Skocz do zawartości

05.05.12 zawody AYA w Spandau k/Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Xantana a czy ja Ciebie obrażam ? CO to za pytanie ? wpadasz do tematu z ... i piszesz jakieś śmieszne posty o naszym myśleniu :)

Ja nie wiem co tam sobie myślisz...a tym bardziej w związku z Twoimi "odkryciami" w świecie car audio, nie bardzo mnie to interesuje...ale zachować się możesz ,byle jak ,ale choć trochę mógłbyś ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że macie tu chłopy mega problemy.

A Ty "bury" żeby ustrzec się kryminału to pewnie musisz jeszcze zapytać producenta tego Twojego zielonego dudka, czy wsadzając do niego inne radio niż fabryczne nie naruszysz praw autorskich projektanta jego wnętrza. W końcu w jakimś celu i z jakąś tam autorską wizją ktoś to radio wrysował w deskę rozdzielczą w takim a nie innym kształcie oraz formie. A Ty to chłopie wszystko zburzyłeś, pozmieniałeś i zepsułeś harmonię bez pytania.

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A Ty to chłopie wszystko zburzyłeś, pozmieniałeś i zepsułeś harmonię bez pytania.

Kurde a za słupki to już na szafot mnie wyślą :D

Ja nie wiem co tam sobie myślisz...i w związku z Twoimi "odkryciami" car audio tym bardziej nie bardzo mnie to interesuje

To po co zabierasz głos nie pytany ? Próbujesz coś udowodnić ?

ale zachować się możesz ,byle jak ,ale choć trochę mógłbyś ...

i "vis a vis" jak to mawiają blondyni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co zabierasz głos nie pytany ?

 

Nie przesadzasz? Ogarnij się , bo chyba " argumenty" z "arogancją" mylisz? Jakie masz prawo do tego żeby komuś zabraniać tutaj pisać w dowolnym temacie?

 

PS: mogli was nakryć i foty zrobić jak "miszczowie" kopiują muzę z laptopa ... ale by siara była!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz? Ogarnij się , bo chyba " argumenty" z "arogancją" mylisz?

nie przesadzasz ? Chyba mylisz pytanie ze zdaniem oznajmiającym .

Skoro

Ja nie wiem co tam sobie myślisz...i w związku z Twoimi "odkryciami" car audio tym bardziej nie bardzo mnie to interesuje

To powiedz mi po co ten temat ciągnie ? Jeśli mnie coś nie interesuje to nie piszę , poza tym to on w sposób raczej nie miły skomentował mnie . Wiec bądz proszę jako mod bardziej obiektywny ...

 

PS: mogli was nakryć i foty zrobić jak "miszczowie" kopiują muzę z laptopa ...

a kto powiedział, że nie ma takich zdjęć?

Mam 2 ale nie zamieszczałem bo

ale by siara była!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo moderator sie odezwal beda owocki... jakie masz bury prawo??? zapytuje jakie masz prawo???

Skonczcie juz ten temat, chlopaki skopiowali odsluchali i przed uplywem 24h skasowali. Ustalmy taka wersje by nikogo juz nic nie bolalo, instalatorzy niech spisuja umowy z jakimis karami za klikanie guzuka eq w radiu bo lamia prawa autorskie...

Niech juz i tak bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, mówiłeś żeby dać spokój :) Daj spokój już :)

 

Przydałoby się wydzielić offtopic z tego tematu albo wydzielić temat z offtopicu :) Ale o tym niech inni zadecydują którzy mają tutaj władzę.

 

Dodam tylko że głupio mi teraz jak wejdzie tu jakiś kolega z Niemiec i zobaczy co za wrażenia z AYA przywieźli wschodni sąsiedzi, a zrobiliśmy na nich tam pozytywne wrażenie raczej i bardzo miło spędziliśmy wspólnie ten czas nie robiąc "siary" nam jako forumowiczom ani siary PL. (za wpadki głośnego smiechu przepraszamy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderatorzy edytuja kogokolwiek posty lamiac prawa autorskie piszacych??

 

Może dlatego że mają do tego uprawnienia i narzędzia nadane im przez właściciela tego forum?

 

Hmm ale pewnie nie , no bo taka odpowiedź to z logiki wynika ...a to nie może być aż takie proste i sensowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma piernik do wiatraka?? Nie masz mojej zgody na edytowanie moich postow, lamiesz prawa autorskie i nie ma tu watpliwosci!

 

10. Wszystkie tu materiały są własnością użytkowników nie odpowiadamy za te informacje!

 

Kazdy moj post wynika z mojej wiedzy lub niewiedzy i jest moja wlasnoscia.

Moderatow edytujac posta powinien okreslic powod tej edycji podajac konkretny punkt regulaminu, no chyba ,ze sa mamy tu folwark zwierzecy??

Chociaz swoja droga regulamin forum jest tak napisany, ze punkt 2 pozwala skasowac wszystko bez wzgledu na tresc bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

 

Wlasciciel forum dal Ci uprawnienia i narzecia, mu wlasciciel plyty ja udostepnil dal laptopa i czysta plyte, o autorze w 1 przypadku i 2 nie ma ani slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż post z moją edycją , nie łamiący regulaminu.

 

 

PS: w tym temacie po fotkach rozpętało się istne piekło z raportowaniem ... zainteresowani wiedzą dlaczego poginęły tematy z fotami i niech sobie to na PW wyjaśniają z wklejającym fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde, ale dziecinada :mur1:

Łapanie się za słówka i ciągnięcie tematu dalej...

 

Temat jest o AYA i chętnie zobaczyłbym fotki (więcej... i nie tylko ja zapewne :wink:), dowiedział się jak grają niemce (oprócz tego, że tłusto), czy było coś ciekawego, etc. Czy warto się przejechać do nich następnym razem, gdzie organizują następne imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedział się jak grają niemce (oprócz tego, że tłusto)

jak grają?

tak jak powiedziałeś tłusto na dole

zazwyczaj jest u nich jeden duży sub (15") lub dwa trochę mniejsze (2x12")

w drzwiach w większości przypadków są 2x13cm

daja one sobie rade

widać u nich zamiłowanie do aluminiowych głośników

popularne są głośniki adrian audio

sa do kopie visatonów al130 (info wprost ze źródła)

za średnicę odpowiedzialne sa też 13cm adrian audio zamontowane w desce i ukierunkowane na kierowce

daje to bardzo ciekawy efekt

co do wysokotonówek to tu jest dziwnie

w jednym samochodzie (fabia) zamontowane były prawie pod sufitem i dziwnie ukierunkowane

dziwnie dlatego, ze ten od strony kierowcy grał na słupek pasażera a ten od pasażera wprost na twarz pasażera

dlatego dziwnie

 

co do moich odczuć to wygląda to tak

subbasu bardzo dużo, grubo, tłusto- górował znacznie nad całym pasmem

kick raczej słaby ale szybki

środek mocno wyeksponowany ale często bardzo ciekawy

wysokie bardzo wycofane, wyciszone, mało szcegółowe

 

wygladało to tak jakby mieli problem ze strojeniem lub poprostu taka moda u nich panuje

poprostu nie po "polsku"

 

duże wrażenie zrobiły na nich głównie dwa auta

adamu za jakość dźwięku

sergieja za świetną instalację ( i dzwiek oczywiscie tez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto troche pouczyc sie niemieckiego bo z angielskim sa bardzo bardzo srednio a w dominującej wiekszosci na bakier.

Wrazen sluchowego olsnienia w nimieckim aucie co prawda nie doznalem jednak niektore auta byly wykonane bardzo solidnie i z pomyslem wiec bylo na co popatrzec. Co do wrazen sluchowych to kolejki po odsluch byly do naszych aut, wiec moze warto pojechac i sie pokazac ze komuny u nas juz nie ma.

 

Ja dzis sobie zanabylem drogą kupna plytke z hitem odsluchòw, "Lipali i goście" i wlasnie wysiadlem z auta przesluchawszy ją trzykrotnie od deski do deski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis sobie zanabylem drogą kupna plytke z hitem odsluchòw, "Lipali i goście" i wlasnie wysiadlem z auta przesluchawszy ją trzykrotnie od deski do deski.

 

Dzięki Adam , duma mnie rozpiera :D , przyznaj że tak dobrze zrealizowanego koncertu ze świecą szukać !

 

A właśnie , Dawid moja płyta Lipy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: mogli was nakryć i foty zrobić jak "miszczowie" kopiują muzę z laptopa ... ale by siara była!

 

Ale tu się robi sajgon... Panowie dajcie już na luz, choć odrobinę, a jeśli już to co nie którym radzę, nie zapominać ,że to tylko wolna wymiana zdań a nie osobista "wojenka".

Przyjdzie do jakiegoś spota i co dalej sobie będzie skakać do gardeł , albo udawać,że nie widzicie?

Myślałem ,że temat "kolekcji muzycznych" został już zamknięty i wyjaśniony w poście o BMW...

"Nie nazwał bym tego niewygodną uwagą, także uważam ,że takie a nie inne podejście do tych kwestii do indywidualna sprawa każdego.

Jednak odniosłem wrażenie ,że "Xantana" rzucając taką uwagę świadomie czy nie świadomie, zasugerował ,że bawimy się w "piractwo" "czy też wymianę wartości artystycznych", a kto jak to ale ludzie z forum raczej dalecy są od tego, zwłaszcza odnosząc się do popularności "ssania" z serwerów MP3 przez 99% polaków.

Wiadomo ,że w SQ, to jest psu na budę.

Dlatego pojawiła się moja uwaga o posiadaniu jakiejś tam ilości oryginałów na półkach nie aby usprawiedliwić, wymianę a uświadomić ,że to bardzo nie fer oceniac w ten sposób osoby z forum.

Bo jak by nie patrzeć, skoro ktoś jest "piratem", to "kradnie" czyjąć własność artystyczną/intelektualną.

Ja osobiście zastanowiłbym się 3 razy zanim nazwał bym kogokolwiek "złodziejem" ;)

A już na zamknięcie tej kwestii, to nie jest tajemnicą poliszynela, że wbrew pozorom taka "wymiana" prowadzi finalnie bardzo czesto do zakupu oryginałów, płyt ktore jako CDR wpadły w ręce(podyktowana lepszą jakością)...

Czyli "piractwo" z finałem w postaci oddania tentiem artyście.

Tak więc każdemu artyście życzę takich "piratów" :) "

 

Co do ustawień procka, to także już dajcie na luz... Nie ma (przynajmniej na spotach, zlotach, czy zawodach) dwóch takich samych aut, z takim samym setup'em, więc panowie?

Dla mnie ciągnięcie tego tematu to tylko okazja do wciśnięcia sobie szpilki w tyłek wzajemnie przez niektórych.

I co po suchych danych o czasach w Audi, Skodzie, czy jakiejś innej cholerze, skoro i tak nie ma tego do czego przypiąć?

No chyba ,że jest druga taka skoda, czy audi identyczny klon i identyczne klocki to niech mnie ktoś oświeci?

Wiem ,że nakamichi ma dośc podobny setup, ale nawet tutaj niby identycznie, a nie jest... No chyba ,że w Gliwicach się pojawi, STX w bagażniku, a przecież dobór suba dla Kappy, zmienia sposób grania z dołu diametralnie...;)

Tak więc koledzy... Apel... Luz. Blues, i orzeszki... :)

 

Ja dzis sobie zanabylem drogą kupna plytke z hitem odsluchòw, "Lipali i goście" i wlasnie wysiadlem z auta przesluchawszy ją trzykrotnie od deski do deski. :)

 

A to tylko potwierdzenie moich słów powyżej... Więc temat" wymianek" uznajmy za zamknięty. Zgoda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ściągnięta od tbeka z jego bazy empeczy? :ph34r::wink:

 

Wypraszam sobie takie formaty.... starałem się jak mogłem aby zostały jak najbardziej zbliżone do oryginału, aby mi nikt potem nie zarzucił że zmieniam ich zawartość bez pozwolenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...