Skocz do zawartości

05.05.12 zawody AYA w Spandau k/Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w starej F1 bez magicznego pilota, lub laptopa tylko to Tobie "pozostaje" :) w nowej F1 znając ją już jest łatwiej, ale trzeba wiedzieć jak przebrnąć przez menu :D

A pamiętasz Tomek jak ci Gwoździo sabotaż w F1 zrobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest kpl ?

 

No i mamy cię kolego Bury :wink:

Myślałeś że da się oszukać najlepszych? Nic z tego.

Pisz tu jak na spowiedzi, jakie miałeś ustawienia dla pozostałych głośników (bez których na pewno Byś nie zajął pierwszego miejsca)

Domyślam się że czytasz to ze zdziwieniem, więc ci pomogę

jakie masz nastawy dla tylnych głośników?? no i oczywiście nie zapominaj żeby podać cięcia i czasy dla głośnika od zestawu głośnomówiącego :rotfl:

A tak na poważnie gratki za za złojenie skóry sąsiadom z za Odry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , jaki jest finał ? Na sprawdzenie ustawień zapraszam do Sosnowca :)

A no taki , ze do wiadomości publicznej podajesz rzeczy które nie są Twoim opracowaniem.

To , ze ktoś przygotował te ustawienia , nie jest jednoznaczne z tym , ze możesz tym dowolnie dysponować.

Bez krępacji natomiast dziel się własnymi opracowaniami , a nie tym co "zassiesz " w ten czy inny sposób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no taki , ze do wiadomości publicznej podajesz rzeczy które nie są Twoim opracowaniem.

To , ze ktoś przygotował te ustawienia , nie jest jednoznaczne z tym , ze możesz tym dowolnie dysponować.

Bez krępacji natomiast dziel się własnymi opracowaniami , a nie tym co "zassiesz " w ten czy inny sposób .

 

No to już jest kompletny bełkot :D

A no taki , ze do wiadomości publicznej podajesz rzeczy które nie są Twoim opracowaniem.

Skąd to wiesz :) ?

To , ze ktoś opracował te ustawienia , nie jest jednoznaczne z tym , ze możesz tym dowolnie dysponować.

Więc oświeć mnie , kto na moim systemie w moim samochodzie ma prawa do tych danych ... ( prawie spłakałem się ze śmiechu )

Bez krępacji natomiast dziel się własnymi opracowaniami , a nie tym co co "zassiesz " w ten czy inny sposób .

Przechodzisz samego siebie ... nie wiem co próbujesz sugerować , ale to jest co najmniej śmieszne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to wiesz :) ?

Nie wiem , polegam na tym co piszesz o swoim pojeździe , jeżeli w całości pochodzą od Ciebie OK .

Więc oświeć mnie , kto na moim systemie w moim samochodzie ma prawa do tych danych ... ( prawie spłakałem się ze śmiechu )

To jest to przychodzi innym najtrudniej . Moim zdaniem jeżeli ktoś wykonuje dla kogoś jakieś zlecenie , to jest ono przeznaczone dla Ciebie , a nie innych . Powiedzmy , ze jest to projekt adaptacji pomieszczenia , to możesz go realizować , ale chyba nie udostepniać innym .

Na to samo zwracałem uwagę , gdy padły konkretne wartości odczytane w niemieckim samochodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi nabywając płytę z muzyką też jest przeznaczona tylko dla Ciebie, lecz w kręgu rodziny i znajomych możesz nią się dzielić, pożyczać itp. Niedawno czytałem na forum prawnym temat o absolutnym wyolbrzymianiu praw autorskich. Było zapytanie czy po kupnie płyty z muzyką, można legalnie zgrać ją do innego formatu i wrzucić na przenośny odtwarzacz. Odpowiedzią był post ze stwierdzeniem, że jeżeli w sieci są do kupienia odpowiednie formaty to takie działanie jest pogwałceniem praw autorskich. Na szczęście to kolejna głupota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bury nabył prawa (zapłacił) za ustawienia więc stroiciel ma to wkalkulowane w cenę samej operacji że może to rozpowszechnić nawet jeśli by sobie tego nie życzył.

A czy odrobina kultury czy chociażby najmniejszego szacunku, do pracy, wielu lat zdobywania doświadczenia przez innego człowieka nie powoduje w Twojej głowie prostej potrzeby zapytania Go: "czy możesz to zrobić"? Czy wolisz jak szambo, wylać to wszystko obojętnie jak i gdzie, bo zapłaciłeś 1000zł ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odrobina kultury czy chociażby najmniejszego szacunku, do pracy, wielu lat zdobywania doświadczenia przez innego człowieka nie powoduje w Twojej głowie prostej potrzeby zapytania Go: "czy możesz to zrobić"? Czy wolisz jak szambo, wylać to wszystko obojętnie jak i gdzie, bo zapłaciłeś 1000zł ?

A czy pożyczając płytę siostrze, dzwonisz do wykonawcy i pytasz się czy możesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xantana czy uważasz że za ten 1000zł zdobył całą wiedzę stroiciela? Ba nawet jestem pewien że stroiciel w pewnej liczbie wiadomej sobie podobnie zestroił większość autek (profil brzmienia) więc auto Burego w jakimś stopniu jest kopią czegoś bądź szablonem. A skoro tak daje to po oczach to teraz we wszystkich klasach octavka burego i takie samo strojonko i mamy multimistrzów :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odrobina kultury czy chociażby najmniejszego szacunku, do pracy, wielu lat zdobywania doświadczenia przez innego człowieka nie powoduje w Twojej głowie prostej potrzeby zapytania Go: "czy możesz to zrobić"? Czy wolisz jak szambo, wylać to wszystko obojętnie jak i gdzie, bo zapłaciłeś 1000zł ?

Widzę że tworzycie kółko wzajemnej adoracji i płaczecie sobie nawzajem do kołnierza :)

Błagam Cię nie ośmieszaj się jeśli nie masz choć podstawowych informacji , a twoja głowa tego nie ogarnia ...

 

A czy pożyczając płytę siostrze, dzwonisz do wykonawcy i pytasz się czy możesz?

Oj wooly on chyba może dzwonić :D

 

Xantana czy uważasz że za ten 1000zł zdobył całą wiedzę stroiciela? Ba nawet jestem pewien że stroiciel w pewnej liczbie wiadomej sobie podobnie zestroił większość autek (profil brzmienia) więc auto Burego w jakimś stopniu jest kopią czegoś bądź szablonem. A skoro tak daje to po oczach to teraz we wszystkich klasach octavka burego i takie samo strojonko i mamy multimistrzów :hyhy:

:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic czekam tylko na jednostki gdzie ustawienai beda szyfrowane 128 bitowym kodem i tylko instalator bedzie znal kod, a wlasciciel juz nie bo przeciez ma ustawione i ma miec banana, a gowno mu do tego jak to jest zrobione.

Idac Waszym tokiem rozumowania wlasciciel systemu nie moze takowych ustawien nawet edytowac bo to tez narusza prawa autorskie...

Sami nie widzicie w waszym rozumowaniu smiesznosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek , moim zdaniem niektórzy instalatorzy chyba boją się że ktoś odkryje że to wszystko to pic na wodę i robią wszystko z klucza kopiuj wklej i kasują kupę kasy nie mając ochoty rozstawać się z zarobkiem bo może ktoś to może odkryć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...