bagaże na wyjazd na narty ze znajomymi, po czym jak po nich przyjechałem okazało się, że nabrali tyle że i tak się nie zmieścili, a ja miałem trase bez suba.. Powiedziałem wtedy "nigdy więcej" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

W chacie juz wieszają na mnie toporki :D

Wczoraj kurier z ups z gwintem, a dzis jeszcze dwie kolejne paczki od tego samego kuriera :D

Sam sie dziwił - "co pan takiego cięzkiego zamawia?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest troszeczkie inaczej choc nie mowie co zamawiam dziewczynie ale to ze wzgledu na brak czasu. a jak juz przychodzi paczka i dziewczyna odbiera i mowi ze jakis wielki ciezki karton na moje nazwisko przyszedl to mowie ze czesci do auta - poprostu nie chce mi sie tlumaczyc.

 

ogolnie wszyscy znajomi na poczatku patrzyli sie jak na idiote ale to ze wzgledu na tuning rodzinnego auta jakim jest mazda6 ( zbieralme graty 1.5 roku) ale po skonczeniu sami mnie prosza abym im cos zmienic w aucie....

 

Jak mowie ze zbieram klocki do CA to odrazu mowia ze jezdzic ze mna nie beda :)

 

choc CA w porownaniu do bodyBuilding to spacerek finansowy - a to moja pierwsza pasja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowcipniś nie Bury ? :rotfl:

 

Wiem ze dziwnie brzmi ale nie :cisza: :cisza: Przykladowo dobra instalka CA taka amatorska to granice 10 tys zl przekladajac 10 tys zl na kulturystyke to 4 miesiace zabawy i efekt nie adekwatny do wydanych pieniedzy.

 

Na poziomie kulturysty startujacego 2-3 razy w roku granice kupna 60m2 mieszkania w malym miescie :mur1: :mur1: :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Trzeba troche odswierzyc temat bo jest ku temu mala reakcja:)

Mianowicie po powrocie z pracy czekala na mnie paczka (sub) i po otworzeniu oczywiscie zona mowi ze po co ci to itp. Po pierwszych szybkich testach sie zaczelo:) ale jeden tekst powalil mnie na kolana: "zamiast kupowac te glosniki to lepiej zaloz ogrodek albo swinie zacznij chodowac" :rotfl: Ot taki poczatek roku u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...