Skocz do zawartości

Vectra A


michallll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej idzie ku lepszemu , utemperowałem je trochę ściszeniem na radiu niestety a może stety , jestem ciekaw jak by zagrały na łagodniejszym wzmacniaczu np na moim DLS'ie ale najpierw musi trafić na renowacje . . .

Rozjechałem jeszcze bardziej ciecia , teraz jest 800/12 wofer od góry i 3.2/6 tw od dołu  to tez wpłynęło na złagodzenie się natarczywych gitar

Kolejne na plus to w perkusji słychać ten . . . "strzał" :)  , instrumenty bardziej odseparowały się od siebie dokładniej słychać w którym miejscu jest dany instrument , bardzo mi się to podoba :) 

Jeszcze muszę powalczyć z dokładnym ukierunkowaniem , scena wychodzi dosyć dziwna , na środku jest bardzo wysoko a im bliżej bocznych szyb , coraz niżej aż na deskę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Zrobi ci sie tam mega dołek

Za mocno tego nie odczuwam ale będę kombinował 

 

Ostrzejsze zbocza jakoś słabo się nadają . Wiele ucieka informacji  . Ewentualnie wf 800/6 lub tw na 4khz/6 tak jak był cięty tw elementa 

Wcześniej wofer robił zamieszanie w średnicy i ucięcie go drugim rzędem pomogło lecz uciekło "coś" ze średnicy ciężko mi określić co dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzenie gitar zostawiam na później , pojawił się problem z szerokością sceny , z prawej strony jest szeroko dobrze wychodzi na koniec lusterka a skrajnie nawet na polowe szyby ale po mojej lewej stronie nie mogę osiągnąć tego samego. Ostatni nastaw troszkę to poprawił ,wchodzi na lusterko ale nic więcej 

http://s4.ifotos.pl/mini/Zdjcie003_nrxxnxe.jpg

 

to aktualne ukierunkowanie 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...