Skocz do zawartości

Vectra A


michallll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie jestem przeciwnikiem opinii ze ta alpina jakos strasznie ostrzy gore

tego nie napisałem i wcale tak nie twierdze

 

Ty szydero paskudna, więcej Ci nie pomogę. :wink:

 

mówiłeś ze dzis cos od żony bedziesz chciał, co tu jeszcze robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem porównując 55R do XXV-01D to 55R rzeczywiście ostrzy ;) nie jakoś niemiłosiernie jak tanie alpine ale ostrzy (słuchane w tym samym samochodzie na tym samym sprzęcie)

 

 

Nie to ten Kenio taki niemrawy i spokojny  i stąd takie wrażenie w porównaniu do Alpiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl , zadziala sie pewna rzecz , nie pierwszy raz juz ,sluchajac nagrywanych plyt i audio ,i mp3  , bez znaczenia czy ze zmieniarki czy radia , czasem  nieregularnie w roznych odstepach czasowych  , z glosnikow uslysze taki STUK!!! nie ze wszystkich jednoczesnie , raz WF  lewego ,innym razem z prawego , lub suba , czasem potrafi grac 30 minut , godzine bez problemow a czasem najdzie go na kilka stukow , i sa one glosniejsze lub cichsze w zaleznosci od ustawionej glosnosci , natomiast wrzucajac jakas ori plyte audio wszystko jest ok , zirytowany przesluchalem calej i nic nie stuklo , i teraz sie zastanawiam czy to przez plyty czy moze cos powazniejszego sie dzieje z radiem i/lub zmieniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo jezdziłes z CDA i przywyknąłeś :P

byc moze , lecz pamietam przesiadke z DRX9375 + DPH9100 bez optyka , bezposrednio na CDA9855R  , jak dla mnie gora zrobila sie glosniejsza/ostrzejsza lecz nie na tyle bym zniechecil sie do tej alpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolenikiem filmów nie jestem i tym bardziej wrzucania go na forum,lecz mam pytanie skoro już tu jest to czy można tytuły bądź tytuł tej muzy? 

z filmika ? Cryptik Minds - One Of Us

 

btw , przypomnialem sobie stare czasy jaki to sub clariona byl dla mnie jakosciowy . . .w tedy :wink:  a dzis sie zastanawiam czy M-124 w zamknietej jest troche jakosciowe chociaz troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 w sumie to nie wiem gdzie o tym napisac wiec napisze to tu nie zasmiecajac forum chyba . chodzi o ustawianie czasowki , nie doszukalem sie jak to zrobic dokladnie krok po kroku , otoz na poczatek ustawilem to tak http://s6.ifotos.pl/mini/DSCF1693J_xaxnexp.JPG Front - tweter , Rear - woofer

pytanie nr 1 : zmieniajac/podnoszac wartosc na danym kanale opozniam go , czy przyspieszam w czasie

pytanie nr 2 : jesli opoznia sie dzwiek na danym kanale znaczy ze opoznilem suba o 3.1 ms ? ale wrazenie odnosze takie ze zwiekszajac wartosc ,sub zaczal wyprzedzac przod a nie spozniac sie jeszcze bardziej

 

przod z tymi opoznieniami czasowymi stal sie sporo lepszy , wiele wyrazniej slychac wykonawce na srodku szyby , i tylko na jakies 40 cm jej szerokosci a nie jak wczesniej na calej szerokosci szyby , tak samo perkusja , gitary zjechaly ze srodka szyby na boki i wyrazniej slychac ze jeden gitarzysta gra z jednej strony a drugi z drugiej , zastanawiam sie czy tak powinno byc czy nie

 

przod ustawialem na zasadzie zmierzenia odleglosci miarka zwijana, roznice odleglosci miedzy lewa a prawa strona ustawilem w czasowkach , jesli chodzi o suba to mam metlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...