Skocz do zawartości

05.05.12 zawody AYA w Spandau k/Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

Też nam to do głowy przyszło, gość w końcu na emmie wychowany. Tyle że tworzy to potem forumowe pośmiewisko, a gdy wygrywa zawody - każdy myśli że po układach wygrał - tak więc jak dla mnie bez sensu.

To robi gość jest w zaistniałej sytuacji w pełni uzasadnione :) i ma głębokie podstawy , niestety podyktowane doświadczeniem.

Natomiast jedno g to wleźć w czyjeś ustawienia , a drugie pisać o tym co tam było ustawione , jak o własnym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To robi gość jest w zaistniałej sytuacji w pełni uzasadnione :) i ma głębokie podstawy , niestety podyktowane doświadczeniem.

 

Pewnie jakby grało tam na poziomie, nikomu (mówię tu za siebie) nie przyszłoby do głowy patrzeć w ustawienia co tam za burdel jest zrobiony, Osobiście nigdy nie przytrafiło mi się abym komuś patrzył w setup jaki ma, ewentualnie na zapytanie jak ma pocięte, albo uzyskiwałem odpowiedź albo i nie, możliwe że tą co dostałem była ściemą celową, tego już nie wiem, ale tak jak wyżej napisane - też kręciłem galą głośności i koniec, ale w tym aucie to była tzw. maniana, no i zaczął kręcić Bury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skąd ja to mogłem wiedzieć , ze to właśnie Buremu na "naukę " się zebrał

nie mam pojęcia skąd wiedziałeś , gargamel miał kiedyś kulę w której widział różne rzeczy :)

 

A tak na poważnie to gdybyś ruszył się raz do roku gdzieś na zawody , zobaczył byś dlaczego tak było .

 

Wszystko miało miejsce w Sirocco tak jak to Tbrek opisał , wsiadamy i taaakie oczy jak to kupa . Siedziałem na miejscu pasażera i nie mogłem uwierzyć że to tak tragicznie gra . Z uwagi na fakt że mr.woofa siedział chyba 2 lub 3 razy u mnie w aucie i nie miał problemu żeby przejrzeć sobie proca, posłuchać itp . Więc ja oczekiwałem najlepszego ustawienia dla mnie , a okazało się totalne dno . Wkurza mnie takie wieśniackie post Emmowe zachowanie i dlatego tam zajrzałem .

To robi gość jest w zaistniałej sytuacji w pełni uzasadnione i ma głębokie podstawy , niestety podyktowane doświadczeniem.

 

Bzdura to jest właśnie to Emmowe nieodpowienie zachowanie , on u nas słuchał najlepszych ustawień i robił nas w CH...

 

Pewnie jakby grało tam na poziomie, nikomu (mówię tu za siebie) nie przyszłoby do głowy patrzeć w ustawienia co tam za burdel jest zrobiony,

 

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia skąd wiedziałeś , gargamel miał kiedyś kulę w której widział różne rzeczy :)

Nie wszystkim potrzebna jest kula :)

A tak na poważnie to gdybyś ruszył się raz do roku gdzieś na zawody , zobaczył byś dlaczego tak było .

Kolego , jak będziesz miał 20% mojego udziału w tego rodzaju imprezach , to zacznij cos pisać :rotfl:

Bzdura to jest właśnie to Emmowe nieodpowienie zachowanie , on u nas słuchał najlepszych ustawień i robił nas w CH...

Tez właził w Twoje menu i publikował na swoim forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , jak będziesz miał 20% mojego udziału w tego rodzaju imprezach , to zacznij cos pisać

Co było a nie jest .... Także nie ma to znaczenia .

Nie wszystkim potrzebna jest kula

czarnoksiężnik :D

oj czytanie się kłania

Tez właził w Twoje menu i publikował na swoim forum ?

mr.woofa siedział chyba 2 lub 3 razy u mnie w aucie i nie miał problemu żeby przejrzeć sobie proca

Więc właził , a czy publikował , nie wiem , ja też nic nie pisałem o jego ustawieniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co było a nie jest .... Także nie ma to znaczenia .

Piaskownice chyba sobie pomyliłeś :wink:

czarnoksiężnik :D

Tłumacz sobie jak potrafisz :idea:

Więc właził , a czy publikował , nie wiem , ja też nic nie pisałem o jego ustawieniach .

To nie ja , to była jego łopatka w wiaderko było .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja , to była jego łopatka w wiaderko było .........

Piaskownice chyba sobie pomyliłeś

Na szczęście jedyne co CI pozostało to po napinać się przy komputerze :)

Nie jeździsz już , nie wiem czy kiedykolwiek byłeś na AyA i czy widziałeś jaka tam panowała atmosfera , ale zawsze wiesz najlepiej i próbujesz przelać tą internetową frustrację swojej nie mocy :)

Kończę tą nie równą, dziwną rywalizację i życzę wszystkim więcej takich sukcesów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarełko było prima sort , jedynie ta kawa jakaś taka ... Podziwiam że jednak Niemcy mający taką opinię nudziarzy tak fajnie się bawili , przez moje auto przewineło się chyba z 50 osób :D a w Polsce tylko znajomi :(

 

wracamy

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, Siergiej chyba powinien jedno sprostować, bo inaczej przyślą mu medal za wytrwałość, nawet na głównej stronie podziwiają jego determinację w jazdach na zawody.... 2300km w jedną stronę :)

 

" Unter den 40 Teilnehmern und vielen Gästen befanden sich auch sehr viele Besucher aus unserem Nachbarland Polen. Sergii Bielienkov war sogar 2300km aus der Ukraine angereist! Dicken Respekt dafür. " to jeden z kilku ich postów :)

 

jedynie ta kawa jakaś taka

 

A jakiej kawy chciałeś jak "Groß Becher" kosztował 1.5 euro i mogłeś pić tak długo i tyle jak tylko miałeś go w ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jedyne co CI pozostało to po napinać się przy komputerze :)

Nie jeździsz już , nie wiem czy kiedykolwiek byłeś na AyA i czy widziałeś jaka tam panowała atmosfera , ale zawsze wiesz najlepiej i próbujesz przelać tą internetową frustrację swojej nie mocy :)

Kończę tą nie równą, dziwną rywalizację i życzę wszystkim więcej takich sukcesów :)

Widzę , ze nie skłoniłeś się nawet do refleksji :wink: , dalej wp....j się ludziom w ustawienia ich systemów i pisz o fajnym luzackim klimacie :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...