Skocz do zawartości

Vectra A


michallll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I dobrze :)

A te głośniki w półce dalej masz?

 

tak mam caly czas , woofery obciete o 40 hz ,czyli hpf otwarty do konca , przod dostaje pelny sygnal , sub ciety gdzies na 60 hz nie wiem , poza odsluchowym sposobem nie znam innego na ustawianie filtrow , basu nie ubylo sporo , nie slychac zeby sie klocilo ze soba (tyl a sub) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś żeby tylne głośniki sprzedać a za kasę z nich kupić jakieś lepsze radyjko? Zmiana raczej byłaby na duży plus :wink:

Jeśli kondensator już niepotrzebny to też sprzedać i coś wymienić, bądź coś dokupić :)

wofersy od 40 w górę (zdecydowanie za nisko)

A dlaczego za nisko? Jeśli koledze podoba się tak jak jest to chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno filtr w RE ostro tnie , tyl cialem bo na mocnym basie woofery chcialy z orbit wyskoczyc , w koncu graja we free-air,u praktycznie , drzwi maja jakas tam komore , ale chyba tez obetne tak samo jak tyl , a sub poprostu na sluch i wedlug upodoban ,zakladam ze zle podejscie do tego mam

 

A nie myślałeś żeby tylne głośniki sprzedać a za kasę z nich kupić jakieś lepsze radyjko? Zmiana raczej byłaby na duży plus :wink:

Jeśli kondensator już niepotrzebny to też sprzedać i coś wymienić, bądź coś dokupić :)

 

radio jest kolejnym punktem nad ktorym pracuje , pozycze tego clariona jutro i pojezdze z nim troche

 

glosniki w tyl wsadzilem z powodu skarg pasazerow ze na tyle jest sam bas , domyslam sie ze poprawnie nie powinno byc jednego i drugiego razem ( tyl i bagaznik)

a kondensator niedawno kupilem , niewiele ale zawsze cos daje ,moze pozniej sie przyda jak wzrosnie moc calego zestawu , kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego za nisko? Jeśli koledze podoba się tak jak jest to chyba dobrze.

nie te głośniki, nie tak zrobione drzwi (ewentualnie komory) pozatym to kick a nie sub, i jak one zagrają 40 Hz to stawiam Ci 18 letnią angielkę. (pewnie cięte drugim rzędem, gdzie i tak niżej do nich dojdzie)

 

glosniki w tyl wsadzilem z powodu skarg pasazerow ze na tyle jest sam bas

Ty słuchasz a nie jakiś podchmieliny chop z tyłu.

I szczerze polecam faq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie te głośniki, nie tak zrobione drzwi (ewentualnie komory) pozatym to kick a nie sub, i jak one zagrają 40 Hz to stawiam Ci 18 letnią angielkę. (pewnie cięte drugim rzędem, gdzie i tak niżej do nich dojdzie)

 

 

Ty słuchasz a nie jakiś podchmieliny chop z tyłu.

I szczerze polecam faq.

 

wiem ze ja slucham ,

nie zauwazylem pogorszenia odsluchu po zamontowaniu tych glosnikow w polce

i czemu nie te glosniki

a drzwi nie robie ich ze wzgledu na to ze nie jest to moje auto na cale zycie , jeszcze rok max i albo na zyletki albo komus za grosze i juz ,nie wydam 1500 zl na wygluszanie i wzmacnianie drzwi i boczki z zywicy , wystarczy ze drzwi musialem wymienic i zmarnowac maty , ja tym sie na zawody nigdy w zyciu nie wybiore , chyba ze posluchac innych aut i zeby mnie sie rozjasnilo troche

a faq by nazar , czytalem jakis czas temu , nie opisuje jak ciac filrty , jak narazie wszystko robie po omacku i o to cala moja zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robic po omacku poczytaj tematy kolegow ;)

 

Swoja droga niewiem dlaczego wszystkich tak draznia te filmiki jak dlamnie mega motywacja. Fotami zawsze mozna oszukac ;)

 

poczytalem troche , wiem kazdy robi to lepiej , szkopulem jest auto, z ktorym nie wiaze dalekiej przyszlosci , staram sie nie pakowac w niego pracy ktorej pozniej nie przeloze do nastepnego auta ktorym w tedy zamiaruje jezdzic dluzej niz 2 lata

 

Ja nie wiem co Oni z tymi zawodami?

 

jakimi zawodami ?

 

 

 

teraz tak , udalo mi sie pozyczyc radio , jest to deck clarion drx 9375r , za przebojowe nie jest z wygladu,czyta tylko plyty audio , zadnych auxow usb ani mp3 , ale 3 pary wyjsc rca , mozliwosc podpiecia procesora , no i najwazniejsze to deck , brak wbudowanej koncowki mocy

http://s6.ifotos.pl/mini/201207121_raxsqhr.jpg

 

poszukalem jakichs plyt audio , ale bezposrednie porownanie mialem na plycie ktora meczylem wlasnie , pierwsze 5 sekund mnie odrazu powalilo , dzwiek nabral wielu detali ktorych nie slyszalem wczesniej , dzwiek jakby poszerzyl sie poza granice auta , jakby byl slyszalny z lusterek i gdzies polowy przedniej maski jestem naprawde pod duzym wrazeniem ,oba te radia (blaupunkt i clarion) to jak niebo a ziemia

 

dalej ,dzwiek sie zlagodzil u gory i uwypuklil srodek , i nie siecze po uszach przy pelnej mocy jak bylo wczesniej

i zmienilem ustawienia filtrow , na subie jest okolo 80 hz LPF , reszta to okolo 100 hz HPF

 

wyzsze basy staly sie glosniejsze i lusterkami bardziej trzesie , no i chyba odciazylem woofery bo tylko udezaja a nie "lataja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No brawo :D Dobry wybór. Sam nie rozstaje sie z 9375 od kilku dobrych lat :) Tyle e ja go dopozazyłem juz kompletnie :) Nie słyszałem moze za duzo, ale jeszcze nie znalazłem godnego jego nastepcy... Poza tym badz cierpliwy, poszukaj procka min 7100 i optyka a dopiero wtedy szczeka opadnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli liczysz na czasówki czy jakies bajery które spotkasz w alpinkach 93xx to zapomnij... Tutaj raczej chodzi o co innego.. o smaczki których te zabawki nie posiadaja... I jeszcze jedno 9100/9300 ma mozliwosc podłaczenia 2 optyków(7100/7300 tylko jednego), procka z deckiem i zmieniarki z prockiem... Ja jestem mega zadowolony. Tyle ze optyk pod clarka to nie latwa sprawa do tego niezbyt tania , srednio 200zł za przewód... Pod warunkiem ze sie go trafi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...